KOMİK RESİMLER(BURAYA)

hasret

Well-known member
saya ' Alıntı:
çok iyi bilirdik çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ;D

sağol ya şualar cok sevincek suan ruhu sizinle beraber:)
bu arada saya hatamızı telafi edek dedik, özel sana video yolladım bi tesekkür bile etmedin cok mu kırıldın bana?

dil-beste

Member
tarıhcı abı nıye olmasın sızden daha harıka bı ögretmen dusunnemıyorum.hatta sankı sız geleccegın mıllı egıtım bakanı gıbı duruyorsunuz.lutfen boyle cırkın ıftıralarda bulunmayın kendınıze .hakka gırersınız(kendı hakkınıza yani)saygılar abi

hasret

Well-known member
dil-beste ' Alıntı:
tarıhcı abı nıye olmasın sızden daha harıka bı ögretmen dusunnemıyorum.hatta sankı sız geleccegın mıllı egıtım bakanı gıbı duruyorsunuz.lutfen boyle cırkın ıftıralarda bulunmayın kendınıze .hakka gırersınız(kendı hakkınıza yani)saygılar abi

:p :p :p :p

saya ' Alıntı:
nerde video görmedim ya hakkını helal et ...:) yaşlılık diyorum inanmıyonuz ;D

duyuru ve tebriklerde kardeşim saya baksın diye bi başlık bende korktum dedim kardeşi kırdım mı neyse kırmamışım :)

Sergerdan

Well-known member
Komik resimler(buraya)

4994893ro3.jpg

65692099nx2vt3.gif

51600221sm5jp5.gif

tlu35zicdnogwtnnozjyry4wr6.jpg

maymunkomikjz2.jpg

13gz1mv5.gif

4994890eu2.jpg

hasret

Well-known member
Abi Lllah iyiliğinizi versin nerden bulursunuz böyl şeyleri...
bu arada o üşüyen kedi aynı bana benziyor mübarek bizim memleket baya soğukta:)

SaYa

Well-known member
civcivler varya onlar benim ya nie koydun ki oraya ....helede o sarı civciv kendimi manen ona benzetiyorum . sevdiklerim bir bir arkalarını dönmeden bırakıp gittiler :( _________________________________________________ bende öle kalakaldım işte :(

T

Tarihci19

Misafir
illailayh ' Alıntı:
hee abi yaa bende az bucuk biliom yaz kursunda hocalık yapmıştım ;) hiç kızmadım ogrencılerıme ama hep öyle olcak diye bi kaide yok kii :angel:meselaa senin yöntemin baya iyi askıdaa gayet şık görünüyorlar çagalarr :p : ;D

güzeldi çocuklarla aramız, ama gercekten iyi güzel şeyler öğrendiler, hem risale adına hem görgü edep adına, mesela çay içiyoruz sohbet diyoruz, çayımız sohbetimiz bitti, ben ayağa kalkmadan asla ayağa kalkmazlar, benim kalkamamı beklerler ahh ah talebelerimi güzel eğittim içim rahat elhamdülillah.. daha ortabir çocuğu ve küçük sözlerin hepsini yaladı yuttular, bizim abi diyorduki yahu sen bunları hep öğrettin peki seneye diğer sene ye biz ne öretecez :) çünkü ortaiki ve üçte alacaklardı aslında ama erken oldu biraz :) olsun yaşları küçükken daha zihnlerine kazındı öle bi kazıdımki Allah ın izniyle kimse silemez inşallah.. _________________________________________________
Şualar ' Alıntı:
Abi bak ne kadar hamaratım iki cesit yaptım bol bol ye ;D
Allah bana rahmet etsin sizde rahmet okuyunyoksa gece rüyanıza girerim ve korkuturum ;)
bu arada maktülü nasıl bilirdiniz ???

maşallah hamaratmış rahmetli :) Allah sana da bize de ümmeti Muhammed e de rahmet ve mağfiret eylesin, hepimizi affetsin.. Maktül iyi bilirdik hakkımız helaldir, umarızki o da bize helal ederek ahirete intikal etmiştir..

illailayh

Active member
Tarihci ' Alıntı:
güzeldi çocuklarla aramız, ama gercekten iyi güzel şeyler öğrendiler, hem risale adına hem görgü edep adına, mesela çay içiyoruz sohbet diyoruz, çayımız sohbetimiz bitti, ben ayağa kalkmadan asla ayağa kalkmazlar, benim kalkamamı beklerler ahh ah talebelerimi güzel eğittim içim rahat elhamdülillah.. daha ortabir çocuğu ve küçük sözlerin hepsini yaladı yuttular, bizim abi diyorduki yahu sen bunları hep öğrettin peki seneye diğer sene ye biz ne öretecez :) çünkü ortaiki ve üçte alacaklardı aslında ama erken oldu biraz :) olsun yaşları küçükken daha zihnlerine kazındı öle bi kazıdımki Allah ın izniyle kimse silemez inşallah.. _________________________________________________
imrendim abi keske yakın olsamda ders alsaydım senden..(tabi talebelige kabul edersen)okul başladı die pek sık okuyamıyorum sizin gibi disiplinli bi hoca lazım bana ben bıraksam bile beni bırakmıcak:):) bi soru sorcam siz ögrencilerinize birebir mutaala mı yaptırıodunuz yoksa toplu mu okuyordunuz?

