Islam tebliğ dinidir....

yolyordam

Yeni Üye
Bu sitede bulunan müslüman kardeşlerim konular çok güzel bilgileniyoruz herkes belki bu sitede bilmediği çok şeyler öğreniyor ama imanı konularda özellikle dinlerle alakası olmayan ataist bir sürü insan var acaba onlara internet vasıtasıyla ulaşıp cevaplar verererk de tebliğ gerçekleşiyor mu yüzyüze konuşma imkanı bulamayan insanlar teknolojiyi bu şekilde de kullanabilir görüşündeyim siz kardeşlerimden de yorumlarınızı beklerim....SEVGİLER....

Huseyni

Müdavim
Bu sitede bulunan müslüman kardeşlerim konular çok güzel bilgileniyoruz herkes belki bu sitede bilmediği çok şeyler öğreniyor ama imanı konularda özellikle dinlerle alakası olmayan ataist bir sürü insan var acaba onlara internet vasıtasıyla ulaşıp cevaplar verererk de tebliğ gerçekleşiyor mu yüzyüze konuşma imkanı bulamayan insanlar teknolojiyi bu şekilde de kullanabilir görüşündeyim siz kardeşlerimden de yorumlarınızı beklerim....SEVGİLER....

Hoş geldiniz, kusura bakamyın sorunuzu tam anlayamadım.

Ateistlere ulaşmak derken, onların sitelerine girip cevap vermekten mi bahsediyorsunuz ?

yolyordam

Yeni Üye
evet öyle de denilebilir siz neler önerirsiniz internette kendi siteleri dışında da işlev göryolar hep yorumlarını yazyolar bizimde karşılık vermemiz gerekmez mi yanlış birşeyi elimizle olmadı dilimizle gücümüz yoksa kalbimizle buğz etmeliyiz.

Huseyni

Müdavim
evet öyle de denilebilir siz neler önerirsiniz internette kendi siteleri dışında da işlev göryolar hep yorumlarını yazyolar bizimde karşılık vermemiz gerekmez mi yanlış birşeyi elimizle olmadı dilimizle gücümüz yoksa kalbimizle buğz etmeliyiz.

Kendi sitelerine girmekle bu işin yapılamayacağını söyleyebilirim. Çünkü yönetim onlarda olduğundan, konuştuğunuz her şeyi ya yarım bırakıyorlar, yahut konuşmanıza izin vermiyorlar. Yönetimin kendilerinde olmadığı başka sitelerde bu iş yapılabilir ve yapan da vardır inşaallah. Ancak Risaleforum.net in yönetimi olarak şu an için o işle meşgul olacak yeterli kadro yok. Bu durumda burayı bırakıp oralara gitmek, merkezi zayıflatmak gibi olur düşüncesindeyim.

Bu arada benim nadir de olsa görüştüğüm iki atesit var. İnatçı da olsalar, az da olsa nurlardaki tevhid derslerinden bahsediyoruz. Fırsatları değerlendirmeye çalışıyoruz inşaallah. Kabul etmeseler de inkar edemiyorlar. Hidayet Allahtan..

Tavsiyeleriniz varsa değerlendirelim inşaallah.