Sitemizin adı RisaleForum.Net olarak değişmiştir.

Merih

Well-known member
Selamun aleyküm arkadaşlar ;
Bilindiği üzere uzun zamandır Tevhid.Gen.Tr çatısı altında sizlerle birlikteyiz. Bugün geldiğimiz Noktada Tevhid.Gen.Tr nin 3. yılında bir takım kararlar aldık bunlardan biriside isim değişikliği idi. Biraz zahmetli geçen bir sürecin sonrasında çok şükür ki çalışmalarımızın büyük kısmını tamamlıyarak yeni ismimiz ile kaldığımız yerden tüm hızıyla devam etmekteyiz bu süreçte www.tevhid.gen.tr adresinden girenlerde direk olarak www.risaleforum.net adresine girebileceklerdir. Forumun yeni özellikleri v.b türde açıklamalar gün geçtikçe eklenmeye devam edecektir.

RisaleForum.Net Yönetimi adına Merih

Selam ve dua ile hayırlısı olması dileğiyle...

zerrat

Well-known member
Ve aleykümselam.
Hayırlı uğurlu olsun,hayırlı hizmetler ile yolunuz açık olsun inşaALLAH.Müslüman çalışkan,üretken olmalı.Yenilikler hayırlı niyetler ile ilerleme adına olursa güzeldir elbette,emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyoruz.

Sirac

Well-known member
Bismillah keçeliler burası da neresi..?

O ciyak kırmızıyı değiştiğiniz için evvela teşekkürler..

Ve son mesajların sayfanın en üstüne taşınması o da çok güzel olmuş..

Ve tabii forum adresi de yakışmış..

Mübârek olsun..elinize sağlık..

GuL-i YaReN

Well-known member
ve aleykumusselam..
farklı bi yere girdim sandım ilk önce :) ben eski halini rengini çok seviyordum ama bu da güzel olmuş ismi de dahil..hayırlı olsun...

Eski halini begeniyorsan ona donebilirsin,
Bir dugme var ustlerde ara biraz bulursun :)
Ben bastim ama pisman oldum, yeni hali çok daha guzel hem yeniliklere hep açik olmak lazim:p
Simdide yeni haline donemiyorum:023:

Elif_Gibi

Well-known member
Eski halini begeniyorsan ona donebilirsin,
Bir dugme var ustlerde ara biraz bulursun :)
Ben bastim ama pisman oldum, yeni hali çok daha guzel hem yeniliklere hep açik olmak lazim:p
Simdide yeni haline donemiyorum:023:

hakkaten ya meraklılık başa bela eski haline dönemiyorum imdat :dft008:

çıkış yapıp tekrar girince oluyomuş haberin olsun gül i yarencim senle benden başka deneyen olmaz nasılsa :D:D

bardak

Well-known member

Çiçeğiniz bizden...

8462.jpg

Muhteşem yorumları ve paylaşımlarıyla kadromuzdaki her biri ayrı ayrı birer ordu olan gül yürekli, okyanus gönüllü nadide kardeşlerimi aklıma getirince Rabbime binler kez şükrediyor, hamdediyorum...

Şayet yürüdüğünüz kutlu yolda yanınızda böylesi muhteşem gönül erleri varsa aşabileceğiniz en kolay engel ancak everest tepesi olabilir!

En arkadaki ve en zayıf halkası olmaktan büyük bir gurur ve onur duyduğum bu nadide ve güzide kardeşlerimle beraber bu yolda sadece Yüce Rabbimizin rızasına muvafık olabilme amaç ve idealiyle ilerleyeceğiz bi iznillahi Tealâ...

ve burada sadece... sevgi, dostluk, muhabbet, iman, ihlâs, samimiyet ve aşk-ı ilâhi ile beraber ehl-i sünnet anlayışı hakim olacaktır.

bu yolda Rabbim cümlemizin yâr ve yardımcısı olsun.

Âmin...

YENİLİKLER HAYIRLI OLSUN...