2011 - Risale-i Nur Okuma Kampımız Başlıyorr !!!

elifimbenim

New member
selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak isityorum benide eklermisiniz ben hep Risale-i Nur kitaplarını okumak istiyordum ama birtürlü nasip olmadı hastalık ve ameliyat bir şeyler girdi hep araya hatta kitapları almak istiyordum bir kaç yere sordum bulamadım üzülmüştüm okumayı çok seviyorum heleki bide islamla ,dinmizle ilgili kitaplarsa tamam ben kitapların içide kayboluyorum çok seviyorum okumayı hele yüce kitabımız KURANIMIZI okumayı çok seviyorum ALLAH c.c. razı olsun sizden böyle bir güzel kitapları okumamıza vesile olcağınız için inanın ben çok sevindim şimdiden okumak istiyorum 3 var daha başlamaya ALLAHIMIZA c.c. emanet olun listeye eklersiniz benide değilmi

heysem

Well-known member
Biz de varız inşaallah. Allah istifade nasip eylesin....

inşaallah Allah nasip ederse katılırım.

Şahsı manevi adına bende varım ; eliminden geldiğince okuma geyreti içerisinde olacağım allah günahlarımızı bağışlasın, okuduklarımız günahlarımıza kefaret olsun...

Amin Rabbim hem okumayi hemde hayatimiza tatbikini nasip eylesin .
isimleriniz eklenmistir .

heysem

Well-known member
selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak isityorum benide eklermisiniz ben hep Risale-i Nur kitaplarını okumak istiyordum ama birtürlü nasip olmadı hastalık ve ameliyat bir şeyler girdi hep araya hatta kitapları almak istiyordum bir kaç yere sordum bulamadım üzülmüştüm okumayı çok seviyorum heleki bide islamla ,dinmizle ilgili kitaplarsa tamam ben kitapların içide kayboluyorum çok seviyorum okumayı hele yüce kitabımız KURANIMIZI okumayı çok seviyorum ALLAH c.c. razı olsun sizden böyle bir güzel kitapları okumamıza vesile olcağınız için inanın ben çok sevindim şimdiden okumak istiyorum 3 var daha başlamaya ALLAHIMIZA c.c. emanet olun listeye eklersiniz benide değilmi

ve aleykum selam hosgeldiniz .
Masallah ne güzel bir azim Rabbim daimi eylesin
listeye eklenmistir isminiz :)

heysem

Well-known member
s.a. arkadaslar,

ben tam anlayamadim, kamp nerede yapilacak?
sanal olarak'mi gerceklesecek insaallah?....

selam ve dua ile

ismail

aleykum selam kardesim hos geldiniz
Risale Forum olarak baslatmis oldugumuz bir aktivitedir bu kardesim .

kampa katilan arkadaslarimiz Risale-i Nurlardan okuduklari bölümleri kamp bitiminde bizlere bildirecekler . Kampimiz 22 haziranda baslayip 10 temmuzda sona erecektir.
katilmayi dilerseniz buyrun insALLAH .

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
s.a. arkadaslar,

ben tam anlayamadim, kamp nerede yapilacak?
sanal olarak'mi gerceklesecek insaallah?....

selam ve dua ile

ismail

ve aleykumselam ismail kardeş

şimdilik sanal olarak yapılmaktadır. Katılmak isterseniz listeye adınızı yazdırabilirsiniz. 22 hazirandan başlayarak 10 temmuza kadar olan sürede okuduğunuz kısımları bildireceksiniz en çok okuyan ilk üç kişiye heyetin türlü türlü süprizleri var..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

ve aleykumselam

www.[B]rnk[/B].com.tr/

www.[B]sozler[/B].com.tr/

www.[B]envarnesriyat[/B].com/

www.[B]nesilyayinlari[/B].com/

bu sitelerden güvenle risaleler / kitapları satın alabilirsiniz.