erkekler ne zaman ağlar?

hanýmlarda yanýtlasýn fikirlerini :)

• Kullanılan toplam oy
    24
hakkınızı helal edin ama hiçbir şık benim düşündüğüm cevaba uygun değldi bence erkeklerde insan ve her insanın fıtratında oldugu gibi onlarda duygusallar , yeri gelince ağlarlar taş kalpli değiller yaf:D

tebessüm

New member
zeynep1234 ' Alıntı:
hakkınızı helal edin ama hiçbir şık benim düşündüğüm cevaba uygun değldi bence erkeklerde insan ve her insanın fıtratında oldugu gibi onlarda duygusallar , yeri gelince ağlarlar taş kalpli değiller yaf:D

bencede yahu onlarda insan onlarda kalp taşıyor

T

Tarihci19

Misafir
kadınlar sevdikleri erkek duyabilecekse ağlar, erkeklerse ağladığını sevdiği görmesin diye elinden geleni yapar... bu sebeble erkekler ağlasalar da taksim nişantaşı çocuğu değilse ağladığını göremessiniz..

Sergerdan

Well-known member
Tarihci ' Alıntı:
kadınlar sevdikleri erkek duyabilecekse ağlar, erkeklerse ağladığını sevdiği görmesin diye elinden geleni yapar... bu sebeble erkekler ağlasalar da taksim nişantaşı çocuğu değilse ağladığını göremessiniz..

Tarihçi kardeş sana var ya beyaz uzun bir atkı süper gider :angel: zaten takım elbise giymeyi de seviyorsun.Senden çok ögrenecegim şey var çook ;D

T

Tarihci19

Misafir
Sergerdan ' Alıntı:
Tarihçi kardeş sana var ya beyaz uzun bir atkı süper gider :angel: zaten takım elbise giymeyi de seviyorsun.Senden çok ögrenecegim şey var çook ;D

estrf.. aldın da giymedim mi : )

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Sergerdan ' Alıntı:

Forumun kadir inanırı olur dimi ;D

Bu arada ben de ankete katılayım erkekler ağlamaz :p

zeyka

Member
Vallahi, erkekler ağlamaz diye bir laf vardır ama ben bunun yalan olduğunu biliyorum. Erkekler de ağlar, hem de nasıl ağlar. Ancak, kimi erkekler ağlamayı zayıflık olarak görüyorlar, bundan dolayı ağlamamak için kendilerini şartlandırmışlar. Oysa ki ağlamak, insanı yeniler, deşarjın yanında tazelir ve daha da güçlendirir.
Gelelim nedere, ne üzerine ağladıklarına. Bu tabi kişisine göre değişir. Hassasiyetler de kişiseldir. Ama genel bir futbol aşkını göz önünde bulundurursak, takımları şampiyon olduklarında ve yahut aynı şeyi bir tek hata ile kaybettiklerinde olsa gerek...
Saygılar

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
HTML:
<object width="200" height="20"><param name="movie" value="http://static.boomp3.com/player.swf?id=4872e374284b"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://static.boomp3.com/player.swf?id=4872e374284b" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="200" height="20"></embed></object>

Erkekler ağlamaz waov ne esaslı bi söz ama :O neden ağlamasın uğrunda ağlıyabileceği biri varsa ^o)

FaKiR

Meþveret Bþk.

erkekler sevinc gozyaslarida dokerler, :police: baba olduklarindada mesela ,
karsilarinda kendinden bir parca olan minicik bebegi gorunce dayanamzlar
hernekadar sogukkanli olmaya calissalarda kendilerini tutamazlar ,aglarlar

nurhadimi

üye Sorumlusu
Ynt: erkekler ne zaman ağlar?

hımmm niye ağlamasınlar yahu bir kalp ve vicdan onlarda taşıyorlar yeri geldiğinde elbette ağlarlar