Evlenemyen kızlar ve erkekler..

L

lacvrt

Misafir
Hahaha yav cok güldüm ben bu konuya allah iyliginizi versin diyecem nerdeyse.Ben ateist forumda buna benzer bir konu acmıştım (aşk herşeyi af edermi)karşıt görüşlü insanların evliligi yürürmü diye sormuştum arkadaşlarıma tatmin edici cevap alamamıştım cevap almak buraya nasipmiş.eee kime niyet kime kısmet.İmdi sizin tayfadakiler başı acık kızlarla onları islam dinine kazandırmak icinmievleniyorlar, bende yedim bu numarayı iy o zaman bende gidip başı örtülübir kızla evlenim sonrada onu ateist yaparım bizim camia bir kişi kazanmış olur. keh kehŞaka bir yana ben size bu işin özünü söyliyim baş örtülü kızlar cekici degillerkusura kalmayın ama işin dogrusu bu baş örtüsü güzeliginizin görülmesini engelliyor zaten baş örtüsünün amacıda budur (güzelligi örtmek)hele birde kına yakmıyormusunuz deli oluyorum bu yüzden terk etigim bir kız bile var cekici olmak kolay degil acılıp sacılacan ki bizde ne oldugunu bilelim.kız kapalı, güzelmi çirkinmi ne bilelim yüzlerinide yere baktırıyorlarben her zaman söylerim musluman olmak zor zanaatya başınızı acacaksınız yada bu senede BEKAR gezelim türküsünü söyleyeceksinizSaygılar

medine gülü

Well-known member
Hahaha yav cok güldüm ben bu konuya allah iyliginizi versin diyecem nerdeyse.Ben ateist forumda buna benzer bir konu acmıştım (aşk herşeyi af edermi)karşıt görüşlü insanların evliligi yürürmü diye sormuştum arkadaşlarıma tatmin edici cevap alamamıştım cevap almak buraya nasipmiş.eee kime niyet kime kısmet.İmdi sizin tayfadakiler başı acık kızlarla onları islam dinine kazandırmak icinmievleniyorlar, bende yedim bu numarayı iy o zaman bende gidip başı örtülübir kızla evlenim sonrada onu ateist yaparım bizim camia bir kişi kazanmış olur. keh kehŞaka bir yana ben size bu işin özünü söyliyim baş örtülü kızlar cekici degillerkusura kalmayın ama işin dogrusu bu baş örtüsü güzeliginizin görülmesini engelliyor zaten baş örtüsünün amacıda budur (güzelligi örtmek)hele birde kına yakmıyormusunuz deli oluyorum bu yüzden terk etigim bir kız bile var cekici olmak kolay degil acılıp sacılacan ki bizde ne oldugunu bilelim.kız kapalı, güzelmi çirkinmi ne bilelim yüzlerinide yere baktırıyorlarben her zaman söylerim musluman olmak zor zanaatya başınızı acacaksınız yada bu senede BEKAR gezelim türküsünü söyleyeceksinizSaygılar

işte bu yüzden bir kez daha çok şükür müslümanım dedirttin bana abi....siz merak etmeyin bekar kalmazlar tesettürlü bayanlar....

deli_poyraz

Active member
<P>
ben size bu işin özünü söyliyim baş örtülü kızlar cekici degillerkusura kalmayın ama işin dogrusu bu baş örtüsü güzeliginizin görülmesini engelliyor zaten baş örtüsünün amacıda budur (güzelligi örtmek)hele birde kına yakmıyormusunuz deli oluyorum bu yüzden terk etigim bir kız bile var cekici olmak kolay degil acılıp sacılacan ki bizde ne oldugunu bilelim.kız kapalı, güzelmi çirkinmi ne bilelim yüzlerinide yere baktırıyorlarben her zaman söylerim musluman olmak zor zanaatya başınızı acacaksınız yada bu senede BEKAR gezelim türküsünü söyleyeceksinizSaygılar

pekierkeklere güzel görünmek için veya koca bulmak için; açılıp saçıldı, kendisini boyadı süsledi püsledi.sonra sen beğenip nunla evlendin.o karın oldu namusun oldu.aynı kişi evlendikten sonra o hala süslense boyansan ve bacakları açık olarak milletin içinde dolaşsa,ve kendi güzelliğini başkasına göstermek gibi(çünkü süslenmenin amacı budur sende yukarda bunu belirtmişsin) o açılıp saçılmış haliyle,kısa etek giymiş ,başka erkekler içinde sohbet etse bunu kabul edermisin?

L

lacvrt

Misafir
işte bu yüzden bir kez daha çok şükür müslümanım dedirttin bana abi....siz merak etmeyin bekar kalmazlar tesettürlü bayanlar....

