Risale-i Nur sohbetleri (anket )

Haftada kaç kez dershaneye gidip derse katýlýyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    14

alicandan

Yeni Üye
selamunaleyküm abiler ben beylikdüzünde oturuyorum sohbetlere gitmek istiyorum ama nerde var bilmiyorum bu konuda beni aydınlatırsanız size minnettar kalırım

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
alicandan ' Alıntı:
selamunaleyküm abiler ben beylikdüzünde oturuyorum sohbetlere gitmek istiyorum ama nerde var bilmiyorum bu konuda beni aydınlatırsanız size minnettar kalırım

Bu konuda sizinle birebir ilgileneceğim adresinizi msne ekledim konusuruz...

Vakar

Member
T@LH@ ' Alıntı:
Sanmıyorum Nur dairesinde nurlardan istifade ettikden sonra tedenni edeni belki ülfet edebilir.Çünkü risale-i nuru sadakatle okuyanların kalkanı risale-i nurdur.

çok haklısın abi ne diye bilirimki gerçektende ülfet. sanırım sizin ülfet konusu hakında bir birikiminiz var azda olsa bizimle paylaşırsanız sevinirim.

busima_

Member
ben yurtdısından geldım orda katılıyordum cemaatıde orda tanısım ıns. suan 3 aydır kayserıdeyım ve burda cemaatten kımseyı bılmedıgım ıcın katılamıyorum :( inş. kısa zamanda katılmak ıstıyorum..

vuslat27

Yeni Üye
selamunaleykum kardes bende beylıkduzundeyım sohbetlere abım katıldıgı ıcın bılıyorum nerde oldugunu_________________________________________________selamunalaykum tarihci nasılsın,

dilhan

Yeni Üye
Selam üzerinize olsun kardeşler..
ben tevafuken siteye 5 dk önce girdim risale derslerini hep duyar ve almak isterim dersler nerelerden alınıyor açıkçası tam incelemedim sizlerden yardım alabilirmiyim..

GuLSerbeti

Well-known member
veAleykum esSelam dilhan kardes, Hosgelmissiniz.. uyeliginiz hakkinizda hayirli ve daim olur insaAllah..

ders konusunda, abiler yardimci olurlar size..
derslere bulundugum bolge acisindan ben katilamiyorum, ama siz yakinsaniz, mutlaka katilin..
Allah hayirli insanlarla karsilastirsin ve guzel istifadeler nasib etsin insaAllah...
Allah'a emanet olun..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
dilhan ' Alıntı:
Selam üzerinize olsun kardeşler..
ben tevafuken siteye 5 dk önce girdim risale derslerini hep duyar ve almak isterim dersler nerelerden alınıyor açıkçası tam incelemedim sizlerden yardım alabilirmiyim..

Sohbetlere gitmek isterseniz : İletişim bilgilerinizi su adresimizden bize ulastırabilirsiniz : http://www.saidnur.org/forum/index.php/topic,244.0.html

Ancak farklı konularda talebleriniz olur ise forumumuzdaki ilgili kısımlara yazabilirsiniz...

alanyacan

Active member
selamın aleyküm allahın izni ile haftada iki gün dersler katılıyorum.Kardeşler alanya çok dehşetli dualarınızıda bizleride unutmayın inşallah allah yar ve yardımcınız olsun hizmetti kuraniyeden bizleri ayırmasın ALLAHA DAYAN GERÇEK DOSTU BULURSUN

illailayh

Active member
alanyacan ' Alıntı:
selamın aleyküm allahın izni ile haftada iki gün dersler katılıyorum.Kardeşler alanya çok dehşetli dualarınızıda bizleride unutmayın inşallah allah yar ve yardımcınız olsun hizmetti kuraniyeden bizleri ayırmasın

amin rabbim muvaffakiyetler versin inşaalaah..nurlarla dolsun alanyanızz:):) ALLAHA DAYAN GERÇEK DOSTU BULURSUN

bilgehan

New member
Sade ve Sadece ' Alıntı:
Maşallah ne güzel ....
Allah razı olsun ....

sizde gidiyorsunuzdur

aslında hayatımızın her anına yaymalyız boş durduğumuz anda bile cebimizde taşıdığımız risaleleri okumalıyız..zaten nur talebeleri Allaha şükür böyle yapıyor....

sabah melikesi

New member
Ynt: Risale-i Nur sohbetleri (anket )

ben gitmek istiyorum ama bulunduğum şartlarda ve çevremde sohpet yapan insanlar yok daha önce bi iki defa gitmiştim ünv kazanınca ablalar vasıtasıyla katılmayı düşünüyorum:)

Sergerdan

Well-known member
Ynt: Risale-i Nur sohbetleri (anket )

sabah melikesi ' Alıntı:
ben gitmek istiyorum ama bulunduğum şartlarda ve çevremde sohpet yapan insanlar yok daha önce bi iki defa gitmiştim ünv kazanınca ablalar vasıtasıyla katılmayı düşünüyorum:)
İnş isteklerinize tek tek kavuşursunuz.
Allah c.c açtıgınız her kapıyı kendine açtırsın,amin :angel: