yeni gelenler hos geldiniz

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
ve aleykumselam her birinize yetecek kadar yerimiz var centilmenlik yapmanız gerek yok :)

mavigül06 ' Alıntı:
s.a hoşbulduk ama ben de ufak hizmetlerde bulunmak isterim ama ne yapacagımı nasıl başlayacagımı blmiyorum hergun mail adresime gelen faideli bilgiler beni çok mutlu edıyor ALLAH razı olsun hepinizden

ve aleykumselam

O zaman ben size kıssadan bir kac sey söliyeyim . Risale-i Nurları her gun okumaya gayret ediniz en buyuk hizmet okumak ve anlatmakdır...İkincisi o gelen maillerin baskalarınada gitmesini istiyorsanız grub sayfamızdan arkadaslarınızı davet edebilirsiniz Davet Etmek İçin Tıklayınız : http://groups.google.com/group/Bediuzzaman-RisaleiNur/members_invite
Veya Sitemizi Tavsiye edebilirsiniz Tavsiye İçin Tıklayınız : http://www.saidnur.org/forum/maian_friend/

Ali güler

Yeni Üye
selamun aleygum arkadaşlar site çok güzel ama henüz çözemedim neyın ne olduğunu bilmiyorum bana göre biraz karışık ama zamanla alişirim sanırım

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Ali güler ' Alıntı:
selamun aleygum arkadaşlar site çok güzel ama henüz çözemedim neyın ne olduğunu bilmiyorum bana göre biraz karışık ama zamanla alişirim sanırım

ve aleykum selam ..
Hoş geldiniz..

Zaman herşeyin ilacı değilmidir ?

selamunaleyküm cümleten formunuza yeni üye oldum bi kardeşimiz fezapilotu sayesinde saolasun bundan sonra inşallah buralardayız allaha emanet olun selamunaleyküm

FaKiR

Meþveret Bþk.
Aleykümselam huzur_islamda abi hoşgeldiniz, umarım uyeliğiniz hayırlı paylaşımlara vesile olur.. .ama once sole bi husran abinin koltuguna buyrun :)

T

Tarihci19

Misafir
aysema,yetkin,ali güler,huzur_islamda kardeşlerim Hoşgelmişsiniz, uyeliklerinizin aktif ve daimi olmasını temenni eder, hayırlara vesile olmasını diler, çabuk alışacağınızı umar, dualarınızda yer almayı beklerim...

T

Tarihci19

Misafir
enis, ehlibeyt kardeşlerim Hoşgelmişsiniz, uyelik lerini zin aktif ve daimi olmasını temenn i eder, hayırlara vesile olmasını diler, çabuk alışacağınızı umar, dualarınızda yer almayı beklerim...

f.otaci

Yeni Üye
selamunaleykum verahmetullah.. ben yeni uye oldum da izninizle bi şey sormak istiyorum, üyeler arası bu samimi muhabbetler caiz mi acaba?.. üye isimlerinden bazıları bayanlara ait...

T

Tarihci19

Misafir
f.otacı kardeşim Hoşgelmişsiniz, uyeliğinizin aktif ve daimi olmasını temenni eder, hayırlara vesile olmasını diler, çabuk alışacağınızı umar, dualarınızda yer almayı beklerim...

bu sayfaları herkes görebildiğinden burda kimse yalnız değil, yazılanı herkes görebiliyor buda bayan erkek yalnız bir ortamda olmadığını yani konuşmanın caiz olduğunu gösteriyor sizde bilirsinizki yalnız kalınmadan nefsi şehevi şeyler haric konuşulmasında beis yoktur.. bayan ismleri yazılmasında bu nedenle sakınca yoktur, hem bilinmesi nasıl davranılacağının tayini açısından daha faydalı olabilir,, sokakta da kız kardeşelrimiz ablalarımız var gercek hayatta heryerde karşımıza çıkabiliyorlar ,, onlara burda erkek rumuzu yazdırmak dışarda erkek kıyafetine sokup gizlemeye benzer ki buda Hak değildir..

T

Tarihci19

Misafir
devrekli kardeşim Aleykümselam, hoşgeldin, uyeliğin daim ve aktif olur inşallah,, Devrek ten Veysel Sarı yı tanırmısn?

devrekli

Yeni Üye
Sağolun kardeşim. Devrek içinden değilim.Uzun zamandır yaklaşık 27 yıldır Gemlik te oturuyorum.Devrek benim artık ikinci vatanım :) ama Devrek "i Gemlik"e veya Bursa ya değişmem.Devrek bitanedir.Onun için devrekli dedim.Veysel sarı zannedersem içinden. Ben Çaydeğirmen liyim. Orasıda belde.Ama ordan kimi sorsanız tanırım.Gemlik ten kimi sorarsanız sorun tanırım.Çünkü işim gereği binlerce insanla muhattap oluyorum.selam ve dua ile....

T

Tarihci19

Misafir
anlıyorum kardeşim teşekkür ederim, evet Veysel benimle aynı sınıfta okuyan bir kardeşim o da devrekli belki tanırsınız diye sorayım demiştim,, Aleykümselam,, dualar müşterek inşallah..

hoşbulduk ben risale-i nur vasıtasıyla içtima i meselelerimi meşveret yaparak cadde-i kur'aniyede gitmek istiyorum.üstadımın dediği gibi birimiz şarkta birimiz garbta .....olsak görüşmeğe zman mekanın engel olamaz diyor.bende sizlerle küresel bir aile olmak sizlerin anlayışınızdan istifade etmek istiyorum.kardeşlerimizin yaşanmış meselelerinden istifade etmek istiyorum.inşaalah bana yardım edersiniz.orhan aydoğan