Hayırlı Geceler..

SaYa

Well-known member
GuLSerbeti ' Alıntı:
Hayirli geceler olsun ins.

saya abi yesiller yakismis masaAllah..hayirli olsun
bende bugun sarardim,soldum ne guzel kirmiziydim.. :)

Allah'a emanet olun.

Allah razı olsun ...hüzün mevsimini hatırlatıyor sarılar çok güzel :) :) :)
_________________________________________________üyelerimiz uykudalar .... benimde bu gün uykum yok :( :( :(

Sergerdan

Well-known member
hulusi ' Alıntı:
gecenin sahibine emanet olun dua ile selamun aleykum
a.s abi.Aminnnn.

sonbar11eb8.jpg

5362 - Useyd İbnu Hudayr radıyallahu anh anlatıyor: "Ensardan mizahçı bir zat vardı. (Bir gün yine) konuşup yanındakileri güldürürken Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm elindeki çubuğu (şaka yollu) adamın böğrüne dürttü. Bunun üzerine adam:

"Ey Allah'ın Resülü (canımı yaktınız). Müsaade edin kısas yapayım!" dedi. Aleyhissalâtu vesselâm da: "Haydi yap!" buyurdu. Adam:

"Ama üzerinizde gömlek var, benim üzerimde yoktu (kısas tam olması için çıkarımalısınız)!"

Adamın talebi üzerine, Aleyhissalâtu vesselâm gömleğini kaldı(rıp böğrünü aç)tı. Adam, Resülullah'ı kucaklayıp böğrünü öpmeye başladı ve:

"Ben bunu arzu etmiştim ey Allah'ın Resülü!" dedi."

Ebu Dâvud, Edeb 160, (5224).

istiðna

Active member

Nur Damlaları

Benimle Gelen Perişan Kalmaz.
Benimle Gelen Arkadaş Ruz-u Mahşerde Perişan Olsa, O Benim Sırtımın Yükü Olsun.
Yeter ki O, Bu Dâireye Olan Ahdini Bozmasın.

istiðna

Active member
Şualar ' Alıntı:
İcimi yaktın gene,gider ayak::(

BUNU ILK OKUYUNCA OYLE İÇİM YANDIKI INANAMADIM ÖNCE GERCEKTEN MI DIYE,BU KADAR MI YANİ,ALLAHIM BU NASIL BI YOLDUR,BU NASIL BI TALABEYE SAHIP CIKMAKTIR?
ACABA HANGI MOLLA,HANGI HOCA,HANGI ZAT BU KELIMEYI KULLAMISTIR? DEDİM
AKLIMA GELDİ SİZİN GİBİ MUBAREKLER DE PAYLASMAK İSTEDIM. HAYIRLI GECELER....

hasret

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
BUNU ILK OKUYUNCA OYLE İÇİM YANDIKI INANAMADIM ÖNCE GERCEKTEN MI DIYE,BU KADAR MI YANİ,ALLAHIM BU NASIL BI YOLDUR,BU NASIL BI TALABEYE SAHIP CIKMAKTIR?
ACABA HANGI MOLLA,HANGI HOCA,HANGI ZAT BU KELIMEYI KULLAMISTIR? DEDİM
AKLIMA GELDİ SİZİN GİBİ MUBAREKLER DE PAYLASMAK İSTEDIM. HAYIRLI GECELER....
Allah razı olsun.

hasret

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
YA BILSEYDIM YAZMAZDIM ,NIYETIM KIMSEYI UZMEK DEGILDI AKSINE NASIL BIRINE TABI OLDUGUMUZU BIR DAHA HEP BIRLIKTE HATIRLAMAKTI.HAYIRLI AKSAMLAR.
Biz hakikatlere tabiyiz.Üstadım bu hakikatleri bizlerle tanıştırdığı icin kendisinede minettarız.
O bu iman hakikatleri ile iştigal edenler,pişman olursa sırtımın yükü olsun diyor.
Allah o hakikatlere has şakirt etsin.

istiðna

Active member
Şualar ' Alıntı:
Biz hakikatlere tabiyiz.Üstadım bu hakikatleri bizlerle tanıştırdığı icin kendisinede minettarız.
O bu iman hakikatleri ile iştigal edenler,pişman olursa sırtımın yükü olsun diyor.

KAİNATIN ZERRELERİ ADEDINCE AMİNNNNNNNNNN

hulusi

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
YA BILSEYDIM YAZMAZDIM ,NIYETIM KIMSEYI UZMEK DEGILDI AKSINE NASIL BI ZATA TABI OLDUGUMUZU BIR DAHA HEP BIRLIKTE HATIRLAMAKTI.HAYIRLI AKSAMLAR.
hakkını helal et mübarek benim ki vefasızlığımın hüznü..inş en yakın zaman elimizdeki nimetlerin hakkını verenlerden oluruz..Allah razı olsun
Şualar ' Alıntı:
amin kardeşim amin eyvallah
Şualar ' Alıntı:
Kardeşler bende birazdan cıkacam,yokum bilmem kac gun::) Kurtuluyonuz benden.Allaha emanet olun dua edin...
Rabbim hayırlı götürsün hayırla getirsin kardeşim dua ile..

GuLSerbeti

Well-known member
Şualar ' Alıntı:

binlerle amin, aminlere amin summe yine amin insaAllah... ve aminnnnnnnnnnnnnnnnnn.....

SaYa

Well-known member
ayrılamıyorum ama geç oldu bende yavaş yavaş kalkayım ...kalanlara hayırlı geceler, hayırlı paylaşımlar inş. Allah a emanet olun _________________________________________________hayılı geceler arkadaşlar bu günlük de benden bu kadar Allah a emanet olun...........