Yahu kardeşim bekar kalmanızı isteyen yok umarım hepiniz evlenenir mutlu olursunuz bunu yürekten isterim...Ben sadece bir tespit yaptım yani görünen köy kılavuz istemez yakında bekar kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalırsanız demedi demeyin.bir dost tavsiyesi.Saygılar

L

lacvrt

Misafir
<P>

pekierkeklere güzel görünmek için veya koca bulmak için; açılıp saçıldı, kendisini boyadı süsledi püsledi.sonra sen beğenip nunla evlendin.o karın oldu namusun oldu.aynı kişi evlendikten sonra o hala süslense boyansan ve bacakları açık olarak milletin içinde dolaşsa,ve kendi güzelliğini başkasına göstermek gibi(çünkü süslenmenin amacı budur sende yukarda bunu belirtmişsin) o açılıp saçılmış haliyle,kısa etek giymiş ,başka erkekler içinde sohbet etse bunu kabul edermisin?

Niye kabul etmiyim süslenmesi beni aldatmasını gerektirmez ben evli degilim ama evlenirsen modern kendine bakan hoş bir kadınla evlenmek isterimsen hergün evinde bir süpürge saclı salfinaz görmek istiyorsan senin bilecegin işsaygı duyarım ama ben kadınımı güzel ve bakımlı görmek isterim yoksa O kadına kadınım demem Saygılar

TeSBiH

New member
Yahu kardeşim bekar kalmanızı isteyen yok umarım hepiniz evlenenir mutlu olursunuz bunu yürekten isterim...Ben sadece bir tespit yaptım yani görünen köy kılavuz istemez yakında bekar kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalırsanız demedi demeyin.bir dost tavsiyesi.Saygılar

ilk girdim husrana ugradim :eek: ne yani evde kalmamak icin acinmi diyorsunuz baslari ? bas acip evlenecegime bekar kalmayi tercih ederim

kaldiki dost oldugunuzuda dusunmuyorum :rolleyes:

TeSBiH

New member
Niye kabul etmiyim süslenmesi beni aldatmasını gerektirmez ben evli degilim ama evlenirsen modern kendine bakan hoş bir kadınla evlenmek isterimsen hergün evinde bir süpürge saclı salfinaz görmek istiyorsan senin bilecegin işsaygı duyarım ama ben kadınımı güzel ve bakımlı görmek isterim yoksa O kadına kadınım demem Saygılar

siz kapalilari bakimsizmi saniyorsunuz ? asil ben size bir dost tavsiyesinde bulunayim bu kafa ile giderseniz askere zor alirsiniz teskere

deli_poyraz

Active member

sen istiye bilirsin fark etmez. başkasının, karının çıplak bacaklarına bakmasını, veya plajda mayolu bir şekilde herkesin gözü önünde o halini kabullenebilirsin. fakat bu şahsi bir istektir medeniyetle hiç mi hiç alakası yok.eğer açılmayı medeniyet kabul edersen o zaman bu halinle medeniyette değilsin ,medeniyetin alt bir tabakasısın. dahada açılman lazım. hatta en mukemmel hali olan çıplaklıklığı yapmalısınız.çünkü herşeyde en mukemmel nokta vardır. orta hali yoktur.

medine gülü

Well-known member
ilk girdim husrana ugradim :eek: ne yani evde kalmamak icin acinmi diyorsunuz baslari ? bas acip evlenecegime bekar kalmayi tercih ederim

kardeşim yok yok hüsrana falan uğramadınız..bu kardeşimiz abimiz başka bir inanca bağlı fikirlerini bizimle paylaşıyo..bizde tabi kendi fikirlerimizi beyan ediyoruz..harşey yolunda inş kardeşim sizde rahat bir şekilde yazın fikirlerinizi tabi saygı çerçevesinde..demi abiler ya şu kardeşinize bi destekda:confused:

L

lacvrt

Misafir

Ben demiyorum konunun başlıgı diyor daha dikatli oku, ismail fatih ceylanın kitabını okumadım ama interneten inceledigim kadarıyla cıkan sonuc budurben böyle degerlendirdim başı kapalı kızlar cekici degildir evlenmekte güclük cekiyorlar ha sana dost falanda demedim benim yeterince dostum varSaygılarnot: gülücük ikonları acık degil yazılarımı gülücükle süsleyemiyorum yani birazda şaka yapıyoruz anlayın artık bir birimize hic takılmayacakmıyız

