tanisma :) Selam sizin ve sevdiklerinizin Üzerine olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tarihci19

Misafir
aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz uyeliğinizin aktif ve daimi olmasını temenni ederim...

...

T

Tarihci19

Misafir
aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz uyeliğinizin aktif ve daimi olmasını temenni ederim...

...

T

Tarihci19

Misafir

T

Tarihci19

Misafir

...

T

Tarihci19

Misafir

...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
ff_kilinc ' Alıntı:
arkadaşlar ben iki gündür aktivasyon kodu bekliyorum gelmeyince başka bir mail açtım ve oraya gelen aktivasyon koduyla girdim.herkeze selamlar hayırlı cumaalar

Evvela hos geldiniz...
Aktivasyon kodu beklemişsiniz.Mazur görünüz. Sanırım aktivasyon kodu önemsiz klasörünüzde. Ama artık önemli değil uyelik esnasında aktivasyon istemiyoruz...

ReiS

Yeni Üye
Es-Selamu Aleykum Can gardaşlar , bacılar..
Aranıza katılmaktan duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim..
Allah yar ve yardımcımız olsun..
Selam ve dua ile.. "ReiS"

Eyvàh!

Well-known member
ve aleykum selam ReiS kardes

nur`a hos geldiniz bizde nur`a katildiginiz icin size tsk. ederiz ...dileklerinize katiliyoruz rabbim yar ve yardimcimiz olsun :angel: hayirli paylasimlar dilegi ile

T

Tarihci19

Misafir
Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz, uyeliğinizin aktif ve daim olmansını temenni ederim...

...

T

Tarihci19

Misafir
Aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz, uyeliğinizin aktif ve daim olmansını temenni ederim...

...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...