msnyle ilgili bi sorunum yine var

istiðna

Active member
ya az once daymın kızını maillerıne bakıcaktık,yazıyoduku bu adresın oturumu acık kalmıs ve benım maillerım ılk cıktı ,adrsıı oturunmunu kapattık sonra onunkıleri okuduk, ben bı sey anlamadım ya? ^o)

Merih

Well-known member
:) senin bilgisayarinda sen daha önce mail oturumu açtığın için öyle yazı çıkar Başlat / oturumu kapat aç yaparsan düzelir yada o sayfadan
Bu hesabın oturumunu kapatın ve başka bir e-posta adresi kullanarak oturum açın.

seçenegini tıklayın düzelir.

istiðna

Active member
Merih ' Alıntı:
:) senin bilgisayarinda sen daha önce mail oturumu açtığın için öyle yazı çıkar Başlat / oturumu kapat aç yaparsan düzelir yada o sayfadan
Bu hesabın oturumunu kapatın ve başka bir e-posta adresi kullanarak oturum açın.

seçenegini tıklayın düzelir.

abi bu başlat-oturumu kapat nerede kı?bulamıyorum

Merih

Well-known member
sen o halde o mail kısmına tıkladığında
Bu hesabın oturum unu kapatın ve başka bir e-posta adresi kullan arak oturum açın
seçenegine gir mail hesabina tekrar giriş yap yada bilgisayarini kapatıp yeniden aç

istiðna

Active member
Merih ' Alıntı:
sen o halde o mail kısmına tıkladığında
Bu hesabın oturum unu kapatın ve başka bir e-posta adresi kullan arak oturum açın
seçenegine gir mail hesabina tekrar giriş yap yada bilgisayarini kapatıp yeniden aç

abi olmuyo,olmuyo,olmuyo...
ya dedıgın gıbı yaptım ama yıne aynı seyler karsıma cıkıyor,Allah rızası için bi yardım ya...

istiðna

Active member
Merih ' Alıntı:
sen en iyisi bilgisayarı kapat ve geri aç hiç bişi olmadı fişini çek geri tak en garanti yol

tamam :)_________________________________________________abi Allah razı olsun.oldu sonunda cok tesekkur ederim :).kökten kapatınca oldu.cok tesekkur ederim,Allah seni başımızdan eksik etmesin.Allah ne dilegı nvarsa versin.....

:) :) :) :) :) :)_________________________________________________abi teşekkürümü geri alıyorum,çünkü şimdi hersey eskısınden de berbat oldu,bi şey anlamadım kiiiiii ^o)

huzurum

Member
istiğna ' Alıntı:
tamam :)_________________________________________________abi Allah razı olsun.oldu sonunda cok tesekkur ederim :).kökten kapatınca oldu.cok tesekkur ederim,Allah seni başımızdan eksik etmesin.Allah ne dilegı nvarsa versin.....
Allah iyiliğini versin istiğna

:) :) :) :) :) :)_________________________________________________abi teşekkürümü geri alıyorum,çünkü şimdi hersey eskısınden de berbat oldu,bi şey anlamadım kiiiiii ^o)

Yeltegiyan

Elfidam
istiğna ' Alıntı:

yihaha ;D :D ;D