zübeyir gündüzalp (video)

hknco

Well-known member
Kuran talebesi oalcaksın !

[youtube=425,350]PCGDZ2_zn1U[/youtube]​

Namazda miraca yürümeniz için yürüyüp kendinizden geçmeniz için Fenabillah bekabillahı tatmanız için Kendinizi düşünmeyecek hale gelmeniz için ve işte ancak o zaman sizden evvelkilerin yaptığı gibi Zübeyr Gündüzalperin Husrev Efendilerin namaza durdukları zaman Hulusi efendilerin yürekleri çatlıyor gibi namaz kıldıkları gibi …​
M.Fethullah gülen.​
Zubeyir Gunduzalp 21.Soz "1.BÖLÜM" Zubeyir Gunduzalp 21.Soz "2.BÖLÜM"

[youtube=425,350]gGnkzHBK9Q8[/youtube] [youtube=425,350]HeC5fns6jXc[/youtube]

Allah cc ebeden razı olsun .

medine gülü

Well-known member
kardeşim çok güzel olmuş ya zaten zübeyir gündüzalp abimize karşı ayrı bir sevgi besliyorum tuhaf ama nereye gidersem gidim hep karşıma çıkıyor ben bu yazısını dershane de okumuştum ne diyim izlemeye devam edicem allah razı olsun

illailayh

Active member
efşan ' Alıntı:
kardeşim çok güzel olmuş ya zaten zübeyir gündüzalp abimize karşı ayrı bir sevgi besliyorum tuhaf ama nereye gidersem gidim hep karşıma çıkıyor ben bu yazısını dershane de okumuştum ne diyim izlemeye devam edicem allah razı olsun

:angel: :angel:

istiðna

Active member
Zübeyir Gündüzalp'in notlarından seçmeler yaptım acızane;
Bilgili insan

"Bilgili insan güneşe benzer, girdiği yeri aydınlatır.

Bir saat ilme çalışmak

"Bir kimse bir saat ilim tahsil ederse, bir geceyi ihya etmekten daha hayırlıdır. Eğer bir gün ilim tahsil ederse, üç ay oruç tutmaktan hayırlıdır.

"Kim ilim meselelerinden bir mesele öğrenirse, öğrendiği ilmi başkalarına öğretirse, o kimseye yetmiş sıddık sevabı verilir

abi allah razı olsun.cok begendim.allah derdlerınıze derman versin. inş..amin

gülendam_

Yeni Üye
Allah razı olsun kardeşim,emek vermişsiniz ellerinize sağlık.Hakikaten unuttuğumuz mefkuremizi hatırlamak,dirilmek ve diriltmek noktasında bir ışık olmuştur inşaallah.Baki dua...