Kendi çekimimizden resimler

T

Tarihci19

Misafir
Kendi çekimimizden resimler.....

ufaklı abisine çekmiş

9334DSC00231.JPG

hasret

Well-known member
KENDİ ÇEKİMİMİZDEN RESİMLER.....

Tarihci ' Alıntı:
Allah acil şifalar versin abi cümle gunahsız bebeklere çocuklara ....
_________________________________________________Bak tarihci abi benden söylemesi bu tatlı kıza Allah muhafaza nazar falan deyick,gerci maşallah diyoruz ama nazar haktır,başka resimlerini koyma...
ama yinede siz bilirisiniz...

illailayh

Active member

maşallh abi bu ne şeker bebek böyle yegenin mi?? ben onu yerim tü tü tü kaldır şu resmi bak nazar edcem sonra:):)

istiðna

Active member

illailayh ' Alıntı:
maşallh abi bu ne şeker bebek böyle yegenin mi?? ben onu yerim tü tü tü kaldır şu resmi bak nazar edcem sonra:):)
;D ;D ;D_________________________________________________
agridagi001xo5.jpg

kendı cekımımız degıl ama,buda bızden olsun._________________________________________________
agridagi002ym3.jpg

HERKESİN GÖRMESİNİN GEREKTİĞİNE İNANIYORUM.
CELAL İSMİNİ KEMAL NOKTASINDA İNKİŞAF ETTİRİYOR..._________________________________________________
agridagi003eb3.jpg

BUTUN ESMAYA AYİNEDİR,AMA BEN CELAL İSMİNİ DAHA COK GÖRÜYORUM..

Yaakarii

Member

Çok güzel bir yermiş, Allah ne kadar güzel yapmış , ;)
dışarı çıkıyorsun karşında manayı harfiyle harika bir manzara. .)

istiðna

Active member

Yaakarii ' Alıntı:
Çok güzel bir yermiş, Allah ne kadar güzel yapmış , ;)
dışarı çıkıyorsun karşında manayı harfiyle harika bir manzara. .)
abi pek öyle dışarıya cıkınca göremiyosun,merkezde degil,şehin dısında ve d.beyazıt ilçesiinin içinde,sınıra cok yakın ...
1 saatlik bi yol.ama inanın binler sattler deger o haşmeti görmeye...
Allah nasip etsin..

Sahabe

New member

ya galiba o resmleri yükledikleri site kapanmış :) hizmet vermiyor ki resmler yüklenmiyor bende de açılmadı

Tarihci

Marmara Tarih
Kendi Çekimimizden Resimler....

Evet kardeşler, geleneksel forum konularımızdan biri olan Kendi Çekimimizden Resimler adlı konumuzu burdada açmış bulunuyoruz.. Hayırlı olsun.. Hatırladığınız üzere, buraya konulacak resimleri kendimiz çekmiş olmalıyız... İlginç kareler, mutlu anlar, sevimli bebekler, sevimsiz silahlar :) vs.. kendi çektiklerinizi payşaşabilirsniz..

Tarihci

Marmara Tarih

şimdi yazı yazdığımız yerin hemen üstünde bazı simgeler var, örneğin yazı rengini değiştirdiğimiz, yazıyı kalınlaştırdığımız vs.. orda bir de üstünde sıradağlar gibi bi resmin olduğu sarı diyebileceğimiz bi simge var.. ona tıklıyorsunuz.. bi kutu açılıyor, o kutuya resmin url sini copyliyorsunuz ve tamam a basıyorsunuz.. işte bu kadar :)