Cumanız Mübarek Olsun........1000 FETIH SURESI OKUYORUZ.....

Huseyni

Müdavim
cumanız mübarek olsun kardeşlerim.bende 1 tane okurum inş.dua ile...:gül:

1 tanede bize nasib oldu ... kabul eder inşallah

2 tane okudum cümlemizinkini Allah kabul etsin

hayırlı cumalar 2 tanede fetih suresi ben alıyorum 1 bana diğeri anneme ALLAHA emanet olun

selamunaleyküm kardeşler... allahu teala (c.c.) hepinizden hepimizden razı olsun... cumanız mübarek gönül aleminiz nur olsun... bu nur deryasından bi katre feyizlenmek adına 5 tanede ben aldım allah-u teala (c.c.) kabul etsin inşallah...

hayırlı cumalar... ben de 1 tane okuyacağım inşallah...

1 tanede ben okuyum allah kabul etsin...

Cumanız mübarek olsun..Dua ile inşallah
1 tane aldım inşallah..

55+14=69 adet okundu.

allah kabul ve makbuleylesin,amin.

:037:hepinizin cuması mübarek olsun.ben kuran okuyamıyorum tam ama kalbim sizinle.3 bucuk aylık hamileyim.ettiginiz dualarda okudugunuz surenin sevabında bana ve dogmamış bebişime yer verirseniz yer verirseniz çok seviniriz.

allah şimdiden hayırlı evlatlar zümresine ilhak eylesin, amin.

Huseyni

Müdavim
S.a. Hayirli cumalar bende bu güzel kampanyaya 3 adet fetih suresi okuyarak katilmak istiyorum. Allah kabul etsin herkesin gönlüne göre versin. Amin

selamun aleyküm kardeşler biraz geç kaldım ama bir tane de ben okuyabilirim. bu aralar biraz rahatsızım dualarım sizinle Rabbim Kur'an ı azimüşan ı gönüllerimizden eksik etmesin. amin.!!!

allah acil şifalar versin.

Bir tanede ben okurum, Allah kabul etsin, cumamiz mubarek olsun....

2tane ben okurum inşallah

merhaba kardeşlerim p.c.yi ancak açtım çok geç kalmadıysam 3 fetih sureside ben alabilirim

selemün aleyküm arkadaşlarım sagıdeğer üyelerim.hepinizi candan muhabbetle selmlıyor 4 adet fetih suresini okuyorum.saygılarımla hepiniz allaha emanet olunuz.

allah kabul ve makbul eylesin, amin.

69+14=83 okundu.