Hanımların Pantolon Giymesi Caiz mi?

Eyvàh!

Well-known member
tamam tamam kargasaya gerek yok....

ben yakinim almanya ya ben ustlendim gereken yapilicaktir ;D benden iyi delikanlimi bulcaniz tarihci simdiden duaya basla bakiiim

T

Tarihci19

Misafir
benim elim yetişse yapcağımı biliyorumda uzak bana.. husran yakın ama o yapar :D_________________________________________________hııı bide görevi Allah vermiş hadd belli ... biz bişey eklemiyoruz.. :)

HAYA

Sevdam Davam
pantolon tesetturun altinda idi ...daha iyi ortunmek icin giyildigi iddia ediliyordu... ancak zamanla tesetturun ustune cikti ...

daha iyi ortmesi icin darlasti ...ne kadar dar olursa o kadar iyi ortuyordu ..ama
neden sonra dusuk bel halini aldi ...tesetturlu olan, ama dusuk bel giyinen insanlar turedi!

bu isin nereye gidecegi belli degil ...
cunku siz bir defa nefsani duygulara gore giyinen batiyi taklit etmeye basladinizmi ,bunun nereye ulasacagina siz degil,taklit ettikleriniz karar verir!

cunku taklitciligin siniri yoktur!!!

çok güzel anlatılmış rabbim affetsin

inş rabbim bizleri tesettüre uygun şekilde giyip örtünün hakkını ahirette bize sormaz örtüm benden davacı olursa ne yaparım diye düşünüyorum inş rabbim yüzümüzü ak gönlümüzü pak örtümüzü hak için örtenlerden eylesin:(

dua ile