FORUM NASIL KULLANILIR ?

siyahzambak

New member
ufffffffffffffff benim çok kafam karıştı. kandil gecesi dini sohbetler dinleyebiliyim diye üye oldum ama.... bişiden faydalanamadım yaaaaaaaaaaaaaaa........... neyse bidaha bu sayfaya girmem heralde...

Nevzatt

Well-known member
siyah zambak dini bişi dinlemek ne demek ??? ancak okuabilirsiniz ben forumu Peygamberimize s.av. dair konularla yeterince dokdordum ???

BÜÞRA

Yeni Üye
slm

çok güzel bir site Allah sizlerden razı olsun_________________________________________________keşke siteyi daha önc görmüş olsaydım_________________________________________________ben lise son sınıf öğrencisiyim ama inşallah üniversiteye gitmeden önce külliyatın tamamını bitirmek istiyorum
ama risaleleri okurken çok zorlanıyorum neyapabilirim? :)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
BÜŞRA ' Alıntı:
çok güzel bir site Allah sizlerden razı olsun_________________________________________________keşke siteyi daha önc görmüş olsaydım_________________________________________________ben lise son sınıf öğrencisiyim ama inşallah üniversiteye gitmeden önce külliyatın tamamını bitirmek istiyorum
ama risaleleri okurken çok zorlanıyorum neyapabilirim? :)

Allah razı olsun guzel temennileriniz için..

Saniyen bizlerin buradaki maksadı sizler gibi arzulu ve iştiyaklı kardeşlerimizden evvela istifade etmek ve Risale-i Nurdaki istedikleri meseleleri kabiliyetimizce mutaala etmekdir.. İstediğiniz mevuzuyu burada paylasabilir ve oturuma acabilirsiniz.. Diğer hususlar için Aşşağıdaki Konuları incelemenizi tavsiye ederiz..

ve hepsinden ziyade haftada en az bir defa Risale-i Nur Sohbetlerine iştirak etmek...

Selam ve Dua ile

T

Tarihci19

Misafir
abi daha yeni öğrenmeye başladım bu forumu evvela şu 19 u kaldıralım yahu artık 19 değilim hem serverdeki nikimde de 19 yok lutfen bi el at abi Yemin abiii... kişi bilgilerini filan değiştirdim ama kullanıcı ismi değiştirimiyor sanırım yani yeniden yazılır bir yeri yoktu şifre değiştirme gibi..._________________________________________________aman Allah ım deşifre olduk yahuu o resm burdamı görünecekti :(

T

Tarihci19

Misafir
Allah razı olsun Hakan çok sağol bide ben el atayım şu foruma dedim inşallah hayırlı olur ama kullanmayı pek bilmiyoruz onuda zamanla öğreneceğiz inşallah..._________________________________________________bu arada unutmadan teşekürler beni uğraştırmadan nikimi orjinaline döndürmüş teşekkürler ....

hknco

Well-known member
abiler vaktim olmadığı için kısaca video ekleme ile ilgili yani youtube ekleme ile ilgili bilgi vereyim sonra resimli bir şekilde inşallah anlatacağım ...

Evvela her youtube videosu açıldığında tam izlediğiniz karenin yanında 'URL' yazar. Ordaki linki alarak buraya yapıştırınız misal :

http://www.youtube.com/watch?v=sF-Fi8mOWyU

Bu adresten sonra bakınız = işareti var ondan sonraki kısmını alıp yani kopyalayın .... misal

sF-Fi8mOWyU esas bize lazızm olan kısım burası linkin yani adresin tamamına gerek yok .. burayı yapıştırıyoruz yazı yazdığımız yere sonra yukarda kutucuklar içinde youtube yazıyor B harfinin hemen altında sonra ...

şöyle olacak siz tıklayınca
[youtube =425,350] sF-Fi8mOWyU[/youtube]

evet videomuz hazır eğer bunu ortaya almak istiyorsanız [youtube =425,350] sF-Fi8mOWyU[/youtube] bu kısmı seçerek

ortalanmış yazı şeklini seçeriz

[center ][youtube =425,350] sF-Fi8mOWyU[/youtube] [/center]

işte bu kadar mesela bu adresteki işlemleri yaparsan İnşallah şunu dinlersin :)

[youtube=425,350] sF-Fi8mOWyU[/youtube]​

Abiler hakkınızı helal ediniz daha tafsilatlı ve açık bir şekilde açıklamak için inşallah vaktim olur

Resim eklemek için lütfen şu linke tıklayınız :) http://www.saidnur.org/forum/index.php?topic=2805.0