Merhaba

nurum87

Yeni Üye
Selamün aleyküm. Bendeniz islamiyeti sonradan seçtim ve onu daha iyi idrak etmeye başladım. Çevremde sohbet edebileceğim, islami konuları tartışabileceğim, fikir alış-verişinde bulunabileceğim ilim, irfan, bilgi sahibi pek kimse yok ne yazık ki. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Allah'a emanet olun.

Yorgun

Well-known member
Selamün aleyküm. Bendeniz islamiyeti sonradan seçtim ve onu daha iyi idrak etmeye başladım. Çevremde sohbet edebileceğim, islami konuları tartışabileceğim, fikir alış-verişinde bulunabileceğim ilim, irfan, bilgi sahibi pek kimse yok ne yazık ki. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Allah'a emanet olun.

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz.. Üyeliğiniz hayırlı olsun..

En doğru kararını vermişsiniz hayırlı olmasını temenni ederim.

Site size baştan karışık gelmiş olabilir , Siz merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz. Bende ilmi zayıf olarak Risaleforum a üye olduktan sonra eksiklerimi bilmediklerimi açıkça yazdım ve Rabbim forumdaki hocalarımızdan ve kardeşlerimden razı olsunki ellerinden gelen hertürlü yardımı yaptılar.

O yüzden aklınıza takılan varsa çekinmeden yazabilirsiniz. Ben birçok foruma üye oldum ama en doğru yer Risaleforum.net olduğunu anladım.

Gerek yönetimdeki değerli kardeşlerimiz, gerek hocalarımız ve forumdaki değerli kardeşlerimizi tanımaya başlarsanız sizde anlıyacaksınız. Doğru adreste olduğunuzu, Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun.

NİSANUR

Well-known member

aleykum selam.. Mevlam mübarek eylesin inş... üyeliğiniz hayırlı olsun inş....istifadeniz bol olsun inş....selam ve dua ile...

heysem

Well-known member

ve aleykum selam hos geldiniz kardesim.
Rabbim hayirli mübarek eylesin yar ve yardimciniz olsun InsALLAH.