Allah ın rahmeti bereketi ve mağfireti üzerinize olsun:)

T

Tarihci19

Misafir
Aleykümselam hoşgeldiniz, üyeliğinizin aktif ve daimi olmasını temenni eder hayırlara vesile olmasını dilerim..

Sergerdan

Well-known member
hüzünlü gurbet ' Alıntı:
selamun aleyküm daha çok yeniyim..hayırlı olur inşaAllah..hayırlı paylaşımlarda buluşmak ümidiyle.. .) .)
Hoşgeldiniz,inşaallah istifade edersiniz siteden.
safinaz ' Alıntı:
Aleyküm Selam,hoşgeldiniz kardeşim. .)
Safinaz sizden bir yöneticilik kokusu alıyorum.Makam mevki para ve şöhret sizi bekliyor olabilir,isterseniz ahirette de alabilirsiniz karşılıgını. .)

Allah razı olsun..bu siteden istifade etmemek mümkün mü ki..daimi ziyaret ettiğim siteler arasında olacak inşaAllah..hakikaten dolu dolu.selam ve dualarımla...

vealeykümselam

hoşgeldiniz sefalar getirdiniz kardeş

pic128ifcm8dh5np2.gif

üyeliğiniz hayırlı kardeşliğiniz daim olsun inş

hayırlı paylaşımlarda buluşmak dileğimle

selam ve dua ile

safinaz

Member
Sergerdan ' Alıntı:
Safinaz sizden bir yöneticilik kokusu alıyorum.Makam mevki para ve şöhret sizi bekliyor olabilir,isterseniz ahirette de alabilirsiniz karşılıgını. .)
İnşallahhhhhh!,Rabbim ne güzel bir dua...amin,amin,amin... .)

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
hüzünlü gurbet ' Alıntı:
selamun aleyküm daha çok yeniyim..hayırlı olur inşaAllah..hayırlı paylaşımlarda buluşmak ümidiyle.. .) .)

ve aleykumselam

Güyâ şu güneş bizlerle konuşuyor. Der: "Ey kardeşlerimiz! Tevahhuşla sıkılmayınız. Ehlen sehlen, merhaba, hoş teşrif ettiniz. Menzil sizin; ben bir mumdâr-ı şehnâz.

"Ben de sizin gibiyim; fakat sâfî, isyansız, mutî bir hizmetkârım. O Zât-ı Ehad-i Samed ki, mahz-ı rahmetiyle hizmetinize beni musahhar-ı pürnur etmiş. Benden hararet, ziyâ; sizden namaz ve niyaz."

Yahu, bakın kamere. Yıldızlarla denizler, herbiri de kendine mahsus birer lisânla, "Ehlen sehlen, merhaba," derler. "Hoş geldiniz, bizi tanımaz mısınız?" ( Sözler | Lemeât )