Anne terligi

heysem

Well-known member
:Y:
Geldiği yer: avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner

İçeriği: radyoaktif madde içermeyen, kimyasal sonuclar olusturmayan, sadece kısa süreli noktasal fiziki acılar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliginde uçma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satisi-alisi yasal olan, ayaga giyilen ev esyasi görünümlü oldugu icin ayrica ruhsat gerektirmeyen kullanımı kolay silah 1400 metre mesafeden nokta atış yapabilen silahları yaratan insanların geçmişlerinde olduklarını düşündügüm ev esyasıdır
isin kilicindan daha hizli cekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amaçlıyken aksiyon antrenmani halini alır hayatımda gördüğüm ilk kırmızı renkteki tomahawk fuzesidir

Kullanımı: anne terligi aslinda q nun 007 icin yaptigi bir silahtır bu silahın türk annelerinin eline ne zaman gectigi tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandıkları aşikardır

şöyle ki;
anne, terligi fırlattıktan hemen sonra şu sözü sarfeder "getir o terligi çabuk!"( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyon dimi )

eger annenin gercekten o terligi istedigini saniyorsaniz zaten o terligi yemeyi haketmissiniz demektir zira bu cümle tamamen kurbanı bir ikilemin icine sürüklemek icin söylenmiştir siz kizgin bir anneye silahını teslim etmekle, istedigini yapmayarak anneyi daha cok kızdırmak arasında bir secim yapmaya zorlanırken pattt! ikinci terligi yersiniz
ve anne son psikolojik darbeyi indirir;
getir dedim sana o terlikleri!!!:H::H::H:
terligin verdigi zarar yasadığınız psikolojik çöküntüye oranla bir hiçtir

BakaLım o terLikten zamanında yemeyen varmı ?:011: