Salavat Rekoru!

VUSLAT

Well-known member
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed...

memluk

Hatim Sorumlusu
image33sy5vq1.jpg

OrhanCAN

Active member
Ey Alemlerin Efendisi (SAV), senin aşkınla yanan bir de ben olsaydım...

Ah ne olur dünyaya teşrif ettiğin bu günler gibi rüyalarımıza da teşrif etsen...

Gelsen de gül yüzünü bir görsek..... görsek de yüzlerce binlerce ölsek Güllerin Efendisi (SAV) ...

Şimdi seni (SAV) her zamankinden daha da muhtacız.....

Muhtaç gönüllere bir esenlik, bir ışık olarak gel, gel, gel Efendim (SAV)...

Tüm insanlığın kalp atışları adedince salat ve selam senin üzerine olsun ya Rasul-ALLAH (SAV)....

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
"Allâhümme Rabbel hilli velharâm,
Ve Rabbel beledil harâm,
Ve Rabbel mes'aril harâm,
Bikülli âyetin enzeltehâ fî sehr-i Ramazan,
Bellig rûha seyyidinâ Muhammedin, Minnî tahiyyeten ve selâmen.

bizar

Well-known member
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed ...

didedar

Yeni Üye
Allah hepinizden razı olsun. şu garip adı Muhammet ama çok günahkar kardeşinize nolur dua edin. üstadım al benide yanına hayat çok zor. dayanamıyorum ben. Tertemiz bir sayfa açmak neden bu kadar zor anlamıyorum. hayatımda yapacağım bir kaç değişiklik var inşallah faydası olur. birincisi şu internet illetinden kurtulacağım. bir buçuk yıldır namaz kılmıyorum derslere gitmiyorum tek sebebi internet gibi görüyorum. ikincisi derslere gitmek istiyorum hemde çok. neyse dua edin yeter. canım seccadem inşallah kavuşuruz. çok özledim seni. ilk ve son mesajım Rabbim hepinizi ve bu günahkarı affetsin.

zumera

Active member
Allah hepinizden razı olsun. şu garip adı Muhammet ama çok günahkar kardeşinize nolur dua edin. üstadım al benide yanına hayat çok zor. dayanamıyorum ben. Tertemiz bir sayfa açmak neden bu kadar zor anlamıyorum. hayatımda yapacağım bir kaç değişiklik var inşallah faydası olur. birincisi şu internet illetinden kurtulacağım. bir buçuk yıldır namaz kılmıyorum derslere gitmiyorum tek sebebi internet gibi görüyorum. ikincisi derslere gitmek istiyorum hemde çok. neyse dua edin yeter. canım seccadem inşallah kavuşuruz. çok özledim seni. ilk ve son mesajım Rabbim hepinizi ve bu günahkarı affetsin.

Allah yardımcın olsun kardeş. İnternet kimine göre illet kimine göre hayırlı bir vesile. Aslında her şey kullanmasını bilene.. Ben bu siteyle internet sayesinde tanıştım ve bu siteyle tanıştığımdan beri hayatımda her şey güzellikler yolunda değişti. Önce düzenli olarak dua etmeyi öğrendim, sonra düzenli olarak hatim kampanyalarına katılmayı, sonra okudukça öğrendikçe Yaradan'dan utandım namaza başladım. Sonra hayatımın en büyük değişikliği yapıp gerekirse işimden ve ailemden olmayı göze alıp kapandım.. Bursa'da bir dersane bulup derslerine katılmaya başladım.. Bunlara vesile olan hep bu siteden ayrılamamam kopamamamdı. Yani internetti.. İnterneti ben bıçağa benzetirim. Ekmeğini keser karnını da doyurursun, adam keser katil de olursun.. Niyet çok önemli. Rabbim yardımcınız olsun kardeş.

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Allahümme salli ala muhammedin ve ala alihi ve ashabihi ve evladihi ve ezvacihi ve zürriyyetihi ve ehli beytihi ve asharihi ve ensarihi ve eşyaıhi ve muhıbbihi ve ümmetihi ve aleyna meahüm ecmeıyne ya erhamer rahımiyn

Allahümme salli ala muhammedin ve ala alihi ve ashabihi ve evladihi ve ezvacihi ve zürriyyetihi ve ehli beytihi ve asharihi ve ensarihi ve eşyaıhi ve muhıbbihi ve ümmetihi ve aleyna meahüm ecmeıyne ya erhamer rahımiyn

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinilfatihi lima üğlika vel hatimi lima sebeka nasırılhakkı bilhakkı
vel hadi ila sıradikelmüstakıymi ve ala alihi ve eshabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym.