23 Mart Bediüzzaman'ın Vefat Yıldönümüne Kadar Yasin-i Şerif Okuma Programı

Ukbaa

Well-known member
Veeeee Üstadımız Bediüzzaman Said Nursi için hazırlamış olduğumuz
Yasin-i Şerif Okuma Yarışmamızın Sonuçlarını açıklıyoruz…

Önce Gruplarımıza Bakalım...

6. olan grubumuz
Mucizat-ı Ahmediye Risalesi Grubu : 117 Yasin-i Şerif

5. olan grubumuz
İhlas Risalesi Grubu : 168 Yasin-i Şerif

4. olan grubumuz
Şükür Risalesi Grubu : 218 Yasin-i Şerif

3. olan grubumuz
Ayet-ül Kübra Risalesi Grubu : 285 Yasin-i Şerif

2. olan grubumuz
Uhuvvet Risalesi Grubu : 316 Yasin-i Şerif

1.olan grubumuz
Haşir Risalesi Grubu : 412 Yasin-i Şerif

Bireysel Değerlendirme Sonuçları

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
190 Yasin-i Şerif okuyarak 3. olan kardeşimiz
Tebliğ

200 Yasin-i Şerif okuyarak 2. olan kardeşimiz
La-Tahzen

250 Yasin-i Şerif okuyarak 1. olan kardeşimiz
Nevin

Forumumuzda yarışma vesilesiyle okunan toplam Yasin-i Şerif : 1516

Cenab-ı Hak Yarışmamıza katılan bütün kardeşlerimizden razı olsun.
Okunan Yasin-i Şeriflerin Duası 23 Mart Akşamı yapılmıştır.

Ya Rabbî ve ya Rabb-es Semavatı Ve-l Aradîn!

Ya Hâlıkî ve ya Hâlık-ı Külli Şey!

Gökleri yıldızlarıyla, zemini müştemilatıyla ve bütün mahlûkatı bütün keyfiyatıyla teshir eden kudretinin ve iradetinin ve hikmetinin ve hâkimiyetinin ve Rahmetinin hakkı için, nefsimi bana müsahhar eyle!

Ve matlubumu bana müsahhar kıl! Kur'ana ve imânâ hizmet için, insanların kalblerini Risale-i Nur'a müsahhar yap!

Ve bize ve ihvanımıza, îman-ı kâmil ve hüsn-ü hâtime ver.

Hazret-i Musa Aleyhisselâm'a denizi ve Hazret-i İbrahim Aleyhisselâm'a ateşi ve Hazret-i Davud Aleyhisselâm'a dağı, demiri ve Hazret-i Süleyman Aleyhisselâm'a cini ve insi ve Hazret-i Muhammed Aleyhissalâtü Vesselâm'a Şems ve Kamer'i teshir ettiğin gibi, Risale-i Nur'a kalbleri ve akılları müsahhar kıl!..

Ve bizi ve Risale-i Nur talebelerini, nefis ve şeytanın şerrinden ve kabir azabından ve Cehennem ateşinden muhafaza eyle ve Cennet-ül Firdevs'te mes'ud kıl!

Bizi de Üstadımıza talebe eyle...

Âmîn, âmîn, âmîn!..

akna

Well-known member
Veeeee Üstadımız Bediüzzaman Said Nursi için hazırlamış olduğumuz
Yasin-i Şerif Okuma Yarışmamızın Sonuçlarını açıklıyoruz…

Önce Gruplarımıza Bakalım...

6. olan grubumuz
Mucizat-ı Ahmediye Risalesi Grubu : 117 Yasin-i Şerif

5. olan grubumuz
İhlas Risalesi Grubu : 168 Yasin-i Şerif

4. olan grubumuz
Şükür Risalesi Grubu : 218 Yasin-i Şerif

3. olan grubumuz
Ayet-ül Kübra Risalesi Grubu : 285 Yasin-i Şerif

2. olan grubumuz
Uhuvvet Risalesi Grubu : 316 Yasin-i Şerif

1.olan grubumuz
Haşir Risalesi Grubu : 412 Yasin-i Şerif

Bireysel Değerlendirme Sonuçları

190 Yasin-i Şerif okuyarak 3. olan kardeşimiz
Tebliğ

200 Yasin-i Şerif okuyarak 2. olan kardeşimiz
La-Tahzen

250 Yasin-i Şerif okuyarak 1. olan kardeşimiz
Nevin

Forumumuzda yarışma vesilesiyle okunan toplam Yasin-i Şerif : 1516

Cenab-ı Hak Yarışmamıza katılan bütün kardeşlerimizden razı olsun.
Okunan Yasin-i Şeriflerin Duası 23 Mart Akşamı yapılmıştır.

Ya Rabbî ve ya Rabb-es Semavatı Ve-l Aradîn!

Ya Hâlıkî ve ya Hâlık-ı Külli Şey!

Gökleri yıldızlarıyla, zemini müştemilatıyla ve bütün mahlûkatı bütün keyfiyatıyla teshir eden kudretinin ve iradetinin ve hikmetinin ve hâkimiyetinin ve Rahmetinin hakkı için, nefsimi bana müsahhar eyle!

Ve matlubumu bana müsahhar kıl! Kur'ana ve imânâ hizmet için, insanların kalblerini Risale-i Nur'a müsahhar yap!

Ve bize ve ihvanımıza, îman-ı kâmil ve hüsn-ü hâtime ver.

