yeni gelenler hos geldiniz

T

Tarihci19

Misafir
orhan aydoğan tekrar hoşgeldiniz, uyeliğiniz hayırlara vesile olur ve inşallah istifade edersiniz ..

T

Tarihci19

Misafir
MEDINE ' Alıntı:
hosbulduk,
bu forumda cok seyden istifade edecegimden eminim, benim buyuk maneviyata ihtiyacim var...

tekrar hoşgeldiniz, uyeliğinizin daim ve aktif olmasını temenni ederim, hepimizin maneviyata ihtiyacımız var inşallah

zülal2

Yeni Üye
hoşbulduk bu siteyi hazırlayanlardan allah razı olsun bu sitede huzur bulacağıma eminim birde site hakkında daha fazla bilgiyi nerden edine bilirim

Sergerdan

Well-known member
Yavf heryerden siz çıkıyorsunuz Zülal kardeş ;D tekrar hoşgeldiniz.Daha fazla bilgi derken neyi merak etmiştiniz,eger forum içiyle ilgili i
se Kategoriler var,orda eski ve yeni bir sürü mesaşlar var tıklıyonuz açılıyor ^o)

Sizin yapabileceklerinize dair ise konu açma,gönderme,resim ve video gönderme onları da istek-şikayetler-yardım bölümünden şöyle hızlıca bir gezseniz bulabilirsiniz.Önceden üyeler benzer şeyleri sordukları için kolayca bulursunuz.

molla_zehra

Well-known member
Sergerdan ' Alıntı:
Yavf heryerden siz çıkıyorsunuz Zülal kardeş ;D tekrar hoşgeldiniz.Daha fazla bilgi derken neyi merak etmiştiniz,eger forum içiyle ilgili i
se Kategoriler var,orda eski ve yeni bir sürü mesaşlar var tıklıyonuz açılıyor ^o)

Sizin yapabileceklerinize dair ise konu açma,gönderme,resim ve video gönderme onları da istek-şikayetler-yardım bölümünden şöyle hızlıca bir gezseniz bulabilirsiniz.Önceden üyeler benzer şeyleri sordukları için kolayca bulursunuz.
AKTİF YÖNETİCİ SERGERDAN ABİ ;D
SEN BU İŞİ KAPTIN BEE ABİ :)

Arkadaşlar bende geldim hayırlısıyla selamlar sevgiler herkese bu arada forum un yapısı ilginç biraz ama koltuklu karşılamanız hoş harbiden :)

T

Tarihci19

Misafir
mehmet1907 ' Alıntı:
Arkadaşlar bende geldim hayırlısıyla selamlar sevgiler herkese bu arada forum un yapısı ilginç biraz ama koltuklu karşılamanız hoş harbiden :)

Aleykümselam hoşgeldiniz, üyeliğinizin aktif ve daimi olmasını temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

Yaakarii

Member
mehmet1907 ' Alıntı:

Hoşgeldin Mehmet Kardeş,

Biz hep burdayız,Allah sizi de katsın aramıza :angel: Tabi işiniz yoksa ;D