tanisma :) Selam sizin ve sevdiklerinizin Üzerine olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egeli099

New member
hoşbuldum tarihci abim nasılsın aranıza geri geldim ;D kabul ederseniz tabi ;D ;D ;D_________________________________________________tarihci abim istanbul da havlar nasıl ay sonu inş. gelecem oraya çayını içmeyede gelirim

egeli099

New member
saya kardeşim nasılsınız _________________________________________________nevzatt nerelerdesin yaşıyormusun acaba ;D ;D ;D :) göremiyorum seniiii

egeli099

New member
elhamdullillah şükür iyim allah razı olsun konularınız maşaallah çok güzel_________________________________________________
elhamdullillah şükür iyim allah razı olsun konularınız maşaallah çok güzel saya kardeşim

T

Tarihci19

Misafir
elh iyiyim çok şükür.. ne demek kabul etmemek başımın ustunde yerin var.. istanbulda havalar sıcak.. gelirsen ağırlarım seni abim..

CHNSRGL

Yeni Üye
Selamunaleyküm kardeşlerim Tarihci abimin tavsiyesi üzerine uye oldum umarım hayrlara vesile olur.. kendisi ev ağabeyimdir :) hayırlı paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

...

fýrat

Yeni Üye
s.a ben yeni aranıza geldim 8)_________________________________________________herkese hayırlı cumalar cuma gününde dua etmeyi unutmayın

T

Tarihci19

Misafir
Aleykümselam Cihan hoşgeldin itaatkar cemaatim benim (CC) ye yükseltiyorum seni ;) hadi hayırlı olsun ...

....

hulusi

Well-known member
Bir güzel dosta,
Hz Mevlana(rh.a) buyurdu ki: "Aşık ol da kurtul"
Aşk ile dertlerinden kurtulan,
ancak aşk ile dertlenen cana selam olsun.
Ateşi aşkınız ziyade,vakt-i şerif hayr,
Cuma ahir ve akibet bayram ola

Zülfikar2

New member
Evvela hoşgeldiniz.Burada bulunma sebebimiz imanımızın kuvvet bulmasıdır belldir.Hem burdaki güzel paylaşımlardan istifade ediyoruz İnşallah.. Vatanımıza Milletimize hayırlı olur İnşallah :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...