3 KEZ ÖLENİN BAĞRINDAN CANLI YEŞERİR Mİ?

• Konbuyu başlatan Tarihci19
  • Başlangıç tarihi
T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
arkadaşlar moralim çok bozuk.. üç kez insanlarda ölürmü acaba..annesine küfr eden terbiyesizliğin adiliğin en üst seviyesine ulaşan bir insan annesini hüngür hüngür ağlatan bir insandan nasıl kurtulunur duası falan varmıdır...hırstan uzak durmaya çalışıyorum ama içim şu an öfke dolu..

hayrola kardeşim öyle bir sorunmu var ?

ebrar172

Well-known member
sokağımızdaki bir adam var annesine yaptığı zulum inanılmayacak derecede insan nasıl katil olurmuş inanın anlıyorum...etmediği hakaret küfür yok seni öldünmü gömdürmeyecegim bile diyor tek derdi 3 katlı bir ev var tapusu annesinin üzerine 2 kat adamın bir katta kadın diger oğluyla paylaşıyor tapuyu kadından almak için yapmadığı rezillik yok..o kadar adi bir mahlukki en mukaddes değerlere dahi utanmadan yüzü kızarmadan küfür edebiliyor..bu adamın yaşama hakkı var bide dayanamıyorum dua ediyorum bitmiyor zulmü ..deli olacağım annesine bilerek çocuklarına dahi terbiyesizlik yaptırıyor.kadın her daim ağlıyor demin son saldırısını yaptı tabiki kadıncağaz şu anda ağlıyor..nasıl bir müsibettir bu anlamadım deselerki şeytanı bir kişide gösterme hakkın var bu adamı seçerdim..hiç düşünmeden hemde..

T

Tarihci19

Misafir
yunustsc ' Alıntı:
ya tarihçi bu yazı çok güzelmiş ya varya heal olsun ...allah razı olsun

ecmain kardeşim benim okuduğun için teşekkür ederimm_________________________________________________
ebrar172 ' Alıntı:
sokağımızdaki bir adam var annesine yaptığı zulum inanılmayacak derecede insan nasıl katil olurmuş inanın anlıyorum...etmediği hakaret küfür yok seni öldünmü gömdürmeyecegim bile diyor tek derdi 3 katlı bir ev var tapusu annesinin üzerine 2 kat adamın bir katta kadın diger oğluyla paylaşıyor tapuyu kadından almak için yapmadığı rezillik yok..o kadar adi bir mahlukki en mukaddes değerlere dahi utanmadan yüzü kızarmadan küfür edebiliyor..bu adamın yaşama hakkı var bide dayanamıyorum dua ediyorum bitmiyor zulmü ..deli olacağım annesine bilerek çocuklarına dahi terbiyesizlik yaptırıyor.kadın her daim ağlıyor demin son saldırısını yaptı tabiki kadıncağaz şu anda ağlıyor..nasıl bir müsibettir bu anlamadım deselerki şeytanı bir kişide gösterme hakkın var bu adamı seçerdim..hiç düşünmeden hemde..

Allah buyuruyorki Ana babanızın rızası benim rızamdır... bu hayırsız evlat ektiğini biçecek,, onun evlatları şimdi babaannelerine öle yapıyorlar işte buna razı olan gelinde o muameleyi görecek ilerde ve o baba annesine yaptıklarını kendi çocuklarından görecek ya bu dunyada ya ahirette Allah hesabı en güzel görendir...

molla_zehra

Well-known member
YAW NASIL BİR KALPTİR BU GİBİLERİN TAŞIDIĞI.KALP DEĞİL YALNIZCA KAN POMPALAYAN BİR ORGAN SANKİ..MERHAMET ETMEYENE MERHAMET OLUNUR MU ???

