Teşrik tekbirlerindeki muazzam sır

Huseyni

Müdavim
istiğna ' Alıntı:
LUTFEN COK RICA EDIYORUM NE YAPICAKSANIZ YAPIN ARTIK. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
miting düzenliyelim diyecem ama öle bi yerde yok malesef.hep destek tam destek.
GuLSerbeti ' Alıntı:
Sa, butun forum sakinlerine...

FORUM COK GARIB KALDI BOYLE...uzuluyor insan... OZLEDIKTE....

Hulusi abi, nuruvuslat abi dua ile kalin ins. sizin anketlere cevap yazilmiyor, tek acik kapi burasi.. .)
sizde su kardesinize dua edin..ins. cok muhtaciz.. Allah'a emanet olun..
dualarımız sizinle,hep dua edersek belki bu problem gider.kimseyle bayramlaşamadık bilem yaw,benim asıl tuhafıma giden durum ,yetkililerden çıt ses yokbir tanesi ne mesaj attı ne bişey bu konu hakkında yoksa onlardamı mağdur kaldı.gerekirse 3-5 gün daha site kapalı kalsın ama bu şekilde birinin yazabildiğine diğerinin yazamadığı bir site istemiyoruz.eski sitemizi istiyoruz.lütfen duyun sesimizi.

istiðna

Active member
nuruvuslat ' Alıntı:
miting düzenliyelim diyecem ama öle bi yerde yok malesef.hep destek tam destek.dualarımız sizinle,hep dua edersek belki bu problem gider.kimseyle bayramlaşamadık bilem yaw,benim asıl tuhafıma giden durum ,yetkililerden çıt ses yokbir tanesi ne mesaj attı ne bişey bu konu hakkında yoksa onlardamı mağdur kaldı.gerekirse 3-5 gün daha site kapalı kalsın ama bu şekilde birinin yazabildiğine diğerinin yazamadığı bir site istemiyoruz.eski sitemizi istiyoruz.lütfen duyun sesimizi.

ONLARIN UMRUNDA DEGILIZ Kİ,KENDIMIZ CALIP KENDIMIZ OYNUYORUZ.COK SAMIMIYIM YA BIR AN ONCE HAL EDIN SU HAL EDEMEDIGINIZ SORUNU,YADA BEN BI DAHA ASLA VE ASLA BU FORUMU KULLANMAYCAGIM.ADMIN BEY İÇİN BURASI BI FORUM YADA BI SITE OLABILR,FAKAT BENIM VE BENIM GIBI DUSUNENLER İÇİN BI EV ,BI ALIE YERIYDI.ANLAMADIGIM NIYE BU KADAR ILGISIZLER BU KONUYA.BIZ BU FORUMU KULLANIYORUZ,BIZ BURADAYIZ AMA YEKILIDEN NE BI SES NE SEDA....
OLDU GOZLERIM DOLDU....
LUTFEN YAPIN ARTIK NE YAPACAKSANIZ.YADA YAPMAYIN KALSIN.BIZ SITEMIZI BOYLEDE SEVIYORUZ.GEREK YOK.İKİ UYE EKSIK OLSADA BEN VE KARDESLERIM BIZ BIZE YETERIZ....

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Garib

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
ONLARIN UMRUNDA DEGILIZ Kİ,KENDIMIZ CALIP KENDIMIZ OYNUYORUZ.COK SAMIMIYIM YA BIR AN ONCE HAL EDIN SU HAL EDEMEDIGINIZ SORUNU,YADA BEN BI DAHA ASLA VE ASLA BU FORUMU KULLANMAYCAGIM.ADMIN BEY İÇİN BURASI BI FORUM YADA BI SITE OLABILR,FAKAT BENIM VE BENIM GIBI DUSUNENLER İÇİN BI EV ,BI ALIE YERIYDI.ANLAMADIGIM NIYE BU KADAR ILGISIZLER BU KONUYA.BIZ BU FORUMU KULLANIYORUZ,BIZ BURADAYIZ AMA YEKILIDEN NE BI SES NE SEDA....
OLDU GOZLERIM DOLDU....
LUTFEN YAPIN ARTIK NE YAPACAKSANIZ.YADA YAPMAYIN KALSIN.BIZ SITEMIZI BOYLEDE SEVIYORUZ.GEREK YOK.İKİ UYE EKSIK OLSADA BEN VE KARDESLERIM BIZ BIZE YETERIZ....

