Risale Forum Facebook Sayfası

ismailee

Member
Selamun Aleyküm Kardeşlerim. Biliyorsunuz Son Zamanlarda Sanal Alemde Hizmet Etmek Daha Kolay Bir Hâl Aldı ve Risale Forum Sitemiz Gibi Birçok Sitemiz Var Allah'a Şükürler Olsun. Bu Sayede Geniş Bir Kitleye Hedef Olunuyor Nurlar ve İslamiyet. Ve Bildiğiniz Gibi Facebook Adlı Siteye Günde Okadar Çok Kişi Giriyor ki Onlara Nurlara Tanıtmak İsteriz. Bu Yüzden Araştırdım Ve RisaleForum Sitemizin Facebook'ta Bir Sayfası Olmadığını Gördüm ve Hemen Sayfayı Oluşturdum. Hakkınızı Helal Edin Danışmadan Oluşturdum Ama Henüz Yayına Başlamadık.Eğer İsterseniz Yayına Başlayacağız İnşallah.. Yönetici Kardeşime Burdan Duyuru Olsun. Eğer Derse ki Bu İşi Biz Yaparız Sayfayı Ona Verebilirim. Amacımız Hizmet Olduğundan Bir Sorun Olacağını Düşünmüyorum Ama Site Yöneticilerine Kalmış Tabi Bu Durum.. Dileyen Olursa Facebook'tada RisaleForum Sitemizden Paylaşım Almak ve Bilgimizi Geliştirmek İsterseniz Açmış Olduğum Sayfaya Bekliyorum..Tabi ki Önerilerinizide..Rabbim Hepimizden Razı Olsun...Amacımız Rıza-i İlahi..

Facebook Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Evet fazla mal göz çıkarmaz :)

Tarafımızdan açılmış olan bu iki sayfa zati mevcut; ama facebook kullanılış amacına bizler burası gibi fazla müdahale edemediğimiz için bu hakikatleri burada daha kuvvetli paylaşma düşüncesindeyiz, sizin ve diğer internet kullanıcılarının da facebook gibi asıl amacı arkadaşlık sitesi olan sitelerden uzak durmanızdır..

Risale-i Nur Forum | Facebook

RisaleForum.Net - Risale-Nur Endeksli Forum Sitesi | Facebook