2011 - Risale-i Nur Okuma Kampımız Başlıyorr !!!

NİSANUR

Well-known member
bende katılmayı çok isterdim ama şuan elimde 3 tane okuma listem var hepsini bi arada okuyorum yani okumalarım yoğun verilen tarihlerde bitirmem gerek o yüzden üzgünüm katılamayacam =(

heysem

Well-known member

NİSANUR

Well-known member
bende katılmak isterim inşallah,benimki yarışma vari olmayacak sanırım,kelime anlamlarını pek bilmediğim için, anlaya anlaya okumaya çalışacağım :)

ilk okumanızsa eğer kelime anlamlarını anlamak için erken bence önce kendinizi hızlı okumaya alıştırın en az 1 kere risale hatmi yapın 2. kez okumanızda da kelime anlamlarını anlamaya çalışın.... böylelikle vakit kaybetmemiş olursunuz=)

heysem

Well-known member
bende katılmayı çok isterdim ama şuan elimde 3 tane okuma listem var hepsini bi arada okuyorum yani okumalarım yoğun verilen tarihlerde bitirmem gerek o yüzden üzgünüm katılamayacam =(

kardesim buraya katilmaniz okumalarinizi etkilemezki ne güzel okuyorsunuz kampmizin baslangic tarihinden bitis tarihine kadar olan okudugunuz bölümleri buraya bildirsiniz bir tasla bilmem kac kus vurursunuz :D hemde böyle üzgün olmazsiniz ner dersiniz ?

grimsi

Member
ilk okumanızsa eğer kelime anlamlarını anlamak için erken bence önce kendinizi hızlı okumaya alıştırın en az 1 kere risale hatmi yapın 2. kez okumanızda da kelime anlamlarını anlamaya çalışın.... böylelikle vakit kaybetmemiş olursunuz=)

evet ilk defa okuyacağım,teşekkürler :) evde ne var ne yok diye araken 23. söz kitabını buldum ondan başlasam olurmu? :)

NİSANUR

Well-known member
kardesim buraya katilmaniz okumalarinizi etkilemezki ne güzel okuyorsunuz kampmizin baslangic tarihinden bitis tarihine kadar olan okudugunuz bölümleri buraya bildirsiniz bir tasla bilmem kac kus vurursunuz :D hemde böyle üzgün olmazsiniz ner dersiniz ?

evet yaa olabilir hiç düşünmemiştim öyle.. allah razı olsun iyi fikir.. =) hadi o zaman ismimi eklemeyi unutma...

Ukbaa

Well-known member
Birincilik koltuğunu bize ayırır mısınız rica etsem ?
Kampta olduğum için sadece verilen tarihten itibaren olanı buraya eklerim.Malum zaten birinci olacağım için double birinciliğe gerek yok :dft003:​

Siz yeter ki 1. olun, koltuk zaten önceden rezerve edilmiş olacak :)
Cenab-ı Hak gayretinizi arttırsın.
İsminiz eklenmiştir..

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Selamün Aleyküm..

Masallah gayretli ve iddali kardeslerimi görünce bende ask,a geldim kaydedelim bu garibide okumaya vakit bulamasamda safimiz belli olsun okuyan kardeslerin ve Risale-i Nurun feyzinden ve bereketinden istifade edenlerden olurum insallah.. Okuma kampimiz hayirlara vesile olsun ..

heysem

Well-known member
Selamün Aleyküm..

Masallah gayretli ve iddali kardeslerimi görünce bende ask,a geldim kaydedelim bu garibide okumaya vakit bulamasamda safimiz belli olsun okuyan kardeslerin ve Risale-i Nurun feyzinden ve bereketinden istifade edenlerden olurum insallah.. Okuma kampimiz hayirlara vesile olsun ..

ve aleykum selam amin ecmain
abi isminiz kaydedilmistir buyrun hos geldiniz :)
Rabbim istifadenizi bol ve daimi eylesin .