EeeEeEeee KuTlAmIYoRmUyUZ YaHu

_vatan_

Well-known member
Delailin-nur kardeşimiz forumda bölüm yöneticisi olmuş şerefine bi kokteyl yapalım diyorum ne dersiniz
(malum ben resim ekleyemiyorum pastalar meyve suyuları(markası afia olsun)çiçekler balonlar müzikler sizden )
Gerçi tebrik ettim ama birde huzurlarınız da kendisini Tebrik eder başarılarının devamını dilerim İnş.
Saygılar _vatan_kardeşiniz

hadi başlasın kutlama ama her gelen eli dolu gelsin parti için bol malzemeye ihtiyaç lazım dimi ama :):038:

müdavim

Üye Sorumlusu
kutluyoruz.
bu pasta forum ahalisine yeterli sanırım, yiyen var diyette olan var. afiyet olsun
tebrikler...

pasta.jpg

mübtela1

Well-known member
:) :) tebrikler delailin-nur kardeşim , o güzel paylaşımların artarak devam eder artık inşallah.. İlk pastamız benden gelsin buyrun kardeşlerim :)

yumurtasepeti_nihal4.jpg

balonlarımızıda uçuralım :D

birthday-balloons.jpg

tekrardan tebrik ediyorum, gerçekten paylaşılarınıza hayranım...

_vatan_

Well-known member
anah bababababa parti büyüdü ''GÖNÜLSIZIM ,La-Tahzen, topraktoprak''
onlarıda Tebrik eder başarılarnın devamını dilerim inş

bu arada sana kim söledi delailin-nur ya ne güzel sana belli etmeden gidiyoduk kim söyledi var ya onu bi buluyum anneme şikayet edicem :)
sürprizi bozmayalım eksik var mı ki ?? hemide bi düna daha müzik ışıklar falan eksik konfeti falanda lazım

_vatan_

Well-known member

FaKiR

Meþveret Bþk.
forum yöneticilerinden sayın Fezapilotu sayın [URL="http://www.risaleforum.net/uyeler/27/huseyni.html"]HuSeYni [/URL]sayın ebrar172 sayın Merih sayın nuktepira abilerimizi ve diğer forum yöneticilerimizi günün anlam ve önemini belirten ve değerli yeni bölüm yöneticisi arkadaşlarımıza hediyelerini vermek üzere sahneye çağırıyorum buyurun lütfen

bu arada hazırlıklar ne durumda yahu 1 de bakıcam her şey hazır olsun aman diyim heee

Efendim yeni yonetici kardeslerimizi tebrik konusu ilk once bizim acmamiz gerekirdi belkide ama vatan kardesimiz sagolsun yine kollari sivamis.Rabbim her daim razi ve hosnut olsun...
Kardeslerin hediyelerine gelinceeeeeeeee........... belkide heveslerini kursaklarinda birakmis gibi olacak ama , hiiiiç bosuna heveslenmesinler :)
çunku yoneticiligin hadimlik oldugunu kavrayan bi kadromuz var elhamdulillah..., ustad Necip Fazilin ifadesiyle hamalliktir ki sonunda ne rutbe var nede mal....
patronlarimizda uyelerimizdir :)
E madem patron pasta ziyafeti istiyor, e buyrun bakalim :)

thumbnail.php

Yanliz vatan kardes ne hale getirmissin pastayi yahu, patron dediysek pastayi komple sana ikram ediyoruz demedik ya mubarek,Neyse afiyet olsun artik :023:

www.harikasozler.net_-_bebek_resimleri78.jpg

memluk

Hatim Sorumlusu
Efendim yeni yonetici kardeslerimizi tebrik konusu ilk once bizim acmamiz gerekirdi belkide ama vatan kardesimiz sagolsun yine kollari sivamis.Rabbim her daim razi ve hosnut olsun...
Kardeslerin hediyelerine gelinceeeeeeeee........... belkide heveslerini kursaklarinda birakmis gibi olacak ama , hiiiiç bosuna heveslenmesinler :)
çunku yoneticiligin hadimlik oldugunu kavrayan bi kadromuz var elhamdulillah..., ustad Necip Fazilin ifadesiyle hamalliktir ki sonunda ne rutbe var nede mal....
patronlarimizda uyelerimizdir :)
E madem patron pasta ziyafeti istiyor, e buyrun bakalim :)

thumbnail.php

Yanliz vatan kardes ne hale getirmissin pastayi yahu, patron dediysek pastayi komple sana ikram ediyoruz demedik ya mubarek,Neyse afiyet olsun artik :023:

www.harikasozler.net_-_bebek_resimleri78.jpg

:011::045:süpersin Fezapilotu sen süperrrr...
Kardeşlerime aramıza hoş geldiniz der feza hocamın dediklerini dikkate almalarını tavsiye ederim :)