TeSBiH

New member

siz gercek imani guclu bir ortulu ile evleninde bakalim kim kimi ateist yada kim kimi musluman yapiyor

ortulu kizlarin cekici olma gibi bir cabalari yok heleki sizin gibiler icin hicmi hic caba harcamazlar :rolleyes:

inanmiyorum ya sizi burda nasil tutarlar bu tur sozlerle

burasi islami site diye girdim ve bu tur sozleri duydum gidin ateist forumda kalin daha dorusu kendi coplugunuzde kafa karistirmayin kendi kafanizin karisikligi ile kalin cunki bizden size fayda yok rabbim hidayet eylesin ....aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

medine gülü

Well-known member
Ben demiyorum konunun başlıgı diyor daha dikatli oku, ismail fatih ceylanın kitabını okumadım ama interneten inceledigim kadarıyla cıkan sonuc budurben böyle degerlendirdim başı kapalı kızlar cekici degildir evlenmekte güclük cekiyorlar ha sana dost falanda demedim benim yeterince dostum varSaygılarnot: gülücük ikonları acık degil yazılarımı gülücükle süsleyemiyorum yani birazda şaka yapıyoruz anlayın artık bir birimize hic takılmayacakmıyız

gülücük ikonlarının olmasına gerek yok ben şahsen okurken gereken yerlere gülüyorum yani tasalanmayın:D:D:D

L

lacvrt

Misafir
Yav acaba benim nikimi ateist lacvrt olarak degiştirmek mümkümüdür?yaniforumdaki arkadaşlar kiminle yazıştıklarını bilsinler diye yanlış anlama olmaz ozaman Saygılar

deli_poyraz

Active member

arkadaş yenidir yeni üyedir sizide eski üye sanmış ondan.

ismail fatih kitabında demiştir.burda söz konu olan çekiciliktir. elbeteki açıklık göze görüntü itibarıyla kapalıdan daha çekicidir. fakat şunu nutmamak lazım toplum hayatını rezil eden tecavüzler, sapıklıkların kaynağı açılmakla başlar.islamiyet toplumun huzurunu düzenlemeye çalışıyor. oysaki açılmakla hiç bir kadın güven altında olmaz.heran bir saldırıya maruz alabilir.örnekleeri çoktur.;)

deli_poyraz

Active member
siz gercek imani guclu bir ortulu ile evleninde bakalim kim kimi ateist yada kim kimi musluman yapiyor

ortulu kizlarin cekici olma gibi bir cabalari yok heleki sizin gibiler icin hicmi hic caba harcamazlar :rolleyes:

burasi islami site diye girdim ve bu tur sozleri duydum gidin ateist forumda kalin daha dorusu kendi coplugunuzde kafa karistirmayin kendi kafanizin karisikligi ile kalin cunki bizden size fayda yok rabbim hidayet eylesin ....aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kardeş sen buna karar veremezsin. bu kişi dini değerler sövmediği sürece her konuyu sormaya hak sahibidir.istediğini sorabilir.sende varsa cevap verirsin vermezsen dahi susabilirsin.ama senin sözlerini tavsiyelerini ben hiç beğenmedim.

L

lacvrt

Misafir

arkadaşım ben foruma girerken gereken izini istedim sagolsun forum yönetimibana bu izini verdi bende bu izine göre hareket ediyorum seninle aynı görüşleri paylaşmak zorunda degilim istersen benim iletilerime cevap vermeye bilirsin Saygılar

TeSBiH

New member

konu icin yorum yapan sizsiniz ayrica bana dost dediginizi demedim kaldiki asla dosttunuz olmak istemem

siz size bir dost tavsiyesi diye cevap yazmissiniz ki burdaki uyeler icinde bende varim ........

TeSBiH

New member
arkadaşım ben foruma girerken gereken izini istedim sagolsun forum yönetimibana bu izini verdi bende bu izine göre hareket ediyorum seninle aynı görüşleri paylaşmak zorunda degilim istersen benim iletilerime cevap vermeye bilirsin Saygılar

kendinizi ne kadar kucuk dusurdugunuz farkinda dahi degilsiniz :rolleyes: kaldiki forum yoneticileri size basi kapalilara hakaret edesiniz diye vermemistir bu izni

deli_poyraz

Active member
sizin yazilarinizdan kim oldugunuz belli merak etmeyin

nickile ugrastirmayin kimseyi :rolleyes:

tesbih hakaret değil arkadaş.fikrini söyliyebilir normaldir.sen nerden çıkardın hakareti. sen biraz sakin olsana arkadaş.islamiyet böylemidir.kişilere karşı böylemi davranılır ?

Kullarıma söyle: (İnsanlara karşı) en güzel sözü söylesinler. . isra 53,