risaleforum.net ile nasıl tanıştınız? :)

Sitemizi kimin veya hangi vesile ile buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    59

mualla

Yeni Üye
Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

esselamu aleyküm hııı arama motorundan galiba hocamız tevkkülle alakalı yazı istedi bende aramaya koyuldum ve karşıma çıkan güzel ve faydalı sitelerden biri hey şeyde bi hayır vadır ya onun gibi bişey
ayrıca konuşmalar çok hoşuma gitti içten ve gerçekten samimi :))
allah emegi geçenlerden razı olsun
selam ve duaile

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

mualla ' Alıntı:
esselamu aleyküm hııı arama motorundan galiba hocamız tevkkülle alakalı yazı istedi bende aramaya koyuldum ve karşıma çıkan güzel ve faydalı sitelerden biri hey şeyde bi hayır vadır ya onun gibi bişey
ayrıca konuşmalar çok hoşuma gitti içten ve gerçekten samimi :))
allah emegi geçenlerden razı olsun
selam ve duaile

:)
Allah önce hocanızdan sonra sizden razı olsun ..

İctenlik sizdedir inşallah...herdaim bekleriz...

amin ecmain...

zahid

Member

''hatırlamıyorum'' diye bir seçenek yazsaydın keşke..büyük ölçüde arama motoru oldğundan bende onu işaret etmiş bulunmaktayım..lakin kesin değildir..napalım benim hafızam nerde üstadn ki nerde daha bu sitenin link nerde buldum onu hatırlamıyorum ama üstad binlerce sahifelik kitapları ezber yapıyordu....Allah Rahmet Eylesin

Samir

Member

Soğuk bi kış gününde otobüs bekliyordum. Otobüs tıklım tıklım olduğu halde durağa yanaştı. Fakat otobüse binmek imkansızdı. Birden gözüm otobüsün buğulanmış camına takıldı. O da neydi öyle? Sanırım bi site adresi? Dikkatlice baktım, baktım, baktım.. Sonunda okuyabilmiştim ;D (gözlüğüm evde kalmıştı da ;D) "www.saidnur.org çay içmeye bekleriz ;)".. Bende bi sıcak çay bulurum umuduyla geldim siteye :p henüz çay verecek bi mubarek çıkmadı ama hala umudumu kesmedim :p

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

Samir ' Alıntı:
Soğuk bi kış gününde otobüs bekliyordum. Otobüs tıklım tıklım olduğu halde durağa yanaştı. Fakat otobüse binmek imkansızdı. Birden gözüm otobüsün buğulanmış camına takıldı. O da neydi öyle? Sanırım bi site adresi? Dikkatlice baktım, baktım, baktım.. Sonunda okuyabilmiştim ;D (gözlüğüm evde kalmıştı da ;D) "www.saidnur.org çay içmeye bekleriz ;)".. Bende bi sıcak çay bulurum umuduyla geldim siteye :p henüz çay verecek bi mubarek çıkmadı ama hala umudumu kesmedim :p

Sana sadece çay yetmez yanında simit ve peynirde verelim :)

cay-simit.jpg

Samir

Member

Nevzatt ' Alıntı:
samir ne çok şey istiyon bıdı bıdı sen hiç susmanmı ;D
Ağzım doluyken istesemde konuşamıyom ;D Bak Lemalar abi bi simit, çay bi de peynir aldı sustum :p

Susmamı istiyosan sende bişeleri gözden çıkarmalısın ;D