Şaban Ayı Kuran-ı Kerim Hatmimiz.....(Tamamlandi)

huve

Well-known member
Cevap: Şaban Ayı Kuran-ı Kerim Hatmimiz

daha yeni gördüm bismillah :) biz de 10. cüzü alalım inş.
diğer hatimden aldığım 20. ve 21. cüzü de okumştum ama haber veremedim.. aff lütfen, Rabbim razı olsun..

HAFIZ

Well-known member

listede boş gözüken cüzler var ama yazı yazan arkadaşlar almışlar bayağı.kaçı istiycemi şaşırdım 30 boşmu anlamadım şimdi boşsa aldım

HAFIZ

Well-known member

(Şaban, öyle faziletli bir aydır ki, insanlar bundan gafildir. Bu ayda ameller, âlemlerin Rabbine arz edilir. Ben de amelimin oruçlu iken arz edilmesini isterim.) [Nesai]

Kuran-ı Azimüşşan hatimlerimize devam edelim gecdiğimiz Mubarek Recep ayından daha fazla Kuran okumayı Rabbim bizlere nasip etsin..

Her bir kardeşimiz en az bir cüz almak süretiyle bir cüz alırsa . bir hatim tamamlandıkdan sonra ikinci hatimdende bir cüz alabilirler. Eğer olur da birinci hatmi tamamlıyacak sayıya ulaşamaz isek o zaman cüz alan kardeşlerimiz arasında kalan cüzleri son şaban ayının bir haftası icerisinde paylaşırız. Bu şekilde inşallah birden fazla hatme hissedar olmuş oluruz.

ŞABAN AYI BİRİNCİ HATİM LİSTEMİZ

1. Cüz TaLHa
  2. Cüz Işıkk
  3. Cüz Hamiyetkar
  4. Cüz nurinisa
  5. Cüz çiğdem
  6. Cüz nurhadimi
  7. Cüz mihrace
  8. Cüz ARİF
  9. Cüz vatansever
  10. Cüz mihrace
  11. Cüz Yetkin
  12. Cüz Fatma Ç..
  13. Cüz imi Y..
  14. Cüz betül
  15. Cüz Mehnaz
  16. Cüz Sedanur K..
  17. Cüz araf
  18. Cüz kader
  19. Cüz hacali
  20. Cüz hacalinin dedesi
  21. Cüz tuncerr
  22. Cüz baki
  23. Cüz Fezapilotu
  24. Cüz HAFIZ
  25. Cüz Merih
  26. Cüz kardelennur
  27. Cüz Tarihci
  28. Cüz sevdagulu66
  29. Cüz özgem
  30. Cüz ahsen38
Allahın izni ve inayeti ile birinci hatmi dağıtmış bulunmaktayız ikinci hatmimiz için yeniden listeyi hazırlıyorum okumak isteyen kardeşlerimiz hangi cüzleri okuyacaklarını yazarlar inş..

ŞABAN AYI İKİNCİ HATİM LİSTEMİZ

1. Cüz Hanne
  2. Cüz
  3. Cüz
  4. Cüz
  5. Cüz
  6. Cüz
  7. Cüz hacali
  8. Cüz hacali kardeşimizin dedesi
  9. Cüz
  10. Cüz
  11. Cüz
  12. Cüz
  13. Cüz
  14. Cüz
  15. Cüz
  16. Cüz
  17. Cüz
  18. Cüz
  19. Cüz
  20. Cüz
  21. Cüz
  22. Cüz
  23. Cüz
  24. Cüz
  25. Cüz
  26. Cüz
  27. Cüz
  28. Cüz
  29. Cüz
  30. Cüz ebrar172
2. cüzü alayım inşallah

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

HAFIZ :

seçmi,ş olduğunuz ikinci cüzü mira57 arkadaşımız sizden önce istemiş olduğu için listeye onun adını yazdım . Kusuruma bakmayınız olur mu ? Sizin adınızı 3. cüza yazdım uygun görürseniz okurmusunuz ?

HAFIZ

Well-known member

HAFIZ :

seçmi,ş olduğunuz ikinci cüzü mira57 arkadaşımız sizden önce istemiş olduğu için listeye onun adını yazdım . Kusuruma bakmayınız olur mu ? Sizin adınızı 3. cüza yazdım uygun görürseniz okurmusunuz ?
estağfirullah.. kusurlar bizde.. olsun 3ü okuyalım inşallah

HAFIZ

Well-known member

talha bey bu ikinci listede 2-3 kişiden başka cüz alan yok mu yoksa bende mi gözükmüyor..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

talha bey bu ikinci listede 2-3 kişiden başka cüz alan yok mu yoksa bende mi gözükmüyor..

Söle diyeyim : Hatim başlıyalı 3 gün gibi oldu birinci hatmi dün dağıttık ikinci hatim için daha bir gun olmadı.. oda bir kac gune dağılır inşallah..

Ama siz değerli şevkli ve azimli kardeşlerimizde bizlere yardımcı olursanız elbette daha cok kısa süre içinde dağıtılır. Mesela e-posta ile yakınlarınıza mail atabilirsiniz..

ýþýkk

Well-known member

28.cüzü de ben alayım aksaklık çıkarsa arkadaşım bildirir yaklaşık bir ay yokumda 2.cüzü okudum sayılır rabbim kabul etsin Allaha emanet olun

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

5. ve 6. cüzleri ben alayim allahin izniyle

ALLAHA emanet olun.

delikanli-21:

İlk mesajda belirttiğimiz üzere şirketi maneviyenin hissedarlarının coğlması için her bir hatimden bir cüz alabiliyoruz. almış olduğunuz iki cüzden birini siz diğerini tanıdğınız birine verseniz o okusa olur mu ?

5. cüze sizin adınızı yazdim ...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

11. 12. 13. okuyabilirim ama ne zaman kadar okunması gerekiyor ?

hudhud:

Evet inşallah okursunuz ama bir önceki ve ilk mesajımızda genel bir acıklmada anlatmaya calıstım : 11. cüzü siz okusanız diğerlerini yakinlerinize dağıtabilirmisiniz ?

Hatmimiz Şaban ayı için gecerlidir..

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

tmm ben okurum 11. 12. 13. ben aldım

Sanırım anlatamadım : Her bir hatimden sadece bir cüz okuyabiliriz. Amacımız daha cok kişinin katılmasıdır.. 11. cüze sizin adınızı yazdım 12 ve 13 aileizeden ve arkadaşlarınızdan birilerine okumak için verebilirsiniz ?

hudhud

Active member

11. 12. 13. ben aldım yani 11.ben okurum digerlerini de okuturum siz şimdi anladınız mı