RisaleForum Ailesi , Ödüllü Kaset Dinleme Kampımız Başlıyor !...

_vatan_

Well-known member
Kampımız; 3 Şubat Perşembe sabah ezanında başlayıp 12 Şubat Cumartesi Akşam ezanında sona erecektir.

özet vermek yok kardeş
dinlediğimiz kaset/video sayısını ya da toplam saati bildiricez inşaAllah

Daha yeni dikkat ettim yahu tarihine :) bi bakem dedim o zaman gördüm. Zaten sağolasın akna kardeş cevap vermişsin. Varım inş var dinleriz inş.

teblið

Vefasýz
Aleyna ve aleykum selam;

Tam net anlamadım ama;Peki risalelerden belli bir konu seçimi varmı tek sözlermi lemalar tarihçe şualarda varmı..yani konu tesbiti sizmi yapacaksınız..ve bunun sonuda sınavamı tabi tutulacağız..bu kısmını açıklarsanız..katılırım inş..

ve dinelenin her konu her haftamı sunuma sunulacak..haftalıkmı anlatacağız yoksa 20 gün sonramı...dersi anlatacağız..biraz daha açıklarsanız sevinirim..

TeFaNi1

Well-known member
Aleyna ve aleykum selam;

Tam net anlamadım ama;Peki risalelerden belli bir konu seçimi varmı tek sözlermi lemalar tarihçe şualarda varmı..yani konu tesbiti sizmi yapacaksınız..ve bunun sonuda sınavamı tabi tutulacağız..bu kısmını açıklarsanız..katılırım inş..

ve dinelenin her konu her haftamı sunuma sunulacak..haftalıkmı anlatacağız yoksa 20 gün sonramı...dersi anlatacağız..biraz daha açıklarsanız sevinirim..

Tebliğ kardeşim Dinlemek istediğiniz sohbetleri,dersleri ,vaazları siz belirleyeceksiniz. Kamp bitiminde yalnızca dinlediğiniz toplam süreyi bize belirteceksiniz.Herhangi bi sunum ,sınav vs. söz konusu değil.

LEVLAK

Well-known member
Ben Fakir abiye iştirak ederiz dedim. Ama bunu söylerken konunun ne olduğunu bilmiyordum :) Tatile giren kardeşlerin aksine bizde bu ara çok daha yoğunuz. Biraz zor olacak ama zahmetsiz de rahmet olmuyor. Hem söz verdik sözümüzü tutalım :) Bizi de yazın listeye inş.