TEŞEKKÜR-TEŞEKKİ

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
teşekkür teşekki..

Dur ben bir teşekkür edeyim ikinizede ama baskasıda teşekkür ederse o zaman madalyalarınız gider :p

molla_zehra

Well-known member
teşekkür teşekki..

ebrar172 ' Alıntı:
LA EDRİ ???????????

Türkçe mealini alabilirmiyiz mümkünse..

BİLMİYORUM DEMEK EBRAR KARDEŞİM._________________________________________________
Lemalar ' Alıntı:
Dur ben bir teşekkür edeyim ikinizede ama baskasıda teşekkür ederse o zaman madalyalarınız gider :p

YAŞASIIIN LEM'ALAR ABİ TEŞEKKÜR EDECEK :) GERÇİ BENİM BİR MADALYONUM VARDI AMA GİZLİ BİR GÜÇ ALMIŞ GALİBA:p SAĞOL LEM'ALAR ABİ DÜŞÜNMEN BİLE ŞEREFTİR:d

ebrar172

Well-known member
teşekkür teşekki..

ya dur özge kardeş ya istemiyom madalya falan.. :(
0000 yapsınlar rep gücünü ne fark eder benim keyfimi kaçıran bişeyler oluyo ve ben hiçbişey anlamıyorum kendimi aptal gibi hissetmeye başladım..
neyse ya ben biraz eski makalelerden okuyup çıkayım..selam ve dua ile kalın..

molla_zehra

Well-known member
teşekkür teşekki..

ebrar172 ' Alıntı:
ya dur özge kardeş ya istemiyom madalya falan.. :(
0000 yapsınlar rep gücünü ne fark eder benim keyfimi kaçıran bişeyler oluyo ve ben hiçbişey anlamıyorum kendimi aptal gibi hissetmeye başladım..
neyse ya ben biraz eski makalelerden okuyup çıkayım..selam ve dua ile kalın..
ANLADIM ŞAKA OLA DİYE DEDİM AFVEN...

Sergerdan

Well-known member
yardımcı olurmusunuz ??

Yavf kendimi gündüz gözünü kapatıp, kendine gece yapan gibi hissediyorum.Bu mesele çok kolaymış saidnur herkesin kullandıgı temada da var.Herkesin kendine teşekkür etmesi olmayacagından teşekkür ve teşekki butonları kendimiz hariç üyelerin sag alt köşelerinde.

T

Tarihci19

Misafir
teşekkür teşekki..

yani ebrar, onu da mı ben söleseydim mübarek insan, elbette kendi kendine teşekkür edemezsin o nedenle kendi kısmında sadece alıntı var bu herkeste böyle,,

özge o gizli güc sana madalyaların ifade etmekte kifayetsiz kaldığı kadar rep vermişti o nedenle madalyaların gitmişti.._________________________________________________ebrar sana bi teşekkür edip seni de madalyaların ağırlığından kurtarayım mı?

molla_zehra

Well-known member
teşekkür teşekki..

GİDENDE GELENDE,VERENDE VERMEYENDE SAĞOLA İNŞ.
BEN ESPRİSİNE DEMİŞTİM EBRAR KARDEŞİME LAKİN EBRAR KARDEŞİM HERHALDE O ANKİ HALET-İ RUHİYESİNİNDEN AŞIRI ÇIKIŞ YAPTI VE ESPRİMİ ANLAMADI Kİ TERSLER GİBİ KONUŞTU.
EBRAR DA SAĞOLA İNŞ.ÖNEMLİ BİLMEDİM.AFVEN DEDİM GÖRMEMEZLİKTEN GELDİM.BU YÜREK PEK KIRILDI,PEK VİRAN EDİLDİ ARKADAŞ/DOST/KARDEŞ BİLDİKLERİMDEN ÇÜNKÜ..ALIŞIĞIM YANİ.
ALLAH VAR YALNIZ BAKİ OLAN...

ebrar172

Well-known member
teşekkür teşekki..

özge sizin espirinizi anlamamakla falan alakalı değildi o günkü durum hatta size çıkış yapan veya sizi üzende yoktu neden kırıldığınızı dahi anlamadım..bence siz yanlış anlamışsınız ve boşuna alınganlık yapmışsınız..benim o gün moralimi bozan durmadan rep düşüyo sonra yükseliyo tekrar düşüyo falan ve soruncada kimse cevaplamıyo bende vazgeçtim ve sadece okumayı tercih ettim sizi kıracak bir kelime veya bir tavır içine girmedim siz neden öyle algıladınız bilmiyorum..benim öyle bir niyetim olmamasına karşın kırılmanıza üzüldüm ve bunu burada sitemle beraber belirtmenize dahada üzüldüm öyle bir şahsi kırılma yoktu ortada çünkü yinede canınız sağolsun ...selamlar.

molla_zehra

Well-known member
teşekkür teşekki..

ebrar172 ' Alıntı:
özge sizin espirinizi anlamamakla falan alakalı değildi o günkü durum hatta size çıkış yapan veya sizi üzende yoktu neden kırıldığınızı dahi anlamadım..bence siz yanlış anlamışsınız ve boşuna alınganlık yapmışsınız..benim o gün moralimi bozan durmadan rep düşüyo sonra yükseliyo tekrar düşüyo falan ve soruncada kimse cevaplamıyo bende vazgeçtim ve sadece okumayı tercih ettim sizi kıracak bir kelime veya bir tavır içine girmedim siz neden öyle algıladınız bilmiyorum..benim öyle bir niyetim olmamasına karşın kırılmanıza üzüldüm ve bunu burada sitemle beraber belirtmenize dahada üzüldüm öyle bir şahsi kırılma yoktu ortada çünkü yinede canınız sağolsun ...selamlar.
SİZE KARŞI BİR KIRGINLIĞIM YOK EBRAR KARDEŞİM.SADECE ESPRİ MAHİYETİNDEKİ CÜMLEME ÖYLE BİRDEN KIZGIN BİR İFADEYLE KARŞILIK VERİNCE HEM ŞAŞIRDIM HEM DE BİR NEBZE DE OLSA ÜZÜLDÜM YOKSA HAKKAN SİZE KARŞI BİR KIRGINLIĞIM YOK :)
VESSELAM

safinaz

Member
teşekkür teşekki..

Bende teşekkür butaonu varda,ne olmuş bir teşekkür eden yok. :-[Allahtan şuna şükrediyorum teşekki butonunuda tıklayanda yok. :D

T

Tarihci19

Misafir
teşekkür teşekki..

safinaz ' Alıntı:
Bende teşekkür butaonu varda,ne olmuş bir teşekkür eden yok. :-[Allahtan şuna şükrediyorum teşekki butonunuda tıklayanda yok. :D

safinaz, Allah replerinizi düşürmesin..