herkes ismiyle birbirine dua etsin

FaKiR

Meþveret Bþk.
Cevap: herkes ismiyle birbirine dua etsin...

Rabbim efe43 kardesime hizmetine layik ihlas ihsan eyle, ehli dunyaya tasannu ve riyadan kurtar, amin

müdavim

Üye Sorumlusu

Dua eden adam anlar ki: Birisi var onun hatırat-ı kalbini işitir, herşeye eli yetişir, herbir arzusunu yerine getirebilir, aczine merhamet eder, fakrına meded eder.

Ya Rab! Kusurumuzu affet! bizi kendine kul kabul et. Emanetini kabz etmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl! Amin amin amin...

müdavim

Üye Sorumlusu

Allahım! önce bu duaların yapılmasına vesile olan Arif,e
sonra
hacali,zeyhak,nuruAhsen,karaelmas,talha,sadsad,mihrimah,nurhadimi,waw,molla-zehra,ebrar172, kayıpgül,garib,osman43, efe43,fezapilotu,hudhud,a ve bana yardım et, günahlarımızı affet,herkesin gönlünün muradını hayırlıysa ver RABBİM! amin

ARİF

Well-known member

Allahım! önce bu duaların yapılmasına vesile olan Arif,e
sonra
hacali,zeyhak,nuruAhsen,karaelmas,talha,sadsad,mihrimah,nurhadimi,waw,molla-zehra,ebrar172, kayıpgül,garib,osman43, efe43,fezapilotu,hudhud,a ve bana yardım et, günahlarımızı affet,herkesin gönlünün muradını hayırlıysa ver RABBİM! amin

amin amin amine ya muin....
ALLAH ebeden razı ve hoşnut olsun inş.

HAFIZ

Well-known member

Allah yüreğinde iman barındıran tüm gönülleri sırat-ı mustekimde sabit eylesin..
Bana şifa için dua edermisiniz? kış tam gelmeden hastalığı geldi:006::029:

GÜLEFÞAN

Active member

Geçmiş olsun kardeşim..

Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil, belki bir nevi dermandır. Çünkü ömür bir sermayedir, gidiyor. Meyvesi bulunmazsa zayi olur. Hem rahat ve gafletle olsa, pek çabuk gidiyor. Hastalık, senin o sermayeni büyük kârlarla meyvedar ediyor. Hem ömrün çabuk geçmesine meydan vermiyor, tutuyor, uzun ediyor-tâ meyveleri verdikten sonra bırakıp gitsin. İşte, ömrün hastalıkla uzun olmasına işareten bu darbımesel dillerde destandır ki, "Musibet zamanı çok uzundur; safâ zamanı pek kısa oluyor."

Allah ım şafi ismin yüzüsuyu hürmetine HAFIZ kardeşimize ve hasta olan tüm müminata acil şifalar ihsan eyle...Sen Herşeye kadirsin...Amin amin ya muin..

HAFIZ

Well-known member

Geçmiş olsun kardeşim..

Ey biçare hasta! Merak etme, sabret. Senin hastalığın sana dert değil, belki bir nevi dermandır. Çünkü ömür bir sermayedir, gidiyor. Meyvesi bulunmazsa zayi olur. Hem rahat ve gafletle olsa, pek çabuk gidiyor. Hastalık, senin o sermayeni büyük kârlarla meyvedar ediyor. Hem ömrün çabuk geçmesine meydan vermiyor, tutuyor, uzun ediyor-tâ meyveleri verdikten sonra bırakıp gitsin. İşte, ömrün hastalıkla uzun olmasına işareten bu darbımesel dillerde destandır ki, "Musibet zamanı çok uzundur; safâ zamanı pek kısa oluyor."

Allah ım şafi ismin yüzüsuyu hürmetine HAFIZ kardeşimize ve hasta olan tüm müminata acil şifalar ihsan eyle...Sen Herşeye kadirsin...Amin amin ya muin..
Amiin Allah razı olsun kardeşim..yüreğine sağlık

GÜLEFÞAN

Active member

Rabbim gülefşan kardeşimi cennetine hapset =) aaamiiin.. (benim meşhur duam =) )

Allah ım tüm müslümanları,özellikle bu formdaki kardeşlerimizi ve de bilhassa nuralanur kardeşimizi duaların geri çevrilmediği şu mübarek CUMA SAATİ yüzüsuyu hurmetine kıyamet günü,LİVAULHAMD sancağınla gölgelendir,sıratı mustakimden şimşekler gibi geçir,kevser suyundan kana kana içir,cennetinle CEMALULLAHINLA sevindir,HABİBULLAH A komşu olmakla şefreflendir...AMİN AMİN YA MUİN..

GÜLEFÞAN

Active member

Allah ım sen Osman kardeşimizi Hz.Osman-i zinnureyn(as)ın hayasıyla ziynetlendir.O yüce halifeye ahirette komşu eyle.Ve hayırlı muradlarını nasib eyle.Amin..