Teşrik tekbirlerindeki muazzam sır

hknco

Well-known member
istiğna sen bir tanesin yaw mübarek gel şu lemaları bulup kazmasını küreğini elinden alalımda şu siteyi kazmasın ...

istiðna

Active member
hknco ' Alıntı:
istiğna sen bir tanesin yaw mübarek gel şu lemaları bulup kazmasını küreğini elinden alalımda şu siteyi kazmasın ...
tamam abi.bana uyar.kazsa iyi bide gömer,tabı bizde onu oda ayrı bi mesele....
ama abi her daim sizin hizmetınızdeyım,tam bi ihlasla hemde yeter ki su adminden kurtulalım....

istiðna

Active member
nuruvuslat ' Alıntı:
ben daha önce "miting düzenliyelim" dediğimde kimse yanaşmamıştı, şimdi ayaklanıyosunuz ölemi? teessüf ederim..

ya ama o zaman yazamıyoduk kı.şimdi rahatız artık.ne dıyorsunuz şimdi a ve b planını nasıl yapalım....

Huseyni

Müdavim
istiğna ' Alıntı:
ya ama o zaman yazamıyoduk kı.şimdi rahatız artık.ne dıyorsunuz şimdi a ve b planını nasıl yapalım....
yarın ankaraya hastaneye gidecem kontrole,2 ay önce atroskopi olmuştum. inşallah ayaklarımın üstüne bi basıyım de "geniş çaplı bi operasyon " yaparız abi. taş üstünde taş bırakmayız :) ii geceler Allah'a emanet olun..

istiðna

Active member
nuruvuslat ' Alıntı:
yarın ankaraya hastaneye gidecem kontrole,2 ay önce atroskopi olmuştum. inşallah ayaklarımın üstüne bi basıyım de "geniş çaplı bi operasyon " yaparız abi. taş üstünde taş bırakmayız :) ii geceler Allah'a emanet olun..
Allah hayırlı sifa versın.sizde...

elfaz

Well-known member
Forumun mazi katagorisindeki konular, pek mükemmel...

Gündemimiz olması münasebetiyle arkalardan çıkarayım istedim konuyu..