Profil Mesajı Limiti ve Konu Kaynakları Hakkında Duyuru...

Huseyni

Müdavim
Selamünaleyküm kıymetli üyelerimiz;

• Yönetim tarafından yapılan istişareler ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda Profil Mesajlaşma sınırı 250 mesajdan 150 mesaja indirilmiştir. Buna göre; 150 mesaja ulaşan her üye profil mesajlaşma özelliğinden faydalanabileceklerdir. Hayırlara vesile olması dileğiyle.

• Yine yapılan istişareler sonucu alınan diğer karar ise; Açtığımız konularda kaynak verilmesi hakkındadır. Kaynağı belli olmayan ve verilmeyen her yazı, konu vs. konunun, yazının sahibine karşı yapılan bir haksızlıktır. Bu karar doğrultusunda; Konu açan her üye konunun kaynağını anlaşılır şekilde yazmak, kaynağı belli olmayan konularda koptyaladığı sitenin ismini vermek ya da alıntı olduğunu belirtmek zorundadır. Bu kurallar dışına çıkan konular yönetim tarafından silinecektir. Üyelerimizden bu konuya hassasiyet göstermelerini diliyoruz.
Baki Selam ve Dua İle....
RisaleForum.Net Yönetim

akna

Well-known member
Selamünaleyküm kıymetli üyelerimiz;

• Yine yapılan istişareler sonucu alınan diğer karar ise; Açtığımız konularda kaynak verilmesi hakkındadır. Kaynağı belli olmayan ve verilmeyen her yazı, konu vs. konunun, yazının sahibine karşı yapılan bir haksızlıktır. Bu karar doğrultusunda; Konu açan her üye konunun kaynağını anlaşılır şekilde yazmak, kaynağı belli olmayan konularda koptyaladığı sitenin ismini vermek ya da alıntı olduğunu belirtmek zorundadır. Bu kurallar dışına çıkan konular yönetim tarafından silinecektir. Üyelerimizden bu konuya hassasiyet göstermelerini diliyoruz.
Baki Selam ve Dua İle....

RisaleForum.Net Yönetim

güncelleme

Mert~

Member
eee, şimdi ne olacak? Profilime bi arkadaş mesaj bırakmış, selam vermiş ben nasıl cevab verecem(Selam almak farz ama)