RisaleForum Ailesi , Ödüllü Kaset Dinleme Kampımız Başlıyor !...

TeFaNi1

Well-known member
Gruplarımız 4 yaşındaki bi abimiz tarafından belirlenmiştir.
Hayırlı olsun....

~~~~~~~~ Sözler Grubu ~~~~~~~~

duygu_bulut

_vatan_

Zuhr

memluk

~~~~~~~~ Lem'alar Grubu ~~~~~~~~

müekked

mfth

tebliğ

hubuuhra

~~~~~~~~ Şuâlar Grubu ~~~~~~~~

harp

şifaa

akna

ABDULLAH

~~~~~~~~ Mektubat Grubu ~~~~~~~~

Elif_Gibi

heysem

Haya

LEVLAK

~~~~~~~~ Âsâ-yı Mûsâ Grubu ~~~~~~~~

FaKiR_

Kırık Testi

Nikap

TeFaNi

Tambur

Well-known member

Şimdi ben bu çalışmayı buraya mı ekleyemeliydim bilmiyorum.Ama bildiğim bir şey varsa onları da buraya yazmak istiyorum.Ben ''Risale-i Nur'' okumalarına ilk kez burada başladım.Sonra bir kayıt cihazı aldım ve en düzgün şekilde okumaya çalışarak bu çalışmaları risaleforuma ekledim.Daha sonra benim kayıt cihazım bozulduğu için ne zamandır kayıt yapamıyordum.Bende bilgisayarımdan kayıt yaparak ''ALTINCI SÖZ''adlı eseri bu bölüme ekledim.Yalnız bir şey daha söylemek istiyorum.''Risale-i Nur''ları ilk okuduğumda kasılmalar,titremeler olurdu:)Zamanla okuya okuya bunların aşılabildiğini düşünüyorum.Hani kendimi övmek gibi olmasım ama:) ben ''Risale-i Nur''ları okuma işini çözdüm diye düşünüyorum.Biraz tarz, biraz vurgu yaparak en doğal şekilde okumayı seviyorum.Ayrıca bazı yerler de cümle yutmuşluğum,yanlışlığım olabilir.Şimdiden özür dilerim.Cenab- Allah,istifadenizi arttırsın.(Amin)

heysem

Well-known member
ALLAH sizinde istifadenizi artirsin Tambur tesekkür ederiz kardesim .

Gruplarda belli olmus yarismaci arkadaslara basarilar :)
Haydi Bismillah diyerek bol istifadeli dinlemeler diliyorum .

DAVAMÞEHADET

Well-known member
:( ben geç kalmışım burda değildim başlamış ...rabbim kardeşlerimin hayrını artırsın inşallah....
lakin ben şualar kitabını bu ara tatilde bitirdim çok şükür...ayrıca bizim yayının çok çok değerli kitapları çıkmış onları da okuduğum için pek ayıramadım yoksa lemalarıda bitirmeyi düşünüyordum...kısmet değilmiş bu hayra katılmayı isterdim...