T

Tarihci19

Misafir
mütalaa yaptırıyordum, önceleri hiç bilmiyorlarken, ben okuyordum mesele bir cümle, okuyup soruyordum ne demek? ne anladınız, tabi yüzüme bakıyorlardı bişey diyemiyorlardı, ben de o cümleyi açıklıyordum, bu şekilde gidiyorduk mesela 4. söz ü okuyup onlara açıklayarak anlatmam, hemen hemen 1 saat sürüyordu.. ama açıklamalar hep örnekli temsilli oluyordu onlarda anlıyorlardı sağolsunlar.. daha sonraları küçük sözlerin hepsini güzelce gectikten sonra artık ben soruyordum mesela o iki asker neyi temsil eder? o askerlerin yolculuğu ne yolculuğudur? o padişah kimdir? padişahın yaveri ekremi kimdir? o yaverin götürdüğü ferman nedir? fermana uyarlarsa ne olur uymazlarsa ne olur? beş derece zarar içinde zarar nelerdir? beş derece kar içinde kar nelerdir? çiftlik ve içindekiler nelerdir neyi temsil ederler? verilen aletleri mizanları asıl işlerinde kullanmayıp değerlerini binden bire indirmek ne demektir? vs.. vs.. vs.. birbirleriyle yarışıyorlardı ben cevaplayım diye, bi de uklalık ediyorlardı bazen :) abi 1. sözdeki askerlermi 4 tekilermi 6 dakiler mi? :) bunları gözü kapalı cevaplıyorlardı,

bir gun oturdum dedim şimdi ben konuşun diyene kadar asla konuşmayacasınız, tüm dikkatinizi bana vereceksiniz, benim sölediklerimi iyice düşünün anlayın.. ve başladım kader i anlatmaya, onlarda akıllı çocuklar anladılar yüz ifadeleri şöleydi dinlerken "hıııı" "hımmm" "heee" "haaa" tabi bu yüzlerindeki bakışın karşılığı sesler yoksa ses çıkarmadılar :) bitincede dedim şimdi sorunuz varmı sorun.. hiçbiri soru sormadı :) dedim tamamdır bu tohumlar atıldı :) dedim sizin karşınıza ilerde ateistler çıkacak onlar size bu konulardan sorular soracak veya bunları bilmeyeen müslümanlar arkadaşlarınız sorular soracak sizin bunları bilmeniz lazım ki doğru cevap veresiniz, sizi aldatamasınlar.. elh içim rahat.. bir gunde haşri anlatmıştım ahh ahh..

imported_mihrace

Active member
Tarihci ' Alıntı:
mütalaa yaptırıyordum, önceleri hiç bilmiyorlarken, ben okuyordum mesele bir cümle, okuyup soruyordum ne demek? ne anladınız, tabi yüzüme bakıyorlardı bişey diyemiyorlardı, ben de o cümleyi açıklıyordum, bu şekilde gidiyorduk mesela 4. söz ü okuyup onlara açıklayarak anlatmam, hemen hemen 1 saat sürüyordu.. ama açıklamalar hep örnekli temsilli oluyordu onlarda anlıyorlardı sağolsunlar.. daha sonraları küçük sözlerin hepsini güzelce gectikten sonra artık ben soruyordum mesela o iki asker neyi temsil eder? o askerlerin yolculuğu ne yolculuğudur? o padişah kimdir? padişahın yaveri ekremi kimdir? o yaverin götürdüğü ferman nedir? fermana uyarlarsa ne olur uymazlarsa ne olur? beş derece zarar içinde zarar nelerdir? beş derece kar içinde kar nelerdir? çiftlik ve içindekiler nelerdir neyi temsil ederler? verilen aletleri mizanları asıl işlerinde kullanmayıp değerlerini binden bire indirmek ne demektir? vs.. vs.. vs.. birbirleriyle yarışıyorlardı ben cevaplayım diye, bi de uklalık ediyorlardı bazen :) abi 1. sözdeki askerlermi 4 tekilermi 6 dakiler mi? :) bunları gözü kapalı cevaplıyorlardı,

bir gun oturdum dedim şimdi ben konuşun diyene kadar asla konuşmayacasınız, tüm dikkatinizi bana vereceksiniz, benim sölediklerimi iyice düşünün anlayın.. ve başladım kader i anlatmaya, onlarda akıllı çocuklar anladılar yüz ifadeleri şöleydi dinlerken "hıııı" "hımmm" "heee" "haaa" tabi bu yüzlerindeki bakışın karşılığı sesler yoksa ses çıkarmadılar :) bitincede dedim şimdi sorunuz varmı sorun.. hiçbiri soru sormadı :) dedim tamamdır bu tohumlar atıldı :) dedim sizin karşınıza ilerde ateistler çıkacak onlar size bu konulardan sorular soracak veya bunları bilmeyeen müslümanlar arkadaşlarınız sorular soracak sizin bunları bilmeniz lazım ki doğru cevap veresiniz, sizi aldatamasınlar.. elh içim rahat.. bir gunde haşri anlatmıştım ahh ahh..
İmrendim doğrusu,Maşallah barekallah, Rabbim hizmetini daim eylesin, azmini arttırsın inşaallah..

