Risale-i Nur sohbetleri (anket )

Haftada kaç kez dershaneye gidip derse katýlýyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    14

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
hadim ' Alıntı:
Sizlere çok çok teşekkür ediyorum.Yaaa muhteşem bir şey şu an risale dinliyorum kulaklarım bayram ediyor.Başka sitelere bu kadar kolay üye olamamıştım umarım faydalı olur.Çok aradım ama bir türlü bulamadım! ben ilk sohbete katıldığımda sohbete gitmenin önemini anlatmıştı hocamız, konu harikaydı hele ilk başlayan için; şimdi bende bu konuyla alakalı bir konu hazırlamam lazım ama bulamıyorum.Yardımcı olurmusunuz.

Tam anlıyamadım neye yardımcı olmalıyız ?

f.zehra

New member
beni herkes yetişkin biri olarak biliyor ama ben üç yaşımda hissediyorum....çünkü üç yıl oldu tanışalı nurlarla.....ders dışı günlerde ruhum çok sıkılıyor.iple çekiyorum ders günlerini.rabbim sonsuzlukta da ayırmasın bizleri.ES SELAMA EMANT OLUN...

T

Tarihci19

Misafir
sonsuzlukta hizmet yok orası çalışma yeri değil mükafat yeridir hak edenlere........

H

hadim

Misafir
TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞLERİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.BEN UZAKLAŞMADIM BİLGİSYARIM BOZULDU BİRDE MEMLEKETTEN MİSAFİRLERİM VARDI O YÜZDEN İHMAL ETTİM AÇAMADIM.ALAKANIZ BENİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETTİ.HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR. HEPİNİZE SELAM ALEYKÜM :)

T

Tarihci19

Misafir
hadim ' Alıntı:
TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞLERİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.BEN UZAKLAŞMADIM BİLGİSYARIM BOZULDU BİRDE MEMLEKETTEN MİSAFİRLERİM VARDI O YÜZDEN İHMAL ETTİM AÇAMADIM.ALAKANIZ BENİ ZİYADESİYLE MEMNUN ETTİ.HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR. HEPİNİZE SELAM ALEYKÜM :)

aleykümselam.. tekrar hoşgeldiniz..

imported_asya

New member
selamun aleyküm kardeşler bende çalıştığım için haftada 1 kez derslere katılıyorum.RABBİM bizleri bu daireden dışarda bırakmasın...bekarken olduğu gibi evleneceğimiz kişilerde buna müsade eder.AMİNNNNNNNNNNNNN

hasret

Well-known member
asya ' Alıntı:
selamun aleyküm kardeşler bende çalıştığım için haftada 1 kez derslere katılıyorum.RABBİM bizleri bu daireden dışarda bırakmasın...bekarken olduğu gibi evleneceğimiz kişilerde buna müsade eder.AMİNNNNNNNNNNNNN

a.s kardeşim,maşallah allah dersler gittiğiniz gün sayısını coğaltsın,duanızada amin...

aysima

Member
s.aleykum.. haftada 1 veya 2 kez gitmeye çalışyorum inş.. rabbim dinlediklerimizi ve okuduklarımızı hayat geçirmeyi nasib etsin inş.