Kullanıcıların Dikkatine!!!!!!

mihrimah

Well-known member
Site içinde arama yapmadan konu açmamanız rica olunur.
Şayet daha önce açılmış olan konu tekrar açıldığı takdirde yönetici tarafından birleştirilir.
Bu işlem sonucunda konuların açılma tarihine göre sistem otomatik olarak sıralar.
ilk acilan konu tarihine saatine gore otomatik ilk konu olarak forumda yer alir...

Site Yönetimi

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Allah razi olsun mihrimah ek olarakda bu link'e bakilsin lutfen http://www.risaleforum.net/site-yon...foruma-yeni-konu-acmadan-once-mutlaka-okuyun/ ve ayrica bu bolumu tumden incelemek okumak lazim anlasilan yine yeniden

Site Yönetiminden Size - Risale Forum - Bediuzzaman Said Nursi - Risale-i Nur Külliyatı

Birlestirilen konularda bazi kardeslerimiz rahatsiz olmus anlasilan.(emege saygi anlaminda birlestiriliyordu konular silinse dahami guzel olurdu acaba )

Cok rica ediyorum burda kimsenin kimseden ustunlugu yok hic kimse kimsenin hakkina girmemek icin elinden geleni yapiyor Allah razi olsun tum kardeslerden...

"sen yöneticisinde sana ayrıcalık olacak değil herhalde dimi"
diyerek bilip bilmeden kul hakkina girmeyelim lutfen
:Y:

Selam ve dua ile....

İlim-irfan

Well-known member
Allah razi olsun mihrimah ek olarakda bu link'e bakilsin lutfen http://www.risaleforum.net/site-yon...foruma-yeni-konu-acmadan-once-mutlaka-okuyun/ ve ayrica bu bolumu tumden incelemek okumak lazim anlasilan yine yeniden

Site Yönetiminden Size - Risale Forum - Bediuzzaman Said Nursi - Risale-i Nur Külliyatı

Birlestirilen konularda bazi kardeslerimiz rahatsiz olmus anlasilan.(emege saygi anlaminda birlestiriliyordu konular silinse dahami guzel olurdu acaba )

Cok rica ediyorum burda kimsenin kimseden ustunlugu yok hic kimse kimsenin hakkina girmemek icin elinden geleni yapiyor Allah razi olsun tum kardeslerden...

"sen yöneticisinde sana ayrıcalık olacak değil herhalde dimi" diyerek bilip bilmeden kul hakkina girmeyelim lutfen:Y:

Selam ve dua ile....

Neden demek istediğim anlaşılmıyor herhalde ben o konuyu senden önce açtım madem birleştirecen kendinikini sil sen kalkıp kendi yazını üste beniki alta koymuşsun gören neder salak mı bu adam aynı yazıyı neden bir daha eklemiş der ayrıca benikinide silebilirsin hiç fark etmez ama kendinikini üste alıp benikini alta çekmen hiç hoş değil benim hoşlanmadığım olay budur yanii hiçte önmeli değil konuyu sen açmışın ben açmışın ve şimdi silebiliyorsan benim açtığım o konuyu birleştirdiğin yerden sil birde forumda hangi konular açılmış diye takip et ve birleştireceğin zaman bizim haberimiz olsun açtığımız konu alıntı gibi alta çekilmesin şimdi demek istediğimi anlatabildim mi ?

Selam ve Dua ile....

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Neden demek istediğim anlaşılmıyor herhalde ben o konuyu senden önce açtım madem birleştirecen kendinikini sil

gordugum kadariyla sizde beni anlamiyorsunuz birlesme olduysa konuda ya ayni konudur yada actiginiz ,actigimiz konuyu destekleyici bir paylasimdir birlestirilmistir ,forum sakinlerinin arama yaptiginda hepsini bir arada bulma ozeligi olur bu yuzden birlesmistir.......

sen kalkıp kendi yazını üste beniki alta koymuşsun

Bunu ben bilincli olarak YAPMIYORUM kardesim konuyu acan kardesim mihrimah yeterince aciklama yapmis birdaha okuyun lutfen..!!!! sistem birde birsey degilmi?

Bu işlem sonucunda konuların açılma tarihine göre sistem otomatik olarak sıralar.
ilk acilan konu tarihine saatine gore otomatik ilk konu olarak forumda yer alir...

