Aralık 2010 Ayın Üyesi seçilmiştir.

ABDULLAH4

Forum Yöneticisi
Hayırlı , uğurlu olsun Abdullah kardeş.. Tebrık ederim

Allah razi olsun Hüdâ Kardesim
6.gif

aleyna v aleykum selam,

Ayın üyesi Abdullah abimi bende canı gönülden tebrik ediyor yüreğindeki hizmet aşkının ve azminin hiç solmaması için mevlaya dua ediyorum;

Abdullah abimi yaklaşık üç yıldır sanal alemden tanırım..burada oluşunu da kendisinden duydum.

Ben onun kadar vefalı onun kadar mücadeleci ve sabırlı bir müslüman tanımadım şu sanal denilen alemde;

Bir çok mekanda hizmet verdi yüreklice;

umarım bu güzel sitenizde de o güzel hizmetlerinden faydalanırısınız inşl..selametle

Ve Aleyküm selam Kuran Hizmetkari Ahayir kardesim öncelikle hos geldin.. bu aciz kardesine iltifat etmissin mumin muminin aynasidir nasil arzu ederse öyle görürümüs demek sende bu kardesini böyle arzu ettin Allah razi olsun senin ilminin mucadelenin yaninda bu acizin lafimi olur kardesim..tebdilimekanda ferahlık vardır dedik tavafuk oldu risaleforum Ailesine katildik senide burada görmek beni ziyadesiyle memnun etti gelisin daim olsun insallah güzel yazi ve yorumlarindan,da istifade edenlerden oluruz insallah...
6.gif

Aynen bende duanızı görünce Lemaat kardeş gibi dayanamadım, bizde duaya dahil olalım inş:).
BU ARADA TEBRİK EDERİM.

Rabbim razi olsun Bezminur Kardesim Dua larimiz cümle kardeslerimizle müsterek sizde Dua,da bulunun insallah
Rabbim cümle kardeslerimizin bu dünyada ve ahirette haklarinda hayirlisini nasip eylesin korktuklarindan emin umduklarina nail eylesin insallah Amin..
6.gif