illailayh

Active member
bence siz kesinlikle ogretmenlık yapmalısınız abi ogrencılerın sızın gıbı hocalara ıhtıyacı var hemde cok..mesela bızım felsefe hocamız da masallh nur hadimi derın bır bılgısı var haftada ıkı saatı bize okadar açız ki ders falan yaptırmıoz nurlara dalıyoruz gercekten harıka geçiyor..tek bildigim taptaze bilgiye ac beyinlerin sizin gibi hocalara ve sızın vesılenızle nurlara su gıbı ekmek gıbı ıhtıyacı var,ıhtıyacımız var..

T

Tarihci19

Misafir
illailayh ' Alıntı:
bence siz kesinlikle ogretmenlık yapmalısınız abi ogrencılerın sızın gıbı hocalara ıhtıyacı var hemde cok..mesela bızım felsefe hocamız da masallh nur hadimi derın bır bılgısı var haftada ıkı saatı bize okadar açız ki ders falan yaptırmıoz nurlara dalıyoruz gercekten harıka geçiyor..tek bildigim taptaze bilgiye ac beyinlerin sizin gibi hocalara ve sızın vesılenızle nurlara su gıbı ekmek gıbı ıhtıyacı var,ıhtıyacımız var..

doğru hepimizin ihtiyacı var, ama benim şahsi şartlarım elvermiyor öğretmenlik yapmama, hizmetin paraya da ihtiyacı var biz de para veririz Allah ın izniyle :) elimizin yetiştiklerine de anlatırız inşallah..

illailayh

Active member
Tarihci ' Alıntı:
doğru hepimizin ihtiyacı var, ama benim şahsi şartlarım elvermiyor öğretmenlik yapmama, hizmetin paraya da ihtiyacı var biz de para veririz Allah ın izniyle :) elimizin yetiştiklerine de anlatırız inşallah..

olmaz abii sizin gibiler kolay yetişmio vallahı ALLAH sahıt ogretmenlık yapmamanıza cok uzulcem:( genede sizin bılcegınız bişey tabiki ama inşşş o sartlar yumuşar ve ogretmenlık yapmayada zamanınız olur inşşş:):)

T

Tarihci19

Misafir
illailayh ' Alıntı:
olmaz abii sizin gibiler kolay yetişmio vallahı ALLAH sahıt ogretmenlık yapmamanıza cok uzulcem:( genede sizin bılcegınız bişey tabiki ama inşşş o sartlar yumuşar ve ogretmenlık yapmayada zamanınız olur inşşş:):)

zaman olacağını pek sanmıyorum, olsun benim eksiğimi dolduracak kıymetli insanlar vardır, benim daha faydalı olacağım yerler vardr orda istihdam edilmem daha uygun olur inşallah. şu son senemde evdekilere güzel bişeyler verebbilirsem çok sevineceğim, gözüm arkada kalmayacak inşallah.. sizlerde yetiştirirsiniz inşalah elinizin ulaştığı her yerde..

hasret

Well-known member
Tarihci ' Alıntı:

maşşalah abime helal olsun abi ya ben vazgectim siz en iyisi öğretmenlik yapın :) bakın bizim böyle erkek öğretmenlere ihtiyacımız var.
Ben öğretmen değilim ama bizimde dershanede ildgilendiğimiz cocuklar var onlarla hakikat başka acılır.
haşir dediniz de bi gün haşri yapıyorduk ordan cennet bahsine gectik ordan hurileri okuyordum sordu birisi erkeklere huri veriliyo peki bayanlara ne verilecek?ben daha ağzımı acmadan diğer bir cocuk cevab verdi;onlarada ''nuri''verilecek tabi hep beraber bi kahkaha... fatiha ile bitirmek zorunda kaldım ;D Ama ne yalan söyliyeyim cocukların bu hakikatlere cok ihtiyacı var.Allah hizmetinizden razı olsun.

maşallah hamara tmış rahmet li Allah sana da bize de ümmeti Muhamm ed e de rahmet ve mağfiret eylesi n, hepimi zi affets in.. Maktül iyi bilird ik hakkımız helald ir, umarızki o da bize helal ederek ahiret e intika l etmiştir..

ecmain etmiş abi öyle dedi ;D