Kadınları Anlama Formulü Bulundu... !!!

nurul reþha

Well-known member
EsPiRiLi kArİkAtÜrLeR :)))

komikkarikatur56.jpg

nurul reþha

Well-known member
Cevap: EsPiRiLi kArİkAtÜrLeR :)))

kardeşler biliyorsunuz ki dinimiz paylaşmayı emreder :) sizinde beğendiğiniz resimleri paylaşmanız paylaşımcı ruhumuzu geliştirecek :)

ziyakarababa

Well-known member

yaahuuuu ben buraya bir türlü ne resim yükleyebildim nede video
bir türlü ögrenemedim
allahrazı olsun elimizden tutanda olmadı.

_vatan_

Well-known member

karikatürler süper helede şu bilgisayrlı civciv ve şu emniyet kemeri çok güzel ama buda bükçe diline ters değilmi delailin-nur he .
bide evet bende resim paylaşamıyorum vidyoda hakeza şu melek bizede bi yardımcı olsun yahu bize de bi melek dokunsunda bizde çözelim paylaşım olayını bizde paylaşalım dimi ziyakarababa abim

nurul reþha

Well-known member

karikatürler süper helede şu bilgisayrlı civciv ve şu emniyet kemeri çok güzel ama buda bükçe diline ters değilmi delailin-nur he .
bide evet bende resim paylaşamıyorum vidyoda hakeza şu melek bizede bi yardımcı olsun yahu bize de bi melek dokunsunda bizde çözelim paylaşım olayını bizde paylaşalım dimi ziyakarababa abim
kimse resim eklemeyi bilmiyor mu cidden desenize konu hakkında paylaşım yapacak kardeşler yok diye :(oysa eklenecek resimleri merak etmştm ...

_vatan_

Well-known member

bismillahirrahmanirrahimmm oda ne abicim zaten o formülü ezber yapana kadar bırak ezberi anlayana kadar ömür geçer gider uğraşmaya değmez al bitane emnyet kemeri otur yanına tamam işte

nurul reþha

Well-known member

bismillahirrahmanirrahimmm oda ne abicim zaten o formülü ezber yapana kadar bırak ezberi anlayana kadar ömür geçer gider uğraşmaya değmez al bitane emnyet kemeri otur yanına tamam işte
cık cık cık hiç yakışmadı şimdi bukçeyi anlamammışsınız birdaha okuyun :) bir fıkra vardı:
Temel bir gün yolda giderken ayağı bir şişeye çarpar içinden cın çıkar ve Temele dile benden ne dilersen der.
Temel bu ya oda iki şeritli bir yol dilemiş cin uzun iş başka bir dilekte bulun demiş.Bizim Temel bu seferde köprü dilemiş cin bunuda eretleyerek başka bir dilekte bulun demiş.Temel durmuş düşünmüş ve kadınları anlamak istiyorum demiş.Bizim cin Temele dönüp yol kaç şeritli olacaktı demiş :) :) :)

_vatan_

Well-known member

cık cık cık hiç yakışmadı şimdi bukçeyi anlamammışsınız birdaha okuyun :) bir fıkra vardı:
Temel bir gün yolda giderken ayağı bir şişeye çarpar içinden cın çıkar ve Temele dile benden ne dilersen der.
Temel bu ya oda iki şeritli bir yol dilemiş cin uzun iş başka bir dilekte bulun demiş.Bizim Temel bu seferde köprü dilemiş cin bunuda eretleyerek başka bir dilekte bulun demiş.Temel durmuş düşünmüş ve kadınları anlamak istiyorum demiş.Bizim cin Temele dönüp yol kaç şeritli olacaktı demiş :) :) :)
:) :) :) :) :)

nurul reþha

Well-known member

cok güzel karikatürler
ellerine saglık
artık sen paylasacaksın
yada bizede ögreteceksin
tabiki de öğrendiğimizi öğretmek vazifemizdir . :)
1. adım: Öncelikle eklemek istediğiniz resim yada karikatürü bilgisayarınıza yüklüyorsunuz.
2.adım: ImageShack® - Online Media Hosting bu linke tıklıyorsunuz.
3.adım: browse yazılı butona tıklayıp istediğiniz resmi yüklüyorsunuz.
4.adım:resim başarıyla yüklendi yazısını gördükten sonra resme tıklayarak büyümesini sağlıyoruz.Ve resim büyüdükten sonra üzerine tıklayıp resme bak diyoruz.
5.adım: üst kısmdan resmin linkini kopyalıyoruz.
6.adım:Foruma gelip grafik ekle ye tıklıyoruz ve URL den deyip linki kutuya yapıştırıyoruz.
7.adım: tik işareti olan kutucuktan işareti kaldırıyoruz.artık resim paylaşıma hazır konuma gelmiş bulunuyor....
kolay gelsin :)

nurul reþha

Well-known member

AYRILIK VAKTİ :( FORUM SİZE EMANET KARDEŞELR BAYRAMDAN SONRA TEKRAR FORUMUMA GELİCEM :( :( :(
BENDE DEDEMİ VE ANNE ANNEMİ ZİYARETE GİDİYORUM :) BU GÜZEL...

driy.jpg