risaleforum.net ile nasıl tanıştınız? :)

Sitemizi kimin veya hangi vesile ile buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    59

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

Es-Selamu Aleykum

Anketimizdeki sorumuz gayet acık ve net ancak secenekler kısmı eksik olabilir ..Bu nedenle siz uygun olmayan seceneğinizi konuya cevap vererek yazabilirsiniz...

Selam ve Dua ile Allah'a Emanet Olunuz..

Eyvàh!

Well-known member
Ynt: Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

himmmm kim davet etti, kim etti ,kim etti hehe buldum! gicik birisi var arkadas olur o etti ;D ama sagolsun iyiki de etmis :)

hknco

Well-known member

değerli bir abimiz maille yollamış hatta kaç defa ama ben gelemeyince :angel: gibi abinin hatrını kıramadım geldim .... sağolsun bizi davet etmiş davet edilen yere gitmek lazım .....

meriç

Yeni Üye

ya şimdi abesle iştigal olcak ama bu sitenin gerçek sahibinin ismi ne yada şöyle söyliyim kaç tane yönetyicisi var

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

meriç ' Alıntı:
ya şimdi abesle iştigal olcak ama bu sitenin gerçek sahibinin ismi ne yada şöyle söyliyim kaç tane yönetyicisi var

Kime ait olduğunun ne ehemmiyeti varki :) önemli olan kime gittiği ... Madem Allah için yapılıyor öle ise Allah'a gidecekdir..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

tan_dogan ' Alıntı:
abi ben mübaregin birinden aldım ama sahsı mechul ya keske tevafuk diyede bi secenek ekleseydiniz :D
Yarında biri gelir keşlek Lemalar şıkkı olsaydı der bu bile gider :D
Şık yoksa zati mesaj olarak yazabilirsiniz :)

KaLeM

Active member

abi tek hak var anlaşılan, benım eskı oy sılınıyorsa ıp den felan silde, mübareği işaretliyeyim ;)
şık içinde ALLAH razı olsun, zamanla zirveye çıkacak bu şık :)

aSaBi__SeYYaH

New member

abi tek hak var anlaşılan, benım eskı oy sılınıyorsa ıp den felan silde, mübareği işaretliyeyim
şık içinde ALLAH razı olsun, zamanla zirveye çıkacak bu şık

Allah razı olsun KaLeM abi vesile oldun :D MÜBAREK şıkkına

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

aSaBi__SeYYaH ' Alıntı:
abi tek hak var anlaşılan, benım eskı oy sılınıyorsa ıp den felan silde, mübareği işaretliyeyim
şık içinde ALLAH razı olsun, zamanla zirveye çıkacak bu şık

Allah razı olsun KaLeM abi vesile oldun :D MÜBAREK şıkkına

vay mübarekler vay :) ama fazla heveslenmeyin herkes bir defa oy kullanabiliyor :D