yeni gelenler hos geldiniz

T

Tarihci19

Misafir
esracem ' Alıntı:
hoşbulduk ben yeni geldim henüz hayırlı olur inşallah

aktif, daim ve hayırlı olur inşallah _________________________________________________
MertAli ' Alıntı:
selamun aleyküm dostlar ya bu koltuğu yapanın hiç işi yokmuymuş :)) herneyse yinede hoş bulduk :))

Aleykümselam tekrar hoşgeldiniz, hayırlı olur inş

kara1961

Yeni Üye
hayırlı günler efendim,hemde hoş bulduk..Rahatlatmak için işaret ettiğiniz koltuk özel dizayn olmalı?eee!misafirperverlik sonuçta,ALLAH sizden razı olsun,ben yere oturmayı daha çok severim'de)))_________________________________________________Hımmm,,aranıza yeni katılanlar için bu kadar zahmete girdiniz!!

Sergerdan

Well-known member
kara1961 ' Alıntı:
hayırlı günler efendim,hemde hoş bulduk..Rahatlatmak için işaret ettiğiniz koltuk özel dizayn olmalı?eee!misafirperverlik sonuçta,ALLAH sizden razı olsun,ben yere oturmayı daha çok severim'de)))_________________________________________________Hımmm,,aranıza yeni katılanlar için bu kadar zahmete girdiniz!!
Herşey siz sevgili üyelerimizin rahatlıgı için.Hoşgeldiniz tekrar. :angel:

T

Tarihci19

Misafir
leyle i kadir, kara1961 kardeşlerim hoşgeldiniz, üyeliklerinizin aktif ve daim olmasını temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

Eyvàh!

Well-known member
SEVDAM ' Alıntı:
selam aleyküm.hoşbulduk. ??? :-
ic imin yanına naıl resim yerleştirebilirim yardım edermisiniz???

ve aleykum selam

kendi nickinize tiklayin ordaki kisisel bilgilere girin daha sonra kendi resmimi yukleyecegime basin daha sonra parcourir tiklayin kendi imajlariniz acilir ordan yukleyin istediginizi _________________________________________________
berraksu ' Alıntı:
hoşbulduk bende yeni üyüyeyim siz duruken bizim oturmamız olurmu bence önce siz buyrun

o0o0o0o biz cookkkk onceden buyurduyduk ;D

GuLSerbeti

Well-known member
Misafir misafiri agirlamaz ama, ev halkindan olmus sayilirmiyim? Kizarmis rengim 8) :angel:
Yeni gelen tum Dostlar Ehlen ve Sehlen Merhaba... hos buyurdunuz bu guzel foruma... .)