msnyle ilgili bi sorunum yine var

istiðna

Active member
Sergerdan ' Alıntı:
Hayır kesinlikle ;D
latife bir yana ahmet abi gelmedi ki daha :angel: Merih varsa o da bilebilir.
abi bu son yardımınız olabilir.iyi düsünün.neyse.
ya benim sorunum.parolamı değistirmek istiyorum ama gizli yanıtımı hatırlamıyorum,bunu başka bi yoldan nasıl yapabilirim.

Hersiniyen

Well-known member
istiğna ' Alıntı:
abi bu son yardımınız olabilir.iyi düsünün.neyse.
ya benim sorunum.parolamı değistirmek istiyorum ama gizli yanıtımı hatırlamıyorum,bunu başka bi yoldan nasıl yapabilirim.
Gizli sorunun yanıtını bilmiyorsan eğer öncelikle gizli sorunu değiştirmen gerekiyor, gizli sorunu değiştirdikten sonra parolanı değişebilirsin.

Hersiniyen

Well-known member
sağ üstte sign out un altında

Options -> View and edit your personal information -> burada tekrardan şifre isteyecek şifreni girdikten sonra açılan sayfada Güvenlik kısmı var oradan değiştirebilirsin.

istiðna

Active member
_ahmet_ ' Alıntı:
sağ üstte sign out un altında

Options -> View and edit your personal information -> burada tekrardan şifre isteyecek şifreni girdikten sonra açılan sayfada Güvenlik kısmı var oradan değiştirebilirsin.
denemeye başladım.inş olur...

Merih

Well-known member
Türkçesi ile Mail box da (yani msn mailde) sag üst köşeden Seçenekler - Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin kısmına girip şifreniz ile gizli sorunuzu değişebilirsiniz veya şifrenizi

istiðna

Active member
Merih ' Alıntı:
Türkçesi ile Mail box da (yani msn mailde) sag üst köşeden Seçenekler - Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin kısmına girip şifreniz ile gizli sorunuzu değişebilirsiniz veya şifrenizi
abi seceneklerden kişisel bigilerime baktım ama düzenle,görüntüle kısmını bulamadım.bıraz daha acarak anlatır mısnız.size zahmet oluyor ama bugun algılamakta zorluk cekıyorum.belkı sız en ıyı sekıldede anlattınız ama dedım ya.sorun bende olabılır...

Merih

Well-known member
mailix7.jpg

bu şekilde gösteriyim yalniz benim mail box um Windows Live Hotmail seninki eski sürümde olabilir.

Merih

Well-known member
hyr Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin yeri çıkması gerek eğer çıkmazsa senin mail boxun eski demekki

istiðna

Active member
merih abiiiii

Merih ' Alıntı:
hyr Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin yeri çıkması gerek eğer çıkmazsa senin mail boxun eski demekki
bılmıyorum yok ,bulamıyorum.ama ben yarın bı daha buraya bakıp denıyıcem.
hem sız bızım bılgısayar hakkında ne bıcım konusuyosunuz oyle.kendısı yepyenıdır.2 aylıktır abisi.eger hala eskı dıyorsanız bende bı bıldıgınız vardır derım.
sızı yordum hakkınızı helal edin._________________________________________________abi sabah mesajlarda vecızelerle ilgili bi program gormustum ama sımdı bulamıyorum.nerede.?

Merih

Well-known member
bak sen yap biliyormusun hiç uğraşma

http://login.live.com/

bu adrese gir şimdi normal msn oturumu açiyormuş gibi mail adresini ve şifreni yaz oturum aç oradan parola gizli sorunuz kısmı çıkacak değiştir e tıkla ve değiştir

istiðna

Active member
abi Allah razı olsun.yaptım.neden ılk bunu vermedınızde bu kadar hem sız hem ben ugrastım?
ama cok tesekkur ederım.sonunda becerdım.hakkınızı helal edın.

istiðna

Active member
merih abi burada mısın?

Merih ' Alıntı:
sonradan aklıma geldi :) ben hep diğer türlü yaptiğim için neyse işin görüldüyse sorun yok
:) ;)_________________________________________________ya bılen varsa yardımcı olsun.ya benım adresım acık kalmıs ve bu yuzden baskaları msnsıde kendı maillerıne baktıgında benımkılerı adresıme gelen maiillerı okuyabılıyor,ben bunu nasıl duzeltıcem?_________________________________________________abi bana bı yardım edebılır mısın? lutfen