3 KEZ ÖLENİN BAĞRINDAN CANLI YEŞERİR Mİ?

• Konbuyu başlatan Tarihci19
  • Başlangıç tarihi
T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
türkçe mealinide yapmışsınız maaşallah..bunuda anlamassam artık durumum vahim demektir zaten.. :'(

yahu neden anlamayasın kendine haksızlık etme :) dur sana bi teşekkür edeyim moralin yerine gelsin ;D

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
iyide bende teşekkür butonu yokki..varda benim haberimmi yok.

sende olmasına gerek yok yani zaten ben sana teşekkür ettim :) ama sen dersen bende mukabele edeceğim o ayrı.. bazı kullanıcılarda çıkmıyormuş nedense bilmemiyorum.. nur efşan temasını kullanın inşallah onda büyük baya görürsünüz

ebrar172

Well-known member
bişey diyecem korkuyorum .lemaların ismini söylemek yasakmı öyle bişeyler yazmışsınız geçen bende biliyorum adını server sağolsun lampy durmadan söylerdi kulakları çınlasın..inş lemalar okumaz bu yazıyı.. :D

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
bişey diyecem korkuyorum .lemaların ismini söylemek yasakmı öyle bişeyler yazmışsınız geçen bende biliyorum adını server sağolsun lampy durmadan söylerdi kulakları çınlasın..inş lemalar okumaz bu yazıyı.. :D

valla sölenmesini istemiyor .. yani hepimiz gibi nasılki bizler isimlerimizi kullanmıyorsak oda öyle..

ebrar172

Well-known member
kendi profil bilgilerimden rep degiştirenlere bakıyordum özge bana ceza vermiş niye olduğu yazmıyor ama.._________________________________________________üzüldüm ama neyse..ne yapmışım acaba.

T

Tarihci19

Misafir
rep kayıtları başlığındamı yazıyor sana ceza verdiği ? yoksa en çok ceza veren uye diyemi yazıyor

molla_zehra

Well-known member
NE BEN Mİ CEZA VERMİŞİM WALLAH ÖYLE BİR ŞEY YOK BEN VERMEDİİM ???_________________________________________________WALLAH HAKKINI HELAL ET EBRAR BEN TEŞEKKÜR YERİNE TEŞEKKİ'YE GİRMİŞİM VE HİÇ ÜSTE BAKMAMIŞIM :(
ÖZÜR DİLERİM HAYDİ BUNU DA MİYOPLUĞUMA VERİN ;D

T

Tarihci19

Misafir
dicle ' Alıntı:
yok yok burda DİCLE fırata kaçmadı fırat yok tarihci :D

:) iyi iyi dicle burda olsun, dicle eskilerden ;) eskileri burda görmek güzel.. ama dicle de akar akar bir gün ulaşır fırata,, ya fırata ya denize :)