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

hakkaten yoksa bizi sevmiolarmı yaf :D nerde ağabeyler yoklar :D
nesse vardır bir hikmet demi :D fazla takılmayıp ders calışınmı diyolar acaba hımmm olar bizde gelmeyiz napalım :(
aleyküm selam ağabey hoşgeldinde eve kilit vurmuş ağabeyler dışarda kalıoz :D :angel:

imported_eFTaL

Active member
deli_poyraz ' Alıntı:
efsane geri döndü beyler. ;D konyadan selamun aleykum. beyler kim bu forma engel koymuş çoğu yere yazı yazamıyorum . her neyse bayrmınız mubarek olsun ... fazla dedi kodu yapmayın... çünkü kafa şişiriyor.. ;D

HOŞgelmişsiniz konyalı hemşerim.. :)

GuLSerbeti

Well-known member
h.altınbaşak ' Alıntı:
fazla takılmayıp ders calışınmı diyolar acaba hımmm olar bizde gelmeyiz napalım :( [/b][/color]aleyküm selam ağabey hoşgeldinde eve kilit vurmuş ağabeyler dışarda kalıoz :D :angel:
Bencede biraz da ders calisin diyorlar, zamanlama super, donem sonu... :)
---
Aleykum selam agabey hosgeldiniz...
---
Bu forum hakikaten cok sey ogretiyor, suskunken bile biseyler fisildiyor... "Sabredin azcik.." "Sabrin sonu selamettir.." :p

istiðna

Active member
AY İNANMIYORUM,İNANMAK İSTEMIYORUM....
HALA DEGISEN HİÇ BI SEY YOK...BEN EN İYİSİMİ SUALARI BIZE CAGIRAYIM,GELSIN Bİ KAC KONUS ACSIN,SORUN COZULENE KADAR BARİ ONLARA BI SEYLER YAZAYIM ...

GuLSerbeti

Well-known member
s.a. arkadaşlar iyisin iz inş uzun bi aradan sonra tekrar burda olmak güzel...hepiğnizin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun. ....

Aleykum selam saya agabey, farz olani yerine getireyim dedim... selam cevapsiz kalmasin, burdan baska yere yazamiyoruz...
iyiyiz cok sukur, kapi onlerinde idare ediyoruz... ;D ev sahibleri kapiyi acana kadar..:p cokcada kafa sisiriyoz galibam ;D :angel:

hulusi

Well-known member
selamun aleykum..canlar nasılsınız şükür bi yer buldum..inş sorun çözülür..
bayramda sorun olması aslında benım gibi ihtiyarları sevindirdi..şükür bayram harçlıkları cebe kaldı..geçen bayram neydi o öyle ..hepsi latife burda yeniden olmak güzel..inş tam düzelir..dua ile canlar

Huseyni

Müdavim
yeterki siteyi tamir etsinlerde bütün paraları dağıtalım, kesin bir tarih, yada yakın bir tarihte söleyemiyolar. ne oldu bizim citeye böyle. Veli Göçer'in sitesini geçti. :)

GuLSerbeti

Well-known member
Aleykum selam abiler..

Sukur kavusturana, ve Sukur bizi Kapi onunde birakmayana, ve Sukur bizi sadece Bu konuya yazmaktan kurtarana.. :D :D

selametle...

Huseyni

Müdavim
konuyu tekrar teşrik tekbirlerindeki sırra döndürmeden önce ben son olarak sitede nelerin değiştiğini halen merak ediyorum. bişeyin değişmesine de gerek yok gerçi böylede güzel bizim sitemiz. kuranlardan Allah razı olsun.

bu arada istiğnayı göreniniz oldumu? yazık bana kalırsa sitenin yenilenmesi kurbanı oldu.

sddk_amed

Yeni Üye
selamun aleykum arkadaşlar_________________________________________________GALİBA SİTEDE KARDEŞLERDEN KİMSE YOK NEYSE HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN KARDEŞLER

hknco

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
LUTFEN YA NE YAPACAKSANIZ LUTFEN BIR AN ONCE YAPIN.COK SIKILDIM VE KIZGINIM DA.HEM DAHA FAZLA UYEYI NE YAPICAKSINIZ Kİ.SANKI UYE OLANLARDAN KACI ZATEN FORUMU KULLANIYOR Kİİİ.DAHA FAZLA UYE İÇİN BIZI BOYLE MADUR EDIYOSUNUZ.4 GUNDURDE SITEYI GEZMEKTEN BIKTIM.OKUMADIGIM YER KALMADI. BI KEZ DAHA OKUSAM EZBERLIYECEM O DERECE YANİ.LUTFEN COK RICA EDIYORUM NE YAPICAKSANIZ YAPIN ARTIK. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
yalnız ufak bir nokta var yapılan işlem daha çok üye için değil üyelere daha iyi hizmet etmek maksadı ile yapılmıştı._________________________________________________
yunus44 ' Alıntı:
hknco anlasan garip olurdu kardeş :)

İslamı yaşayan gariplerden olurum inşallah

istiðna

Active member
hknco ' Alıntı:
yalnız ufak bir nokta var yapılan işlem daha çok üye için değil üyelere daha iyi hizmet etmek maksadı ile yapılmıştı._________________________________________________

e peki şimdi bana hayrı nedır acaba?????????????