erkekler ne zaman ağlar...

erkekler ne zaman aðlar..

• tuttuklarý takým þampiyonluðu kaçýrdýðýnda...

Kullanılan: 7 12.5%
  • yeni aldýklarý arabalarýný...otoparkta biri boydan boya çizdiðinde

Kullanılan: 3 5.4%
  • sevipte kavuþamadýklarýnda...

Kullanılan: 23 41.1%
  • acýklý bir türk filminde...( genellikle gizlice )

Kullanılan: 1 1.8%
  • erkek adam aðlamaz...

Kullanılan: 5 8.9%
  • hastalandýklarýnda...( grip dahi olabilirler farketmez..)

Kullanılan: 6 10.7%
  • erkekler sadece bebekken aðlar...

Kullanılan: 11 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    56

HAYA

Sevdam Davam
bence gerçek aşk kalbinde neyse onun için aglar bu bir maç yar da olabilir ama gerçekten aglıyorsa ALLAH için agladıgını andır o zaman aglamak degil gönülü temizlemek içindir bence erkeklerde aglarlar ama dünyalık için belki iki damla gözden çıkan ikidamla ya kalp ve ruh nefsin ıslagı için bir ömür boyu bence aglayın aglayınki su nasıl ateşi söndürürse senin kalbinde o gözyaşlarıyla hak diyerek dirilsin bilmem dogrumu ama bence herkes aglamalı ve akan yaşlar bizi sonsuzlukta diritmeli dua ile

Huseyni

Müdavim
Ağlamak; Özellikle de Allah için Habibullah s.a.v. için ağlamak, Sahabe mesleğidir. Sahabelerin bi çoğu ömrünün sonlarına doğru bu yüzden gözlerini kaybetmişlerdir. Bahsettiğimiz bu tür ağlamaksa, ondan ağlamayan göz utansın. Yok dünya için ağlamaksa, o zaman ağladığımıza ağlıyalım.:016::038:

Satuk Buðra Han

Well-known member
Aslında erkekler de en az kadınlar kadar aglar
ama içlerine akıtırlar yaşlarını onları aglarken yakalamak zordur sadece
ben bunu babamdan biliyorum
cok sert bir kişiligi olan ve hiç zayıflık belirtisi göstermeyen babandan biliyorum
bunu bir gün onu aglarken gördügümde anladım ve hayatımda ögrendigim en acı tecrübe buydu
erkekler gizli aglarmış
bunu babamı görünce anladım ve hiç unutmadım o kareyi bunu yazarken bile agladım şimdi
ama paylaşmak istedim bi babayı aglarken görmek cok acı veriyormuş insana hala etkisini üzerimde taşırım o anının

Tarihci

Marmara Tarih
cok sert bir kişiligi olan ve hiç zayıflık belirtisi göstermeyen babandan biliyorum
bunu bir gün onu aglarken gördügümde anladım ve hayatımda ögrendigim en acı tecrübe buydu
erkekler gizli aglarmış
bunu babamı görünce anladım ve hiç unutmadım o kareyi bunu yazarken bile agladım şimdi
ama paylaşmak istedim bi babayı aglarken görmek cok acı veriyormuş insana hala etkisini üzerimde taşırım o anının

evet aynen öyledir, hele de babanın ağladığının görülmesi..

hudhud

Active member
erkekler gizli aglarmış

aynen size katılıyorum ama herkes erkek aglamaz diye bilir halbuki erkekler bazı bazı içlerine aglalar yani göz yaşlarını içlerine dökerler

ebrar172

Well-known member
her ne kadar erkekler ağlamaz diye bir ritüel varsa da...

bence erkekler ağlamalı ama erkeğe yakışır şekilde yani salya sümük ağlayan bir erkek korkunç olur..:dft005::dft005:

fakat sessizce gözyaşları yanaklarından süzülen , canı yanan ama heybetini bozmadan içi paramparça olsada dağlar gibi dimdik duran bir erkeğin gözyaşları bir nisanın gözyaşlarından bin kat daha tehlikelidir...:028:

( nisalar gözyaşını silah yapıyor diyenlere cevaben ...)

nurhadimi

üye Sorumlusu

bence erkekler ağlamalı ama erkeğe yakışır şekilde yani salya sümük ağlayan bir erkek korkunç olur..:dft005::dft005:

fakat sessizce gözyaşları yanaklarından süzülen , canı yanan ama heybetini bozmadan içi paramparça olsada dağlar gibi dimdik duran bir erkeğin gözyaşları bir nisanın gözyaşlarından bin kat daha tehlikelidir...:028:

ablam aynen katılıyorum

Tarihci

Marmara Tarih

erkeğin gözyaşları mermi ise nisanın ki havan topudur.. ve nisalar bunu çok yerinde kullanıyorlar.. ah ahh şu nisalar yok mu.. :007: