hobilerim..

FaKiR

Meþveret Bþk.
zillere basıp kaçıyorsundur da şimdi sen...:eek:

arabaların üstüne beni yıka yazmak ...hiç yapmadım hayatımda denesemmi zevkli oluyomu... bizim arabaya yazayım desem kirlenmiyoki öyle, başkasının arabasına yazamam utanırım...:D:D

feza sizin arabaya yazayımmı ne olur...:)

valla gel yaz istersen ama,profesyonel olmak lazim bu is icin :p,
babama yakalandinmi bittin ebrar, sen en iyisi baska bi kurban sec kendine =)

zillere basip kactigimda dogrudur:D
ama o kucukkendi ebrar:eek:, buyuduk artik:p,

Tarihci

Marmara Tarih
risale okumak nete takılmak daha doğrusu tevhid gene takılmak ya bu daha çok tutku oldu
yazmak
gondolda sallanmak
yaş pasta yapmak
yüzmek
birde sinirlenince deli gibi temizlik yapmak(çok işe yarıyo)...

yazmak ben de 2- 3 senedir hobi oldu, okulda da burda yazarak kazandığım yazma tecrübesinin çok faydasını gördüm.. ales sınavında da burda yazarak kazandığım tecrübe yazılanları doğru anlamama çok yardımcı oldu.. forumun hakkını da ödeyemem ben :)

Gül-i İkra

Well-known member
Tarihci ve Mihrimah kardeşim Allah razı olsun.
Tarihci kardeşim Vazife güçlü,büyük,ehemmiyetli,vazgeçilmez... kimin hobisi olmaz ki...
Mihrimah kardeşim demişsiniz ki. Muhabbet etmesenizde falan... ben nerede muhabbet edileceğini bilmiyorum ki. Ve çok bilmediğim birşeyler var ve kimden bilgi alacağımı bilmiyorum ve bu konuda kendimi öğrenmeye zorluyorum. sizide yormak istemiyorum ):

mihrimah

Well-known member
ben sizin sözünüzü tekrar ettim kardeş siz buyurmuşsunuz ya benimle muhabbet etmesenizde falan diye;)

Buyur kardeş sorularım diye konu açınız bildiğimiz kadarıyla yardımcı olalım size..inş.
estf yormak ne kelime...

Tarihci

Marmara Tarih
Tarihci ve Mihrimah kardeşim Allah razı olsun.
Tarihci kardeşim Vazife güçlü,büyük,ehemmiyetli,vazgeçilmez... kimin hobisi olmaz ki...
Mihrimah kardeşim demişsiniz ki. Muhabbet etmesenizde falan... ben nerede muhabbet edileceğini bilmiyorum ki. Ve çok bilmediğim birşeyler var ve kimden bilgi alacağımı bilmiyorum ve bu konuda kendimi öğrenmeye zorluyorum. sizide yormak istemiyorum ):

hani hobi denince insanların aklında, yapılsa da olur yapılmasa da olur gibi bir keyfe kederlik geliyor ama hizmet dediğiniz gibi Vazifedir.. ona binaen hizmete hobi demek istemedim..

bilecek çok bir şey yokki :) işte şimdi olduğu gibi yazacaksın konulara veya kendin bir konu açacaksın biz yorum yazacağız sonra bize cevap vereceksin vs vs vs... hepsi bu biz de senden farklı bir şey yapmıyoruz zamanla daha da alışırsın inşallah..

Ceyda.

New member
bicok hobim vardı .. ta kii yorumları okuyana dek :) klasikleri geciyorsak..geriye ne kalıyor ki.?. o zaman ben sey diyim benm de hobim risalesohbet oldu heeralde :) ....onun için de hem sohbet var hem ders hem muhabbet uhuvvet daha ne olsun ki ;)