Huseyni

Müdavim
Neden demek istediğim anlaşılmıyor herhalde ben o konuyu senden önce açtım madem birleştirecen kendinikini sil sen kalkıp kendi yazını üste beniki alta koymuşsun gören neder salak mı bu adam aynı yazıyı neden bir daha eklemiş der ayrıca benikinide silebilirsin hiç fark etmez ama kendinikini üste alıp benikini alta çekmen hiç hoş değil benim hoşlanmadığım olay budur yanii hiçte önmeli değil konuyu sen açmışın ben açmışın ve şimdi silebiliyorsan benim açtığım o konuyu birleştirdiğin yerden sil birde forumda hangi konular açılmış diye takip et ve birleştireceğin zaman bizim haberimiz olsun açtığımız konu alıntı gibi alta çekilmesin şimdi demek istediğimi anlatabildim mi ?

Selam ve Dua ile....

İlim irfan kardeş güzel ve devamlı paylaşımlarınız var eyvallah, Allah razı olsun bu noktada. Yalnız direkt böyle olumsuz bi hüküm vermeniz sizin gibi biri için hoş bişey değil. Yani şu eleştirinizi karşıdakinin kesinlikle kasıtlı yaptığı üzerine yapmışsınız. Müslüman sui zan değil hüsnü zan eder. Lütfen dikkat edelim ve uayrınız varsa biz dinleriz, hoş bi üslupla da bunu dile getirebilirsiniz. Selam ve dua ile.

İlim-irfan

Well-known member
Tamam kardeşim tamam çokta dert etmeyin dediklerimi olan olmuş ne desek boş benim anlamadığım şey konuyu ben mi önce açtım NuruAhsen mi şimdi anladığım kadarıyla otomatik sisteme göre NuruAhsen önce açmış hiçte inanasım gelmedi ama neyse ne desek boş Hüseyni nin dediği gibi biz hüsni zanda bulunalım bu hiçte önemli olmayan bir mevzu yüzünden konuyu büyütmeyelim olay dediğiniz gibi olsun

Selam ve Dua ile...

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
şimdi anladığım kadarıyla otomatik sisteme göre NuruAhsen önce açmış hiçte inanasım gelmedi

Insan kalbi kirmak ne kadar kolay , konuyu uzatmak istemiyorum ama su cumlenize oyle kirildimki sanki bile bile yapiyormusum gibi sucluyorsunuz :016:
http://www.risaleforum.net/islam-ak...zenin-sunnete-en-uygun-defin-yeri/#post186425

su konuda birimiz sabah birimiz aksam acmisiz konuyu guzel kardesim buyrun resimlere bakin....

Vesselam...........

Merih

Well-known member
ilim-irfan benzer olay daha önce siteye giriş esnasında banlandığınızı gerekçe gösterdiğinizde de olmuştu. Çok peşin hükümlü ve söylenenleri anlamamakda ısrar eden bir yapınız var NuruAhsen Resimlerle konunun paylaşım tarihinide screen koyarak göstermesine rağmen hala hiç inanasım yok türünden söylemlerde bulunuyorsunuz. ve Gerçekten gülünç duruma düşüyorsunuz bence daha fazla üstelemeyiniz. Resimlerden de anlaşılacağı üzere sizin İNANASINIZ olmasada NuruAhsen in açtığı Konu Sizden saat olarak daha önce açılmış. Siz buna inanmasanızda resimler öyle diyor.

İlim-irfan

Well-known member
ilim-irfan benzer olay daha önce siteye giriş esnasında banlandığınızı gerekçe gösterdiğinizde de olmuştu. Çok peşin hükümlü ve söylenenleri anlamamakda ısrar eden bir yapınız var NuruAhsen Resimlerle konunun paylaşım tarihinide screen koyarak göstermesine rağmen hala hiç inanasım yok türünden söylemlerde bulunuyorsunuz. ve Gerçekten gülünç duruma düşüyorsunuz bence daha fazla üstelemeyiniz. Resimlerden de anlaşılacağı üzere sizin İNANASINIZ olmasada NuruAhsen in açtığı Konu Sizden saat olarak daha önce açılmış. Siz buna inanmasanızda resimler öyle diyor.

