hobilerim..

ebrar172

Well-known member
fobiyi geçende yazdık birazda hobilerimizi yazalım ..:) ama ne olur hemen kitap okumak yazmayın sakın..kitabı hobi diye okumak zaten tuhaf...:D
haydi bakalım kimlerde ne hobiler varmış...

SaYa

Well-known member
en büyük hobim doğa bayılıyorum doğaya helede bu mevsimde her yer yemyeşil baktıkça ........................ :)

Tarihci

Marmara Tarih
aaa iyi aklıma getirdin husran ben de araba kullanmayı çok severim, hobilerimden biridir.
evet baya kişiyle aynı hobiye sahibiz.. :) :p

ebrar172

Well-known member
hobi ...sevdiğim o kadar çok şey varki ...yapmaktan zevk aldığım...liste çok uzar..;)

tek bir tane yazayım...deri kaplı defterimi vede pilot kalemimi alıp sessiz bir köşeye çekilmek ve orada kelimelere boğulmak...vede bu anı uzatabildiğim kadar uzatmak...:cool:

eymen

Active member
hobiler.. güzel... ebrarla sanırım kağıt kalem hususunda aynı hobiye sahibiz.. başka bir hobim bisiklet sürmek..:D başka bir hobim türk kahvesi eşliğinde çikolata yemek... bi de sürekli yazarlardan çevre edinmeye çalışmak:D (yarısı artıkım beni tanır oldu ama nedense bir cevap yazan yok):) (o kadar da değil canım hemen inanmayın:D)

FaKiR

Meþveret Bþk.
fobiyi geçende yazdık birazda hobilerimizi yazalım ..:) ama ne olur hemen kitap okumak yazmayın sakın..kitabı hobi diye okumak zaten tuhaf...:D
haydi bakalım kimlerde ne hobiler varmış...

evet hobilerim kitap okumak :p,tamam tamam susduk:),

Resim yapmak firca kullanmadan parmaklarla boya yapmak
,Siir okumak,yabanci dil ogrenmek (çince bile bilirim ha ona gore:p)
bagdac kurarak oturmak,kirli arabalarin ustune beni yika yazmak, inek sagmak sonra sutun icine su katmak:p ,, tarladan domates toplamak ,cocuklara dil cikarmak:p,
ya iste boyle ebrar dahada devam edeyimmi:)

ebrar172

Well-known member
evet hobilerim kitap okumak :p,tamam tamam susduk:),

Resim yapmak firca kullanmadan parmaklarla boya yapmak
,Siir okumak,yabanci dil ogrenmek (çince bile bilirim ha ona gore:p)
bagdac kurarak oturmak,kirli arabalarin ustune beni yika yazmak, inek sagmak sonra sutun icine su katmak:p ,, tarladan domates toplamak ,cocuklara dil cikarmak:p,
ya iste boyle ebrar dahada devam edeyimmi:)

zillere basıp kaçıyorsundur da şimdi sen...:eek:

arabaların üstüne beni yıka yazmak ...hiç yapmadım hayatımda denesemmi zevkli oluyomu... bizim arabaya yazayım desem kirlenmiyoki öyle, başkasının arabasına yazamam utanırım...:D:D

feza sizin arabaya yazayımmı ne olur...:)

nurhadimi

üye Sorumlusu
zillere basıp kaçıyorsundur da şimdi sen...:eek:

arabaların üstüne beni yıka yazmak ...hiç yapmadım hayatımda denesemmi zevkli oluyomu... bizim arabaya yazayım desem kirlenmiyoki öyle, başkasının arabasına yazamam utanırım...:D:D

feza sizin arabaya yazayımmı ne olur...:)

hayııır onun uçağına yazalım beni yıka diye:D:D

nurhadimi

üye Sorumlusu
risale okumak nete takılmak daha doğrusu tevhid gene takılmak ya bu daha çok tutku oldu
yazmak
gondolda sallanmak
yaş pasta yapmak
yüzmek
birde sinirlenince deli gibi temizlik yapmak(çok işe yarıyo)...