göz rengi

GuL-i YaReN

Well-known member
Ah Minel Ask Abla Haklisin Ama Favorin Olan Bir Goz Rengin Yokmu?

BEnim En Cok Sevdigim Goz Rengi Yesil...
Ayrica Bu Konunun Baslarinda Gri Gozu Seven Biri VArdi ..Bencede Cok Guzel Hava Bulutlu Olunca Benim Gozlerim Oyle Oluyor...Ilginç..

Elif_Gibi

Well-known member

Ayrica Bu Konunun Baslarinda Gri Gozu Seven Biri VArdi ..Bencede Cok Guzel Hava Bulutlu Olunca Benim Gozlerim Oyle Oluyor...Ilginç..

grimi oluyo gözlerin :) hiç görmedim gri canlandıramadımda gözümde şimdi :)

bende şöle bi renk tarif ediyim :) böööle okyanus mavisi oluyoya o güzel oluyo maşAllah kıskanıyorum onları :)

HAYA

Sevdam Davam

yeşili ende severim madem canım sormuşsun söyleyim

eminim gözlerin çok güzeldir görmek isterdim hak güzellikleri gözde ve özde verirmiş sendede öyledir inşaallah:021:

dua ile

Eyvàh!

Well-known member
Sanki billur bir pınar
Kahverengi gözlerin
Ruhuma neşe sunar
Kahverengi gözlerin
Yar gözlerin
Rüzgarlar kadar serin
Ufuklar kadar derin
Senin en güzel yerin
Kahverengi gözlerin
Yar gözlerin
Mehtapta benzer aya
Bakarım doya doya
Sanki tatlı bir rüya
Kahverengi gözlerin
Yar gözlerin

GuL-i YaReN

Well-known member
grimi oluyo gözlerin :) hiç görmedim gri canlandıramadımda gözümde şimdi :)

Evet Mavi Gri Karisimi Ama Iste Hava Bulutlu Olunca Maviye Calan Koyu Gri OLuyor:) Ama Genelde MAvi Oluyor Gri'Ye Nadiren Rastliyorum:)

yeşili ende severim madem canım sormuşsun söyleyim

eminim gözlerin çok güzeldir görmek isterdim hak güzellikleri gözde ve özde verirmiş sendede öyledir inşaallah:021:

dua ile

Insallah:)
Vallah Hava Gunesliyken Seviyorum Gozlerimi Sadece:) Yesil Oluyor Cunku:)

Ah Minel Ask Abla Senin Gozlerin Ne Renk?:)

ebrar172

Well-known member
Sanki billur bir pınar
Kahverengi gözlerin
Ruhuma neşe sunar
Kahverengi gözlerin
Yar gözlerin
Rüzgarlar kadar serin
Ufuklar kadar derin
Senin en güzel yerin
Kahverengi gözlerin
Yar gözlerin
Mehtapta benzer aya
Bakarım doya doya
Sanki tatlı bir rüya
Kahverengi gözlerin
Yar gözlerin

anneciğimin en sevdiği şarkıdır bu taa çocukluğumdan hatırlıyorum...
:011::011:

Yeltegiyan

Elfidam
siyah , kirpikler uzun ve kendinden sürmeli olmalı göz dediğin:)

yada byle gezmeli:dft003:

renkli gözlerden hiç hoşlanmam güven telkin etmiyor sanki:023: hele müzekkerlerde renkli göz :034: neyse zevkler ve renkler(göz renkleri de dahil:) ) tartışılmıyor....

VUSLAT

Well-known member
güzel bakıp güzel gören gördükleriyle yorum yapan tüm kardeşlerimin gözleri hak için bakan göz bana en güzel göz gibi

dua ile
ben de sayfaları okurken cevap olarak bu yazdıklarının aynısını düşünüyordum.güzel bakan güzel gören gözleri diyecektim.illede göz rengini belirtmemi isterlerse de uzun kirpikli kişilerde kara kaş karagöz.

ebrar172

Well-known member
kahverengi gözüde seviyom da bi sen için ama ..... yeşil gözler yalancımı olur husran ...:( yalancımıyım ben :( :( :p

saya sırf üzülmüşsünüz diye dayanamadım miadı dolmuş konuya cevap veriyorum...:005:

can kardeşim...yeşil gözlüler yalancı değildir...
yeşil gözlü insanlar çok hassastırlar ve birisini kırmak en büyük korkularıdır...
kendileri her kahrı çeksinler hep tebessüm ederler...ama başka birinin kalbi kırılacak diye ödleri kopar , hayır diyemezler...ve işte bu yüzden yalancı diyenler vardır...
ama asla değillerdir...çok hisli insanlardır...en büyük özellikleride budur...:028:

SaYa

Well-known member
saya sırf üzülmüşsünüz diye dayanamadım miadı dolmuş konuya cevap veriyorum...:005:

yeşil gözlü insanlar çok hassastırlar ve birisini kırmak en büyük korkularıdır...
kendileri her kahrı çeksinler hep tebessüm ederler...ama başka birinin kalbi kırılacak diye ödleri kopar , hayır diyemezler...ve işte bu yüzden yalancı diyenler vardır...
ama asla değillerdir...çok hisli insanlardır...en büyük özellikleride budur...:028:

tam isabet :) :gül:teşekkür ederim Ebrar172

Tövbekar1

Well-known member

evet bencede katılıyorum söylediklerinize yeşil gözler ağladıklarında da bambaşka oluyolar:);)