EeeEeEeee KuTlAmIYoRmUyUZ YaHu

_vatan_

Well-known member
confetiyagmuru.jpg

kiralik-konfeti-yagmuru3.jpg

_vatan_

Well-known member

Ellerine emeğine sağlık,gerçekten ne bu hız ilk resim ekleyişim dedin ve arkası kesilmedi resimlerin:) Tüm hazırlıkları bitirdin.
oooooooo kimler teşrif etmiş partimize yahu sizi şöyle alalım güneş görmeyen yere alalım nede olsa şeref koğumuzsunuz hoş gelmişsiniz sefalar getirmişsiniz
ya baktım bizim forumdaki kardeşlerin işleri vardı ya Allah bismillah dedim sıvadım kolları işlerim de yoğundu değil sabah hepsini hazırlayı vereyim dedim fenamı işte mis gibi parti oldu :)

_vatan_

Well-known member
bi dakika bir yerden sanki bi iğne battı ahhh canım yandı
yahu dün yapmam gereken bir işi bile yapamamdım 15 dakika eksik yaptım ve yattım ondan dolayısıyla ziyaret edemedim bünye kaldırmadı tempo yoğun ama sizde değerinizi bilin yeni bölüm yöneticileri foruma ilk kez resim ekledim oda sizin için yani saat 1 de gelmediğimide unutursunuz artık :)
not:delailin-nur kardeş maşallah gözünden de kaçmamış yahu :)

nurul reþha

Well-known member
bi dakika bir yerden sanki bi iğne battı ahhh canım yandı
yahu dün yapmam gereken bir işi bile yapamamdım 15 dakika eksik yaptım ve yattım ondan dolayısıyla ziyaret edemedim bünye kaldırmadı tempo yoğun ama sizde değerinizi bilin yeni bölüm yöneticileri foruma ilk kez resim ekledim oda sizin için yani saat 1 de gelmediğimide unutursunuz artık :)
not:delailin-nur kardeş maşallah gözünden de kaçmamış yahu :)
bizden kaçmaz vatan kardeşim, bu arada ben neyi unutacaktım yahu onu bile unutmuşum:D yok ince düşünceli kardeşim şaka olarak kabul et bunu iğneleme değil de :)