Hazret-i Musa Aleyhisselâm'a denizi ve Hazret-i İbrahim Aleyhisselâm'a ateşi ve Hazret-i Davud Aleyhisselâm'a dağı, demiri ve Hazret-i Süleyman Aleyhisselâm'a cini ve insi ve Hazret-i Muhammed Aleyhissalâtü Vesselâm'a Şems ve Kamer'i teshir ettiğin gibi, Risale-i Nur'a kalbleri ve akılları müsahhar kıl!..

Ve bizi ve Risale-i Nur talebelerini, nefis ve şeytanın şerrinden ve kabir azabından ve Cehennem ateşinden muhafaza eyle ve Cennet-ül Firdevs'te mes'ud kıl!

Bizi de Üstadımıza talebe eyle...

Âmîn, âmîn, âmîn!..

amin elfu elfi amin
Allah cc razı olsun kardeşim
dereceye giren kardeşlerimi tebrik ediyorum
ayrıca katılan tüm kardeşlerimizden Hak cc razı olsun

teblið

Vefasýz
Selamun Aleykum;

Bizleri İlah-i Kelam'ın kalbi Yasin'i Şerifte vahdet ettiren

Allah'a hamd Resul'une binlerce kez salat-u selam olsun;

Tarafımdan bu isteği yönetimde ki hocalarımla paylaşmıştım bundan yaklaşık bir ay önce;Allah'ın (cc) kelamının olduğu yerde rahmet olur bereket olur inşl..Bu düşünceyle Kur'anı azümişşanın gölgesine sığınıp bir nebze yüreklerimizin ve ruhumuzun bu rahmet pınarından müslümanlar olarak faydalanmak ve nasiplenmek istedik;

Böylesi bir düşünceyle düşüncemi ve isteğimi yönetimdeki kardeşlerimizle paylaştık..Allah (c.c.) razı olsun hocalarımızdan isteğimizi ve ricamızı kaale alıp yürürlüğe koydular..;TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM..;
Bu Rahmani, yolda bizimle beraber YÜREK BİRLİKTELİĞİ YAPAN TÜM KARDEŞLERİME TEK TEK TEŞEKKÜR EDİYORUM ŞAHSIM ADINA;

Göstermiş oldukları medeni cesaretlerinden ötürü ;Her şeyden evvel Kur'anı mubine olan iştiyak ve bağlılıklarını bizlerle bu kampanyada GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ yaptıkları için tekrar teşekkür ediyorum;

Kampanya progarmının formatı gereği derecelendirmeler olabilir elbette;

Ama şahsım adına diyorum ki;BANA GÖRE HER BİR KARDEŞİM DERECELENMİŞTİR İNŞL..TEK TEK KATILIMDA BULUNAN KARDEŞLERİMİ CAN-I GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYOR ;KUR'AN'I MUBİN'NİN ŞEFAATİNE NAİL OLMALARINI MEVLADAN NİYAZ EDİYORUM..

CENAB-I HAKK RAZI OLSUN RİSALE FORUM YÖNETİCİLERİNDEN VE ÜYELERİNDEN;

HAKK TELA KUR'AN AHLAKIYLA AHLAKLANDIRSIN CEM-İ CÜMLEMİZİ İNŞL...

.......................................teşekkürler Risale forum..........................

memluk

Hatim Sorumlusu
Selamun Aleykum;

Bizleri İlah-i Kelam'ın kalbi Yasin'i Şerifte vahdet ettiren

Allah'a hamd Resul'une binlerce kez salat-u selam olsun;

Tarafımdan bu isteği yönetimde ki hocalarımla paylaşmıştım bundan yaklaşık bir ay önce;Allah'ın (cc) kelamının olduğu yerde rahmet olur bereket olur inşl..Bu düşünceyle Kur'anı azümişşanın gölgesine sığınıp bir nebze yüreklerimizin ve ruhumuzun bu rahmet pınarından müslümanlar olarak faydalanmak ve nasiplenmek istedik;

Böylesi bir düşünceyle düşüncemi ve isteğimi yönetimdeki kardeşlerimizle paylaştık..Allah (c.c.) razı olsun hocalarımızdan isteğimizi ve ricamızı kaale alıp yürürlüğe koydular..;TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM..;
Bu Rahmani, yolda bizimle beraber YÜREK BİRLİKTELİĞİ YAPAN TÜM KARDEŞLERİME TEK TEK TEŞEKKÜR EDİYORUM ŞAHSIM ADINA;

Göstermiş oldukları medeni cesaretlerinden ötürü ;Her şeyden evvel Kur'anı mubine olan iştiyak ve bağlılıklarını bizlerle bu kampanyada GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ yaptıkları için tekrar teşekkür ediyorum;

Kampanya progarmının formatı gereği derecelendirmeler olabilir elbette;

Ama şahsım adına diyorum ki;BANA GÖRE HER BİR KARDEŞİM DERECELENMİŞTİR İNŞL..TEK TEK KATILIMDA BULUNAN KARDEŞLERİMİ CAN-I GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYOR ;KUR'AN'I MUBİN'NİN ŞEFAATİNE NAİL OLMALARINI MEVLADAN NİYAZ EDİYORUM..

CENAB-I HAKK RAZI OLSUN RİSALE FORUM YÖNETİCİLERİNDEN VE ÜYELERİNDEN;

HAKK TELA KUR'AN AHLAKIYLA AHLAKLANDIRSIN CEM-İ CÜMLEMİZİ İNŞL...

.......................................teşekkürler Risale forum..........................
hayra vesile olan yapan gibidir. vesile oldunuz biz size duacıyız tebliğ kardeşim..