VAKTİNDE ANASINA ZULMEDEN HANIMINA SES ÇIKARMAYAN ANA BEDDUASI ALDI DA EBTER OLDU.HEYHAAAT BU İNSANIN AKİBETİ NE OLA :mad:

ebrar172

Well-known member
ÖFKEMDEN YARADANIMA SIĞINIYORUM..dualarımda hidayet diliyorum olmuyorsa ıslah diliyorum olmuyorsa bildiği gibi yapsın RABBim bu firavunlaşmış insan diyemeceğim mahluktan tekrar yaradanıma sığınıyorum..sesini duymaktan yüzünü görmekten iğreniyorum o küfrettikçe annesi ağladıkca bilmiyorum işte bilmiyorum çok kötüyüm sadece silahlamı olur zulüm sadece yahudiden hristiyandanmı gelir..müslümanım deyip iblisin havarisi olan bu insanlardan uzak eyle benide hidayetine erdir sabrına mazhar eyle sabredemiyorum ALLAHIM ..Küçüğüm değersizim değerimi ihlasımı artırmanın yolu buysa eger ne olur bana dayanma sabrın zaferine erme gücü ver .en adil olan sensin demiyorum adaleti yaratansın RABBim adaletin sahibisin bu zulüm bitene kadar bittikten sonra her daim senin iradendeyim pervaneler gibi ışığında yak bizi sınadığın bu kuluna karşı bize eyyub peygamberin sabrını ver...LA HEVLA VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALEYYUL AZİM...

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
ÖFKEMDEN YARADANIMA SIĞINIYORUM..dualarımda hidayet diliyorum olmuyorsa ıslah diliyorum olmuyorsa bildiği gibi yapsın RABBim bu firavunlaşmış insan diyemeceğim mahluktan tekrar yaradanıma sığınıyorum..sesini duymaktan yüzünü görmekten iğreniyorum o küfrettikçe annesi ağladıkca bilmiyorum işte bilmiyorum çok kötüyüm sadece silahlamı olur zulüm sadece yahudiden hristiyandanmı gelir..müslümanım deyip iblisin havarisi olan bu insanlardan uzak eyle benide hidayetine erdir sabrına mazhar eyle sabredemiyorum ALLAHIM ..Küçüğüm değersizim değerimi ihlasımı artırmanın yolu buysa eger ne olur bana dayanma sabrın zaferine erme gücü ver .en adil olan sensin demiyorum adaleti yaratansın RABBim adaletin sahibisin bu zulüm bitene kadar bittikten sonra her daim senin iradendeyim pervaneler gibi ışığında yak bizi sınadığın bu kuluna karşı bize eyyub peygamberin sabrını ver...LA HEVLA VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALEYYUL AZİM...

yahu orda onu çekip vuracak biri yok mu? :)

ebrar172

Well-known member
galiba sonunda o kişi ben olacagım :( :( artık hapiste bana bakarsınız internette yoktur orda ...yoksa lap top sokmama izin verirlermi..

T

Tarihci19

Misafir
malesef vermezler :) inşallah düzelir, düzelmesse körelir, körelmesse törpülesinler, törpülenmesse kessinler, kesilmesse kırsınlar, kırılmazsa demir leblebi her derde devadır ...

ebrar172

Well-known member
bişey sorabilirmiyim? hani yazmışsınız ya istisna bensem kaideyi bozarım..neden okunması en güç şekilde yazdınız orhun alfabesi gibi.. :D

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
bişey sorabilirmiyim? hani yazmışsınız ya istisna bensem kaideyi bozarım..neden okunması en güç şekilde yazdınız orhun alfabesi gibi.. :D

нєякєѕ нємєи αиℓαѕα иє кıумєтι ναя ;D :p :p

ebrar172

Well-known member
hemen herkes anlasa ne kıymeti var.. ;D iyide bunuda herkes okuyabiliyor değiştirin bence.. :laugh:
ben bile anlayabiliyorum düşünün artık.. :laugh:

T

Tarihci19

Misafir
ebrar172 ' Alıntı:
hemen herkes anlasa ne kıymeti var.. ;D iyide bunuda herkes okuyabiliyor değiştirin bence.. :laugh:
ben bile anlayabiliyorum düşünün artık.. :laugh:

p3k! öy13 015un 84k41ım 8!d3 8un14rı 0kum4yı d3n3y!n !nş4114h

PeKi öYlE OlSuN BaKaLıM BiDe bUnLaRı oKuMaYı dEnEyIn iNşAlLaH

ρєкι öуℓє σℓѕυи вαкαℓıм вι∂є вυиℓαяı σкυмαуı ∂єиєуιи ιиşαℓℓαн

peki öyle olsun bakalım bide bunları okumayı deneyin inşallah .. :)