Konunun kapanmasını söylemiştim neden hala üsteliyorsunuz ayrıca tüm mesajları oku ondan sonra hakkımda konuş ben inanmıyorum dedim ama eğer 2.ci olarak ben eklediysem bile silin dedim ayrıca resmi gördükten sonra inanasım yok dediğimide nerden çıkardın ben inanasım yok dedikten sonra resim kondu dikkatini çekerim illa laf çarpacaksan bütün mesajlarımı vesırasına göre oku ondan sonra konuş bile bile resmi gördüğüm halde inanasım gelmiyor gibi bir sözü nerde sarf etmişim sende onu resimle göster bakalım bana ve ayrıca diğer mesajımdada söyledim gibi çokta umrumda olan bir mevzu değil dedim elbet hatalı olduğum yanlarım vardır kabul ederim ve varda tabii ama hüseyni abinin mesajından sonra konu kapansın dedim ayrıca bu birleştirmeden neden haberim yok diye sitemde ettim ve böyle bir birletirme yapılacaksa beniki 2.ciyse silinsin dedim aynı yazıyı alta alat koymanın anlamı yokki birleştirme tek bir çatı altında olsun tamamı lafı uzatacaksan tüm mesajlarımı sırasına göre oku ona göre konuşalım ayrıca o bahsettiğin konuda Ben banlandığımı idda etmedim yine önemsiz bir tartışma üzereyken herzaman olduğu gibi foruma girdim girişimde sorun yoktu bana eleştiri yapılan konuya girdim burdada sorun yoktu tam eleştiriye cevabımı ekliyeceğim sırada kısa süreliğine foruma girişim engellendi dedim bu nedense hem kısa süreliğine oldu ve başka bir zamandada başıma gelmedi o mevzu kapantıktan sonra hele hiç gelmedi bu biraz garip değil mi ve ben bunun neden olduğunu sordum sormaktan en büyük hakkım değil mi bunu yapmamdaki sakınca ne ? neyse tekrar söylüyorum gereksiz bir konu uzayıp gitti dediklerim anlaşılmıyor zaten bu yüzden böyle meselelerle karşılaştığım için kolay kolay kimsenin açtığı konuya yorum yapmıyorum iyi veya eleştiri hiç fark etmez bu yüzden kapansın şuu mevzu eğer uzatacaksan tüm mesajlarımı bi zahmet oku sırasına göre diyeceğini öyle söyle

Selam ve Dua ile...

Merih

Well-known member
Tamam kardeşim tamam çokta dert etmeyin dediklerimi olan olmuş ne desek boş benim anlamadığım şey konuyu ben mi önce açtım NuruAhsen mi şimdi anladığım kadarıyla otomatik sisteme göre NuruAhsen önce açmış hiçte inanasım gelmedi ama neyse ne desek boş Hüseyni nin dediği gibi biz hüsni zanda bulunalım bu hiçte önemli olmayan bir mevzu yüzünden konuyu büyütmeyelim olay dediğiniz gibi olsun

Selam ve Dua ile...

Mesajınıza bakarmısın lütfen hüsni zanda bulunmayayım diyorsun sonrada hiç inanasım gelmedi diyerek insanları zan altında bırakıyorsunuz. kendinizle çelişiyorsunuz resmen herneyse konu daha fazla uzamasın İnsanların Haklılıklarına gölge düşürmeyelim.

İlim-irfan

Well-known member
Mesajınıza bakarmısın lütfen hüsni zanda bulunmayayım diyorsun sonrada hiç inanasım gelmedi diyerek insanları zan altında bırakıyorsunuz. kendinizle çelişiyorsunuz resmen herneyse konu daha fazla uzamasın İnsanların Haklılıklarına gölge düşürmeyelim.

Bu mesajımda hatalı olduğumu kabul edip bunu bir önceki mesajımda söyledim niye bütün mesajımı iyi okumuyorsun sana hatalı olduğun noktayı gösterdim onunla ilgili nedense birşey demiyorsun neyse kapatalım artık şu meseleyi tekrar söylüyorum NuruAhsene karşı bir yanlış hata işledim kendisinden tekrar özür dilerim Allah razı olsun NuruAhsen dende ince anlıyışlı olup hatamızı olgunlukla karşıladı konu artık kapanmıştır

Selam ve Dua ile...