Kendi çekimimizden resimler

FaKiR

Meþveret Bþk.
KENDİ ÇEKİMİMİZDEN RESİMLER.....

yahu forumun her yerinde maklube goruyorum artik ,yakinda bu maklubelerin adini degisecez :p,papatyali Tarihci pilavi diyicez ;D ;D

FaKiR

Meþveret Bþk.

en cok reklamini sen yaptin ama 8),sana kalmasa hakkin yenmis olur, :angel:

HaDiS

Active member

sadece ben değilmişim maklube hastası :D bu arada kardeşin pek tatlı heleki uykudan kalkmış halii gelde sıktır maa :D

HaDiS

Active member

he seni bulmuşken sen bana kırlmışın seni kırdıgım için özür dilerim.:( Hakkını helal et.

molla_zehra

Well-known member

SİZİN İÇİN TEEE NEMRUT DAĞINA GİTTİM FOTOĞRAF ÇEKTİM GELDİM ;D NEMRUT'A KARŞIDAN Bİ BAKIŞ :p

- BUARADA FORUMA NAZAR MI DEĞDİ NEDİR MÜNAKAŞA ,DARGINLIK BÜYÜDÜ FORUM ÜYELERİ ARASINDA :( -

molla_zehra

Well-known member

AAA O KADAR SICAKTA GİTTİM,BİN EZİYETLE TAŞIDIĞIM FOTOĞRAF MAKİNESİYLE GÜZELCE ÇEKTİM YİNEDE YARANAMADIM :p
AHANDA NEMRUT İŞTE HELE İNKAR EDİN İSTERSEN :D

molla_zehra

Well-known member

EVET BU İNSANLIK NELER GÖRDÜ VE DAHA NELER GÖRECEK MİSAL BU İNSANLIK ŞU SAAT KULESİNİ DE GÖRDÜ :D
ÜŞENMEDİM KALKTIM GİTTİM İZMİRİN GÖBEĞİNE.ÇEKTİM 1901 YILINDA YAPILMIŞ ŞU ŞAHESERİ :)

molla_zehra

Well-known member

YOK YAAW NE ALAKA :p
MİNİATURK'E BABAMDA GİDER ;D
ARKADA MALABADİ KÖPRÜSÜ VAR DİYE DİYORSAN ENSTANTENE OLSUN DİYE KÖPRÜYÜ DE ARKASINA ALDIM :D

molla_zehra

Well-known member

SEN BU İHTARI YAPANDA BEN ÇOKTAAN NAMAZDAYDIM-ALLAH CÜMLEMİZİNKİNİ KABUL ETSİN- YİNEDE SAĞOLASIN :)

molla_zehra

Well-known member

ABİ SEN KARŞIDA OTURMUYOR MUSUN?
BURDAKİ EZANLARIN VAKTİ BİRAZ DAHA ERKENCENE :) HOCALAR KILDIRAYIM KURTULAYIM DER GİBİ ;D

medinem

New member

medinem ' Alıntı:
s.a o abilerle ablalarla çok bir araya geliyorum ama şu maklubeden yemek nasip olmadı sözünü aldım ama daha yemek nasip olmadı sevgiyle s.a

s.a bu gün maklube olayını ablama söyledim sizin dediğinizide söyledim hemen size bir maklube yapmamız lazım diyor :))) galiba sizin sayenizde ilk defa maklube yiyeceğim aslında onlarında bir ihmali yok hizmete kaptırmışız kendimizi biraz ondan bir araya geldikmi sadece hazır alıp yiyoruz yapmaya fırsatımız bile yok allaha emanet olun sevgiyle s.a

dil-beste

Member

tarihci abi yemekler cok guzel .kim yaptı bıze de tarifini verseniz.bıde canım kardesım dedınız sızın oz kardesiniz mi?kardesiniz kac yasında?ve son nacizane kola hıc yakısmamıs...

dil-beste

Member

ya abı sızın sualar la bu knuyu mutala ettıgınızı gordum gıcıklık olsun dıye yazdım.yoksa benı ılgılendırmez.ıstedıgınızı ıce bılırsınız.neden özmü dıye sordum resımdekı sızsenız kardesınızde cok tatlı olunca o acıdan

hasret

Well-known member

dil-beste ' Alıntı:
ya abı sızın sualar la bu knuyu mutala ettıgınızı gordum gıcıklık olsun dıye yazdım.yoksa benı ılgılendırmez.ıstedıgınızı ıce bılırsınız.neden özmü dıye sordum resımdekı sızsenız kardesınızde cok tatlı olunca o acıdan

Pardon kime gıcıklık olsun diye sordunuz dilbeste?
bencede hic sorma o mütaalayı...